Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. Kizz-me Rally 28.8.-3.9.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok Omlouva za padání. Ale dnes od půl 9 do 11 bylo skoro nemožné cokoli zajet nebo přihlásit se na RBR. 0 lidí na trati, a po týdnu co se tady tenhle problém oběvil, jsi první co se někdo kompetentní k tomuhle vyjádřil...
Příspěvek Zaslal: út srpen 30, 2011 23:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KREMEN Martin





Založen: 01. 05. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Klecany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já můžu jezdit pouze tak mezi devátou až jedenáctou večerní, a v tuto dobu to prostě od cca minulého čtvrtka nefunguje. Chápu důvody se stahováním tratí, ale je fakt že část pracujícíh s pevnou pracovní dobou prostě první podnik neodjede, protože přes den dřepí v práci a večer se nepřipojí. Ale většina to má asi jinak, když to není "nic neobvyklého", takže to holt beru jako ránu osudu Smile Další závod už snad bude OK.
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 7:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Padáni webu, reakce Odpovědět s citátem

Ahoj Michale,

Mlčení vedení TR o špatné funkci webu mělo nějaký důvod? Není škoda, že se nikdo neozval už dříve?
O tom, že web a plugin jdou špatně, jsem psal několikrát od čtvrtka. Přidávali se i jiní. Nikdo se neozval, žádná reakce.Do TR jsem nastupoval s tím, že nevím, jestli to jede, jestli to nejede, jestli to jede "jenom někomu" atd.

Až když včera web spadnul Jardovi Pančochovi, teprve se někdo ozval, co se vlastně děje.

Prosím, v žádném případě necítím zásadní rozčarování na tím, že web nejde. To se prostě stane, ať je to čímkoliv. Je to jenom hra, jenom technika, jenom server. Ale kdyby někdo ve čtvrtek napsal: "nazdar plašani, web je pomalý kvůli stahování, pracujeme na tom", hodně lidí by bylo klidnějších.

Načež by si patrně někteří odpustili rejpavé poznámky o "prdění na cokoliv", což zase po právu nasírá vás, atd. atd. zkrátka by byl klid. Takhle se tu navzájem šponujeme a k ničemu to nevede.

Je hodně nepříjemné, když něco nejde a nikdo nereaguje,jestli se o problému ví, neví a co se s tím dělá.

Díky
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 9:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LABAK Tomas





Založen: 10. 01. 2008
Příspěvky: 113

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci byli na Barumce byli rozčarováni ani se nedivím byl jsem tam taky byloto nádherný ale nechápu že se v tom musí pořát šťourat a rozebírat.

_________________
http://www.maxpowerleague.cz/
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 10:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: reakce Odpovědět s citátem

Však jsem proti klukům neřekl křivého slova Wink
Myslím, že na dotazu není nic špatného.
čus.
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 11:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TOMECEK Libor





Založen: 05. 03. 2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: nominace Odpovědět s citátem

Čau Michale ! mám jeden problém s jezdcem " KUBINI Vladimir " týmu IF MOTORSPORT. V sekci nominace do závodu je napsaný, ale ve startovní listině není. když chce nastoupit do závod , tak mu to píše "nenalezena registrace pro turnaj" . Jelikož se jezdec vrátil až ted z dovolené, teprve jsme zjistili tento problém. díky za radu co s tím .


manger týmu IF MOTORSPORT

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 12:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jsi mu dal nominaci tak to vypadá že si nezaregistroval auto.

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No on sice může být v nominaci, ale tím ještě není přihlášen do závodu! Wink Do závodu se musí přihlásit každý sám! Anebo pokud manažer ví, jaké kdo pojede auto, tak může i manažer. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 12:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MORAVEK Jan





Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Třebíč / Nymburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hra mi spadla při psaní posledniho komentu. Takže aspoň tady: "Jsem rad za dokončenou etapu. ROC už bylo spiš jen pro lidi. Bohužel hodne času jsem ztratil na Šumburku a Mlýnkách. Tam tu tmu raději nebudu komentovat. Hlavně spokojenost že jsme v cili a těšime se na zitřejši druhou etapu. Všem hodně štěstí dál! NEXUS Racing a nikdy jinak!"

_________________
Image
NEXUS Racing a nikdy jinak!
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 15:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je takovej problém ty tratě upnout na uložto nebo jiný servery tohoto typu? Proč zatěžovat tenhle server? Stejně to odsud stahuje pomaličku.

HRBACEK David: Do závodu se musí přihlásit sám, ale nemusí, protože to za něj může udělat manager. Pěkně si to napsal Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 17:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, asi nikdo netušíte, kde by mohl bejt problém s tím, že mi to spadne vždy před startem mlýnků. Zkoušel jsem je přeinstalovat, pak se mi podařilo první projet a na druhejch opět pád. Sad

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 18:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, zkusil bych prostě to jediné, co funguje. Novou instalaci RBR a novou instalaci tratí, které jsou pouze zde na pluginu. Včera jsem to udělal preventivně před startem nového ročníku a samozřejmě bez problémů. A hlavně nezkoušet použít jiné verze např. Mlýnků, které Miro už má hotové. Ty jdou jak on sám píše použít pouze offline.
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Celkem pěkná rally, ale za mě velký palec dolů za tu "tmu" na konci, nechápu, že to vůbec ještě někdo cpe do turnajů, vždyť je to úplný nesmysl, když má člověk před autem černo a pořádně nevidí, kam jede, zvlášť v Mlýnkách, kde je špatně vidět do zatáček i ve dne... Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BICA Martin napsal:


HRBACEK David: Do závodu se musí přihlásit sám, ale nemusí, protože to za něj může udělat manager. Pěkně si to napsal Very Happy


Díky, já vím! Laughing

Jinak co se týče tmy, tak tu já si moc pochvaluju a jsem rád že jste to tam dali Kizzmáci! Wink Mám moc rád noční zkoušky a opravdu jsem si to moc užil! Ještě jednou tedy díky! Uvidíme se ve druhé etapě! Smile Čau Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jane, před autem ovšem vůbec černo nemáš. Ono, pod kapotu ti většinou světlo taky nesvítí. Zkus si zapnout pohled zevnitř auta a žádnou tmu tam mít nebudeš. To jen na okraj Very Happy
Příspěvek Zaslal: st srpen 31, 2011 19:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme