Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. Kizz-me Rally 28.8.-3.9.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BURYSEK Adam





Založen: 15. 09. 2010
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: kontrola zkracovani Odpovědět s citátem

zdravim. stal sem mi mensi problem a tak bych se chtel zeptat jak to vyresit... protoze me casto padala hra s hlaskou ovladac graf. karty prestal pracovat, tak se se snazil kvuli TR si priinstalovat k dosavadnim win7, win xp na kterych to nedela. bouzel do dopadlo tak ze sem prisel o svoje stary win7. tutiz sem nainstaloval novy na kterych mi stary rbr jelo s urcitym omezenim, jako ze sem nemohl ukladat nastaveni a az ted sem si vsiml ze se neukladaj aji replaye, tutiz nemam replaye z prvni etapy a v pripade ze bych byl v prvni 10 bych dostal penalizaci 10 min. Chtel sem se proto zeptat, jestli bych nemohl dostat pripadne nejakou vyjimku nebo nahrat jiny, podobny replay. Jinak bych musel zbytecne taktizovat tak, abych dojel 11., coz me prijde hloupy.

_________________
http://www.mobil1.tym.cz/image.jpg
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 18:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NYVLT Karel





Založen: 24. 01. 2006
Příspěvky: 143

Příspěvek Předmět: Pencle - Sosnová Odpovědět s citátem

Penalizace na Sosnové není u všech stejná. Např. já mám 15s, Pavel Steiner také, ale od RZ11 se mu najednou zobrazují 2s. Honzík Dobešů tam nemá na konci 1.etapy žádnou. Poprosil bych tedy o oficiální stanovisko vedení TR, aby bylo dost času se k tomu postavit dle pravidel.

Předem děkuji.

_________________
Musíš topit voe. A když máš pocit, že to nezatáčí, tak málo topíš.
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 22:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to spadlo na Mlýnkách a po udělení resetu ten čas taky spadnul z 15 na 2 sec., pen. Ale Míra (viz o list zpět) to přepočítával a snad časově dobrý.... Question
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 23:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROTEK Jiri





Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Podblanicko, CZ

Příspěvek Předmět: Re: kontrola zkracovani Odpovědět s citátem

BURYSEK Adam napsal:
zdravim. stal sem mi mensi problem a tak bych se chtel zeptat jak to vyresit... protoze me casto padala hra s hlaskou ovladac graf. karty prestal pracovat, tak se se snazil kvuli TR si priinstalovat k dosavadnim win7, win xp na kterych to nedela. bouzel do dopadlo tak ze sem prisel o svoje stary win7. tutiz sem nainstaloval novy na kterych mi stary rbr jelo s urcitym omezenim, jako ze sem nemohl ukladat nastaveni a az ted sem si vsiml ze se neukladaj aji replaye, tutiz nemam replaye z prvni etapy a v pripade ze bych byl v prvni 10 bych dostal penalizaci 10 min. Chtel sem se proto zeptat, jestli bych nemohl dostat pripadne nejakou vyjimku nebo nahrat jiny, podobny replay. Jinak bych musel zbytecne taktizovat tak, abych dojel 11., coz me prijde hloupy.

Adame a prohledal si harddisk důkladně ???? Dej hledat *.rpl soubory v commanderu.
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 23:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U penalizací se jedná pouze o chybné zobrazení penalizace! Na celkové časy to nemá žádný vliv! Po udělení resetu plugin v některých případech zobrazí špatně penalizaci. Není nutné tuto chybu opravovat. Za A je to pracné a za B každý zásah do výsledků představuje určité riziko případného poškození databáze.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt září 01, 2011 23:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SCHWARZ Martin napsal:
Jirka J: taky mi to na poříčí jednou spadlo před časoměřičema, zkus si znovu načíst turnaj, možná pojedeš tu trať znova.

Mlýnky: u některých aut nejdou rpl, to je známý fakt. Patch je, ale není zatím nová instalačka.
Na konci Mlýnků si dejte bacha na příjezd k časoměřičům, když se dotknete toho zábradlí před nima, tak vám to spadne, držte se vlevo.
mne na trati mlynky ešte nikdy hra nespadla, a mohol som trfiť hocičo pred cielom... mne keď spadne tak stále pred štartom.... replaye mi nefungujú vôbec na starom verzii čo zatial máme na plugine.....a keď dobre viem tak nová inštalačka na Mlynky už je, v čom je opravený replay aby fungovalo, má novu fyziku so zvodidlami a ešte neaké menšie opravy. no ale zatial na plugin nedostal..... a Mlynky II takisto si myslím hotový.......
Příspěvek Zaslal: pá září 02, 2011 2:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Poděkování Odpovědět s citátem

Děkuji adminům za zestabilnění pluginu, šel už jako hodinky.
Příspěvek Zaslal: pá září 02, 2011 9:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, mám problém s načítáním tratě Joux Plane II.
Můžu někoho požádat o radu?
Trať Joux Plane II (hra RBR) mi spadne s touto hláškou: http://dl.dropbox.com/u/13311643/Screeny/p%C3%A1d%20RBR.PNG
Zkoušel jsem bez TR textur, reinstal otočenek, spouštěno přes RichardBurnsRally.exe s kompatibilitou XP i bez, jako správce. Mám druhou intalaci hry, tam to dělá to samé. Mám i dvě instalace operačního systému, ale hra při načítání PlaneII padá i na druhém systému. Zkoušeno na systémech W7-32bit a W7-64bit.
Spadne to po načtení 5 dílků stupnice při načítání (jestli to má nějaký význam).

Vzhledem k tomu, že v TR jsem na tom relativně dobře, rád bych i zabojoval v 2. etapě. Takže jestli má někdo nějakou radu, byl bych vděčný.
Předem díky. J.F.
Příspěvek Zaslal: pá září 02, 2011 15:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: PROBLEM FRISTENSKY Jiri Odpovědět s citátem

TO: FRISTENSKY Jiri.

Tento problem Ti odporucam riesit komplet reinstalaciou RBR - najprv si vsak zazalohuj niekam existujuci adresar RBR, korektne vsetko odinstaluj. Nasledne nainstaluj RBR, patch, plugin, trate, auta... Potom nakopni zo zalohy replazy, auta, profil, saves..... a malo by Ti to ist.. Good luck

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: pá září 02, 2011 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No super, tak to mi ještě chybělo. Po 2 letech reinstal kvůli PlaneII? To snad ani nemůžu do zítra zvládnou, to nemluvím o tréninku.
I tak díky za radu. Tajně jsem doufal, že to není třeba řešit reinstalem celé hry, nikdy jsem to nemusel dělat Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: pá září 02, 2011 18:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BURYSEK Adam





Založen: 15. 09. 2010
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

urcite ty replaye nemam Sad ... neukladalo me to nic, ani nastaveni volantu nebo rozpisu ... jakoby totiz nevedelo kam

_________________
http://www.mobil1.tym.cz/image.jpg
Příspěvek Zaslal: pá září 02, 2011 19:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRISTENSKY Jiri: Podívej se na fórum a hledej...(RBR a Vista, W7)

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: pá září 02, 2011 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, díky - to vše jsem už zkoušel. Teď makám na nové instalaci a zajímavé poznatky - když tam hodím school2, tak mi hra začne na Plane znova padat. School2 odinstaluju, reinstaluju otočenky a už je to OK. V podstatě čistá hra s patchem, pluginem a dávám tam tratě potřebné k TR a už to padá. Tohle mi fakt hlava nebere, to musí být nějaký konflikt se systémem, když to z ničeho nic začalo tak haprovat a padat i na čisté instalaci. (CC+ i NetFramework aktualizován)

A další poznatek - teď jsem se přihlásil do TR i bez textur, ty jsem tam ještě nedával.
Příspěvek Zaslal: pá září 02, 2011 21:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Napadá mi ještě ZFix, i s ním byly v minulosti problémy a tuším že ovlivňoval právě pád při načítání některých tratí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so září 03, 2011 7:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROTEK Jiri





Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Podblanicko, CZ

Příspěvek Předmět: ... a zkousel si to hledat, jak jsem ti psal ? Odpovědět s citátem

BURYSEK Adam napsal:
urcite ty replaye nemam Sad ... neukladalo me to nic, ani nastaveni volantu nebo rozpisu ... jakoby totiz nevedelo kam

Když je ve win "zapnuta" správa uživatelských účtů, ukládají se replaye a nastavení aut do uživatelských adresářů a ne do adresáře RBR.
U mě je to - C:\Users\c.logos\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\SCi Games\Richard Burns Rally\.
Replaye se neukládají, když to máš nastavený v RBR. Předpokládám, že tam máš ukládání podle nastavení turnaje a ne natvrdo neukládat.
Příspěvek Zaslal: so září 03, 2011 9:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme