Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NOVÉ FYZIKY SPECIFIKACE 2005
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

toz ja litam octu kit a np....
jooo, kdybyste neofrnovali nosanky nad vyzkousenou kvalitou:)

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 12:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LEHOCKY Mojmir





Založen: 24. 09. 2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Banská Bystrica - Podlavice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mne sa tie fyziky na S1600 zdaju dost dobre. V celku som s nimi spokojny. Je to sice pravda ze to prehrabuje aj na 4 stupni ale to len za mokra. Skusal som aj punto a to u mna na sucho zarucene na trojke uz nehrabe . No skuste nedavat plyn stale naplno
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 13:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
JANDAK Jakub napsal:
BITTNER Jan napsal:


Souhlasím ,že s JWRC by se mělo něco udělat ,je to momentálně asi nejhůř udělaná fyzika ze všech skupin. (jen tlumočím zprávy z teamu)


a N4 na tom neni o moc lip... vyber ze tri aut navic se stejnou fyzikou, to je taky dobrej vysmech Very Happy


Jenomze ve skutecnosti jedou skupinu N jenom dve auta. Resp. je jich vic, protoze je spousta modifikaci, ale je to jenom misak a subaru. A bud rad, ze jsou ty fyziky stejne... pak alespon maji vsichni rovnost a nevznikaji hadky o tom, ze nekdo nastavil neco jinak atd.. Nka jsou dobre vymyslena, jezdil jsem to asi mesic a bylo to fakt super, protoze tam se ukaze kdo jak jezdi. Jsou proste stejne podminky.


Mno jo, na tom neco je... Ja jen ze mi to pripada takovy chudy oproti WRC a S1600, tam je to takovy pestrejsi... Co se fyziky tyka, tak na tu si vubec nestezuju (akorat snad na rozdil mezi 1. a 2. kvaltem a rozdil mezi zbytkem rychl. stupnu, ale treba je to tak spravne, vim o tom kulovy...).
A mas naprostou pravdu v tom ze alespon nevznikaj takovy hadky jako u WRC Smile Smile
Zas na druhou stranu, vem si jak rychle bylo schvaleny Subo 06 WRC a kde je Subo N12? At to ma klidne zase stejnou fyziku, proc ne, ale ten model se mi proste libi Smile Smile
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 15:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Presne ti v tom rozumim... Az bude mit Mike pripojeni, tak sem pis pripominky, ze chces k tomu modelu fyziku, treba stejnou jako je ted. Pokud ti nikdo nevyhovi, tak to pis treba porad do kola! At si toho nekdo vsimne. Myslim, ze to neni zase tolik prace...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Presne ti v tom rozumim... Az bude mit Mike pripojeni, tak sem pis pripominky, ze chces k tomu modelu fyziku, treba stejnou jako je ted. Pokud ti nikdo nevyhovi, tak to pis treba porad do kola! At si toho nekdo vsimne. Myslim, ze to neni zase tolik prace...




To ted zkousim a moc to nefunguje psat furt dokola, zatim, kdyz zapocitam i ICQ jsem se ptal asi 8x.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 22:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKL Tomas napsal:
Já bych to subo 06 zase povolil, každý už ted´ ví co a jak. Pokud by na něj použil setup z 05 a nebo z úplně jinýho auta dostane pentli a napsal bych to do pravidel MČR co se smí a co ne.
Pak vyřešte problémy s Focusem při MČR rally, podle některých to přestane fungovat, takže chyba bude ve fyzice auta a můžem vesele pokračovat dál.


v pravidlech je to jednoznačně napsáno !!
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 12:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
OLSON Mike napsal:
NEMEC Michal napsal:
Mozna ze vam prijde ze se opakuju ale, Miku kdyz jsi o tom bugu vedel proc jsi to sem nenapsal? ptam se teprve aso po sedme takze nespechej z odpovedi.

A jeste otazecka, proc kdyz si o tom vedel tak si v Nemecku taky presahl hodnotu 500 na prednim diferaku?To te bavi vyhravat podvodem, a jeste kdyz o tom vis?

Jeste edit, tady (kliknout pravym a ulozit cil jako) je odkaz na setup,ktery jsem vyjel z replaye z nemecka RZ 1 kdyztak si ho stahnete a pres program RBRCT.exe si muzete vyjet setup.

Myslel jsem si ze tohle opravdu nemam zapotrebi!!! Evil or Very Mad



přesně na německu sem si ověřil to proti čemu tady zbrojím a je jenom dobře že jsi to sem dal ... skončil sem druhý za Tebou ... a na Tebe prostě nemám a na Martina kožíška taky ne ... proč sem vám tedy stačil ?? je to prosté ... a jiný závod jak sis jistě všimnul jsem už s ním nejel ..myslím s06



Aha ted ale opravdu jdes sam proti sobe, zeptam se tedy po osme, Proč si to sem nenapsal ?????

Jeste edit: ted to prosim neberte jako nejake povysovani ani vychloubani, ale miku co znamena stacil, ze dojedes minutu za mnou?A ze, Kozich to poslal ven?



a proč si to nenapsal ty?? ... věděl jsi to jako první .. a myslím že jsi to věděl ještě dřív než sem ti to řekl .... s tichou duší si mlčel ... a nyní se rozčiluješ?? hmm co na to říct ...
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 12:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: Realita Odpovědět s citátem

JANDAK Jakub napsal:
STEJSKAL Petr napsal:
Jen tak pro predstavu jak by se asi takovej problem resil v realu. Jedes se Subem06, kde mas povoleny urcity specifikovany dily, diky kterym dosahnes urcityho nastaveni. Pokud (nevedomost neomlouva) pouzijes dily z jinyho typu auta, ktery umoznujou nastavit nejaky parametry mimo mez tech dilu originalnich, mel bys nekompromisne dostat pentli. Je jedno jestli ti to umozni jet rychleji nebo ne, ale proste jsi pouzil nepovolenou modifikaci. To ze nekdo si nastavi difetraky na 900 ho rychlejsiho treba neudela, ale jde o princip, o nastaveni nejakych pravidel, ktera jsou v realu jasna a nekompromisni. Proto me prijde nesmysl vest tuto debatu stylem kdo, kde je na cem nejrychlejsi, o to prece vubec nejde.


Taky prihodim neco do mlyna...

Petre, mas v tomhle pravdu, ale bohuzel v tom je jeden velkej rozdil. V realu, totiz jsou jak ty rikas presne dane specifikace. Ty jsou sepsane a schvalene. A vtom je ten rozdil, v realu mas ty specifikace k dispozici, tady, pokud ja vim, mas v tomto smeru k dispozici velky kulovy... Pokud budou sepsany specifikace pro u cast v MCR (napriklad ta max. svornost diferencialu atd...), pak proti tomu co rikas, nelze rict ani slovo...

Ja sice jezdim jen s Nkem, ale po precteni tehle diskuse si vubec nejsem jistej jestli mam vsechno nastaveny OK. Editor ve hre moc nepouzivam,, protoze je podle meho nazoru dost user enemy, ze je ve hre takovejhle blbej bug sem netusil (muzu uzivatelskym nastavenim obejit limity dane fyziky auta... nekteri programatori by se nad sebou meli zamyslet mozna vic nez my Very Happy Very Happy ), a co je za podobny limity u Nka, pokud nejake jsou, tak to netusim do ted...
Bylo by toho asi jeste vic co k tematu rict, ale zatim to snad staci....

Jen si jeste rejpnu do Olsona: Zpusob Tvych odpovedi mi pripomina zbusoby ceskych politiku Laughing


kandidovat nehodlám Very Happy
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 13:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
NEMEC Michal napsal:
OLSON Mike napsal:
NEMEC Michal napsal:
Mozna ze vam prijde ze se opakuju ale, Miku kdyz jsi o tom bugu vedel proc jsi to sem nenapsal? ptam se teprve aso po sedme takze nespechej z odpovedi.

A jeste otazecka, proc kdyz si o tom vedel tak si v Nemecku taky presahl hodnotu 500 na prednim diferaku?To te bavi vyhravat podvodem, a jeste kdyz o tom vis?

Jeste edit, tady (kliknout pravym a ulozit cil jako) je odkaz na setup,ktery jsem vyjel z replaye z nemecka RZ 1 kdyztak si ho stahnete a pres program RBRCT.exe si muzete vyjet setup.

Myslel jsem si ze tohle opravdu nemam zapotrebi!!! Evil or Very Mad



přesně na německu sem si ověřil to proti čemu tady zbrojím a je jenom dobře že jsi to sem dal ... skončil sem druhý za Tebou ... a na Tebe prostě nemám a na Martina kožíška taky ne ... proč sem vám tedy stačil ?? je to prosté ... a jiný závod jak sis jistě všimnul jsem už s ním nejel ..myslím s06



Aha ted ale opravdu jdes sam proti sobe, zeptam se tedy po osme, Proč si to sem nenapsal ?????

Jeste edit: ted to prosim neberte jako nejake povysovani ani vychloubani, ale miku co znamena stacil, ze dojedes minutu za mnou?A ze, Kozich to poslal ven?



a proč si to nenapsal ty?? ... věděl jsi to jako první .. a myslím že jsi to věděl ještě dřív než sem ti to řekl .... s tichou duší si mlčel ... a nyní se rozčiluješ?? hmm co na to říct ...




Děláš si prdel??Tohle si rychle rozmysli nez nekoho budes podezrivat.

zase to edituju ale, umis napsat neco konkretniho nez jenom "co na to rict" nebo odpovedi politickeho typu?
viz:
Mirek OLŠA napsal:
pokud si projdete zpětně za jakých podmínek posuzuji resety turnajů tak si snadno doplníte jak bych posuzoval i tento případný požadavek


Naposledy upravil NEMEC Michal dne po květen 15, 2006 14:51, celkově upraveno 1 krát

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 14:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klid, nebo vas rozsadim Smile
Ale obecne plati, ze pokud nekdo zjisti bug v RBR o kterem by admini meli vedet, meli by ho hned hlasit. Pokud ho nekdo navic zneuzije (nikoho nejmenuju!), koleduje si o VELKEJ maler.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 14:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vasek: Ovsem pristup poradatele byl mel byt taky jiny. Protoze psat jen tyhle naprosto obecne a nic nerikajici vety nejde.

Mike Olson: Prosim Te, prestan psat jen takovehle narazky, jako poradatel se musis ke vsemu vyjadrit jednoznacne a srozumitelne. To znamena, pokud prodlouzis termin MCR, tak proc? Protoze nekdo je zavisly na Tvem pripojeni? Kdo? Na zaklade jakeho pravidla? Jak se v dane situaci zachovas Ty, kteremu tim plyne vyhoda v moznosti dokonceni souteze (jak jsem pochopil z predchoziho)? Co budes delat nyni se zadosti o prodlouzeni trvani turnaju treba proto, ze u nekoho kvuli bource nejde tyden proud? Jak k tomu prijde kdokoli, kdo z nejakych podobnych duvodu nejel neco drive?

K te Impreze, proc jsi napsal jen vetu, ze Impreza 06 je zakazana od pristiho podniku bez jakehokoli vysvetleni? Pozdeji sice prislo a s nim prislo i odhaleni toho, ze jsi s nepovolenym setupem jel taky. Otazka zni, proc jsi to nenapsal sam? Rozhodne uznas, ze tahle situace nijak neprida Tve vaznosti tady.

Zbytecne si skodis zpusobem jakym komunikujes. Skoda, udelal jsi toho pro MCR strasne moc, tak proc si kazit jmeno?

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 15:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
OLSON Mike napsal:
NEMEC Michal napsal:
OLSON Mike napsal:
NEMEC Michal napsal:
Mozna ze vam prijde ze se opakuju ale, Miku kdyz jsi o tom bugu vedel proc jsi to sem nenapsal? ptam se teprve aso po sedme takze nespechej z odpovedi.

A jeste otazecka, proc kdyz si o tom vedel tak si v Nemecku taky presahl hodnotu 500 na prednim diferaku?To te bavi vyhravat podvodem, a jeste kdyz o tom vis?

Jeste edit, tady (kliknout pravym a ulozit cil jako) je odkaz na setup,ktery jsem vyjel z replaye z nemecka RZ 1 kdyztak si ho stahnete a pres program RBRCT.exe si muzete vyjet setup.

Myslel jsem si ze tohle opravdu nemam zapotrebi!!! Evil or Very Mad



přesně na německu sem si ověřil to proti čemu tady zbrojím a je jenom dobře že jsi to sem dal ... skončil sem druhý za Tebou ... a na Tebe prostě nemám a na Martina kožíška taky ne ... proč sem vám tedy stačil ?? je to prosté ... a jiný závod jak sis jistě všimnul jsem už s ním nejel ..myslím s06



Aha ted ale opravdu jdes sam proti sobe, zeptam se tedy po osme, Proč si to sem nenapsal ?????

Jeste edit: ted to prosim neberte jako nejake povysovani ani vychloubani, ale miku co znamena stacil, ze dojedes minutu za mnou?A ze, Kozich to poslal ven?



a proč si to nenapsal ty?? ... věděl jsi to jako první .. a myslím že jsi to věděl ještě dřív než sem ti to řekl .... s tichou duší si mlčel ... a nyní se rozčiluješ?? hmm co na to říct ...




Děláš si prdel??Tohle si rychle rozmysli nez nekoho budes podezrivat.

zase to edituju ale, umis napsat neco konkretniho nez jenom "co na to rict" nebo odpovedi politickeho typu?
viz:
Mirek OLŠA napsal:
pokud si projdete zpětně za jakých podmínek posuzuji resety turnajů tak si snadno doplníte jak bych posuzoval i tento případný požadavek


konkrétně tedy : v tvém případě jsem tě na tento bug upozornil a tvoje odpověď zněla " a ty jsi to nevěděl?" .....

není třeba podezřívat ... chtěl jsi konkrétně
to že jsi jel druhou etapu bez textur (v době kdy ještě nebyla zavedena kontrola) a tvrdil jsi mi že jsi je měl ... až po tom co jsem si zjistil kdo textury měl a kdo ne jsi sklopil uši a přiznal to ..

Ty mě chceš tady poučovat ????

hergot neštvi mne
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 15:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
Vasek: Ovsem pristup poradatele byl mel byt taky jiny. Protoze psat jen tyhle naprosto obecne a nic nerikajici vety nejde.

Mike Olson: Prosim Te, prestan psat jen takovehle narazky, jako poradatel se musis ke vsemu vyjadrit jednoznacne a srozumitelne. To znamena, pokud prodlouzis termin MCR, tak proc? Protoze nekdo je zavisly na Tvem pripojeni? Kdo? Na zaklade jakeho pravidla? Jak se v dane situaci zachovas Ty, kteremu tim plyne vyhoda v moznosti dokonceni souteze (jak jsem pochopil z predchoziho)? Co budes delat nyni se zadosti o prodlouzeni trvani turnaju treba proto, ze u nekoho kvuli bource nejde tyden proud? Jak k tomu prijde kdokoli, kdo z nejakych podobnych duvodu nejel neco drive?

K te Impreze, proc jsi napsal jen vetu, ze Impreza 06 je zakazana od pristiho podniku bez jakehokoli vysvetleni? Pozdeji sice prislo a s nim prislo i odhaleni toho, ze jsi s nepovolenym setupem jel taky. Otazka zni, proc jsi to nenapsal sam? Rozhodne uznas, ze tahle situace nijak neprida Tve vaznosti tady.

Zbytecne si skodis zpusobem jakym komunikujes. Skoda, udelal jsi toho pro MCR strasne moc, tak proc si kazit jmeno?


Bohužel se toho neudělalo dost .. protože jinak by se těmto problémům předešlo ...

k impreze ... myslím že každý ví proč je zákaz použití ....
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 15:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to je pravda, bylo nekde napsane ze se textury musi pouzivat?Je to vyuzvani bugu hry?A jeste kdyz si me takhle "odhalil" muzes prosim napsat kolik lidi nemelo textury?

A to druhe, nejak si nemuzu vzpomenout kdy jsem tohle rekl, jak jsem ti jiz rekl dozvedel jsem se to po rallysprintu wales.


Naposledy upravil NEMEC Michal dne po květen 15, 2006 15:22, celkově upraveno 1 krát

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 15:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Jo to je pravda, bylo nekde napsane ze se textury musi pouzivat?Je to vyuzvani bugu hry?

A to druhe, nejak si nemuzu vzpomenout kdy jsem tohle rekl, jak jsem ti jiz rekl dozvedel jsem se to po rallysprintu wales.


ne .. je to použití nepovolené modifikace trati viz PRAVIDLA ..
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 15:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
Strana 13 z 15

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme