Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. Kizz-me Rally 28.8.-3.9.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To mi dělalo když jsem nainstaloval Javu,tak jsem ji uninstal a byl pokoj,mám Visty

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: so září 03, 2011 11:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z KizzMe rally odesílejte RZ10 Peklo a RZ13 Cote d´Arbroz. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 7. 9. ve 23:59.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne září 04, 2011 22:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LABAK Tomas





Založen: 10. 01. 2008
Příspěvky: 113

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRISTENSKY Jiri napsal:
Chlapi, mám problém s načítáním tratě Joux Plane II.
Můžu někoho požádat o radu?
Trať Joux Plane II (hra RBR) mi spadne s touto hláškou: http://dl.dropbox.com/u/13311643/Screeny/p%C3%A1d%20RBR.PNG
Zkoušel jsem bez TR textur, reinstal otočenek, spouštěno přes RichardBurnsRally.exe s kompatibilitou XP i bez, jako správce. Mám druhou intalaci hry, tam to dělá to samé. Mám i dvě instalace operačního systému, ale hra při načítání PlaneII padá i na druhém systému. Zkoušeno na systémech W7-32bit a W7-64bit.
Spadne to po načtení 5 dílků stupnice při načítání (jestli to má nějaký význam).

Vzhledem k tomu, že v TR jsem na tom relativně dobře, rád bych i zabojoval v 2. etapě. Takže jestli má někdo nějakou radu, byl bych vděčný.
Předem díky. J.F.


Tento problém má i kolega s týmu na Win XP kompletní přeinstalace nepomohla a dělají mu to všechny otočené tratě. A nejdou mu ani v shackedownu. Už nevím co stím udělat za radu budu rád.

_________________
http://www.maxpowerleague.cz/
Příspěvek Zaslal: po září 05, 2011 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tome, bude muset udělat reinstal znovu a průběžně zkoušet, kdy mu to začne padat. (udělat čistou instalaci).
Nainstalovat hru, patch, plugin a začít instalovat tratě. Mně začala padat Plane II po nainstalování trati Rally School2 (v shakedawn). Tak jsme školu odinstaloval, reinstaloval otočenky, doinstaloval ostatní tratě a začal dávat profil, auta atd. Teď už to je v pořádku a dokonce mi tam zůstala i ta Rally School2, i když jsem ji odinstaloval. Nezkoumal jsem dál, proč to dělá ten binec, ale možná by stálo za to, vyzkoušet, co se hře nelíbí na té otočence.

Takže ať zkusí můj postup a při instalací tratí to průběžně zkouší v šejku, jestli mu to nezačne padat.
Ať se zadaří, je to fakt opruz.
Příspěvek Zaslal: po září 05, 2011 10:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: TR video? Odpovědět s citátem

Ahoj,
je v plánu zase sestřih z první rallye? Kam a jak mají piloti v TOP10 poslat replay? Nebo dostanou výzvu od tvůrců?

Díky
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2011 9:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sestřihy letos nebudou po každé rally takže nic neposílejte, jenom si třeba uložte nějaké replaye. Až bude potřeba tak se ozvu Wink

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2011 9:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď si připadám jak v mateřské školce. Ne snad za první část tvé otázky, ale tu druhou půlku snad ani nemůžeš myslet vážně. Od čeho jsou pravidla TR?!? Ale ono je pro některé lepší se neustále otravovat okolí, než si něco najít a přečíst. Toto bych bral možná od někoho, kdo v TR jede první závod, ale ne od někoho, kdo jede už několikátou sezonu. Evil or Very Mad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2011 9:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karle, tentokrát jsi zřejmě nesprávně tu otázku rozkódoval.
Ludva se neptal na odesílání replaye pro kontrolu zkracování, ale čistě ohledně videožurnálu.

My sice jedeme TR několikátou sezónu, ale poprvé jsme měli možnost mít svého koně i v ofiko video. A jelikož jsme neměli do této chvíle tu čest, tak ani nemůžeme vědět jak se k tomu postavit čelem . . .
Ale jak čtu, tak máme asi smolíka.

Nic méně, Honza Dobeš nám odpověděl.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2011 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V tom případě se autorovi i týmu omlouvám, opravdu to vyznělo trochu jinak. Ve videu nikdy TOP 10 nebylo, proto to je matoucí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2011 10:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A bude alespoň možnost nahrávat fotky ze soutěží na web TR, jako tomu bylo v minulých letech?

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2011 12:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bude to možné, David Pistulka pracuje na otevření galerie pro TR 2011. Omlouváme se za zpoždění.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út září 06, 2011 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: www.kizz-me.cz Odpovědět s citátem

Pár pohledů na právě zkončenou Kizz-me Rally.. po II. Etapě
http://www.kizz-me.cz/
Příspěvek Zaslal: čt září 08, 2011 21:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kontrola replayů OK, bez postihu.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: so září 10, 2011 15:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímalo by mě, proč nejsou vyvěšeny na pluginu replaye jezdce sk. S1600 Vaňhara Michael, případně proč nění řešen 10min. penalizací. Děkuji za vysvěltení

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so září 10, 2011 18:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toto bohužel při kontrole uniklo. Díky Karno za upozornění. Michaelu Vaňharovi byla přidělena penalizace 10min za neodeslání replayů ke kontrole.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so září 10, 2011 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme