Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. Kizz-me Rally 28.8.-3.9.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to FRISTENSKY Jiri - nejezdíš náhodou přes RBRdll? Já jezdím přes RBRdll a tohle mi to na mlynkach děla, když spustim "normalni rbr" tak v pohodě - ale jako nevim proč bys to měl ty řešit, když replaye kontroluje Chrást, ty jen pošleš replay... a dál se o to nemusíš starat Idea

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 11:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ono ani na Mlýnkách nějaké zkracování nehrozí Smile

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 11:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: trackini Odpovědět s citátem

to JANOSEK Marek:

Ahoj, dle mého to bude spojené s Peklem, nebo jinou SK tratí. Zakládal jsme testovací turnaj a ač všechno počasí v defaultu ( ráno, průzračno, jasno apod.) nepustilo mě to do turnaje, ač jsem TRACK N I K D Y neměnil. Odjakživa jezdím pouze TR a do turnajů, kam mě to nepustilo jsem nelezl. Zde jsem tedy aplikoval track od kolegy, který se účastnil a doteď nevím, co je či není špatně.
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 12:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GORNER Vaclav





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 103

Příspěvek Předmět: !!!! Odpovědět s citátem

Docela už mi s tím dochází trpělivost, druhý den nemůžu rozjet TR kvůli počasí, ikdyž mam všechno v RBR originální. Problem v TrackSettings.ini to nebyl, protože když sem nahrál úplný originál, tak od té doby mi nejde žádný turnaj s poznámkou: Použijte originální fyziku z verze blablabla..." . Nevím v čem dělám chybu, ale je super že možná ani nestihnu odjet první závod...
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 13:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETERA Jirka jun napsal:
to FRISTENSKY Jiri - nejezdíš náhodou přes RBRdll? Já jezdím přes RBRdll a tohle mi to na mlynkach děla, když spustim "normalni rbr" tak v pohodě - ale jako nevim proč bys to měl ty řešit, když replaye kontroluje Chrást, ty jen pošleš replay... a dál se o to nemusíš starat Idea

nejezdím přes RBRdll, jezdím přes RichardBurnsRally.exe
A myslím, že bych se o to měl starat, protože pokud to je "poškozený" replay, tak nepůjde přehrát na žádném PC a pak je chyba na mé straně, tak si to chci dát dopořádku.
Teď jsem si s tím znova hrál a zjistil jsem, že mi to dělá jen jedno auto (se kterým pojedu TR), tak ho zkusím nahrát znova a hodit na jiný slot, snad to pomůže.

VANIK Jan napsal:
Ono ani na Mlýnkách nějaké zkracování nehrozí Smile

Možná by jsi se divil Wink
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 13:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tracksettings.ini se mění z každou nově instalovanou RZ a přímo úměrně závisí na počtu tratí.
Existují vždy dvě verze, jedna je na serveru RBR-online a jedna je u vás. Na serveru je vždy správná.
Wally vždy upraví /doplní tracksettings na serveru podle údajů tvůrce tratě. Při instalaci se u vás už automaticky změní/doplní v tracksettings údaje ze kterých Wally vychází.
Mno, takže pokud ostatní fungují, je problém u toho konkrétního člověka. Řešení je jedno, najít toho komu to funguje a HLAVNĚ má stejné tratě nainstalované. Ne míň nebo víc, ale stejně Smile Možná by bylo ideální někde tady vystavit ten řídící tracksettings.ini ze serveru, alespoň v podobě zobrazení v html, abychom si mohli zkopírovat vždy ten správný obsah. Popovídám s Wallym o tom, myslím, že to pro adminy nebude problém.
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 14:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče replayů z Mlýnků, tak už se to myslím řešilo... Zdá se mi, že vyšla nějaká oprava a pak replaye fungovaly, ale zase vás to nepustilo do turnaje protože Mlynky neodpovídaly originálu a nejsem si teď jistý, ještli už vyšla verze instalačky s těma opravenýma replayema. Možná v tom bude zakopaný pes! Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 14:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: trackini Odpovědět s citátem

Dobrý den Romane,

zajímavé povídání. Pokud tomu dobře rozumím, tak méně naisntalovaných tratí a tím méně informací v tracksetings.ini na mém pc než v originálu na webu RBR online, by nemělo vadit, jelikož ten soubor obsahuje informace ke každé, konkrétní trati. Tedy vstupuju-li do turnaje s tratěmi A, B, C, D, web RBR online kontroluje shodnost parametrů souborů u tratí A, B, C, D, že?

Pomiňme nejaké ruční a jiné nestandardní úpravy souboru trakcsetings.ini. Pouze změny provedené instalátory tratí.

Díky a hezký den
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 14:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně.
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 16:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROTEK Jiri





Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Podblanicko, CZ

Příspěvek Předmět: Zakletý 1. podnik TR Odpovědět s citátem

Čau.
Jedu si jedu na konci RZ5 ke stolku časoměřičů a 2m před ním PÁD. Říkám si pohoda můj status bude "nedorazil do časové kontroly na RZ5" a dostanu reset. Ejhle není vytvořený a uložený replay.
Tak Čau ..... nebo libo je-li pár sprostých slov ????


Naposledy upravil JAROTEK Jiri dne po srpen 29, 2011 21:59, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 17:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: pad Odpovědět s citátem

Jirk, jednou jsem se sám dostal, když jsem si myslel, že se mi neuložil replay. Ale replaye jsou, narozdíl od RZ, číslovány od nuly! Tak bacha, replay k RZ9 má číslo 8 atd.

třeba to bude tím Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 20:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka J: taky mi to na poříčí jednou spadlo před časoměřičema, zkus si znovu načíst turnaj, možná pojedeš tu trať znova.

Mlýnky: u některých aut nejdou rpl, to je známý fakt. Patch je, ale není zatím nová instalačka.
Na konci Mlýnků si dejte bacha na příjezd k časoměřičům, když se dotknete toho zábradlí před nima, tak vám to spadne, držte se vlevo.

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: po srpen 29, 2011 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROTEK Jiri





Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Podblanicko, CZ

Příspěvek Předmět: Stálé padání Odpovědět s citátem

Ahoj.
Tak dnes jsem jel 4 asfaltové turnaje. Z těch 4 mi to 3x spadlo během jízdy !!!!!!!
Po prvé Bergheim v první zatáčce tvrdej samorestart PC.
Po druhé na Oslí pád jen RBR.
Po třetí Bergheim výtuh na tvrdej reset.
Za těchto okolností pro mě ztrácí význam jakékoli závodění na českém pluginu. Kouknu ještě na RBR-World a na ty francouze a kdyžtak dám RBR definitivní sbohem.
Příspěvek Zaslal: út srpen 30, 2011 10:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je jistě nemilé,ale na 99.9% bude problém v tvém PC,respektive instalaci RBR Exclamation Zkusil bych ještě kompletní reinstal RBR,nahrát jen tratě ježděné na CZECH pluginu a nedávat žádné "vychytávky". Více poradit nedovedu Confused

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út srpen 30, 2011 11:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Žádná FOTOGALERIE? Rolling Eyes

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: út srpen 30, 2011 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme