Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. Kizz-me Rally 28.8.-3.9.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kontrole to neuniklo, Michal Vaňhara měl problémy s uploadem a byly jsme domluveni předem na změně podmínek. Karno měl nejprve kontaktovat mně, než se ozval do fora. Moje chyba byla, že jsem toto neoznámil zároveň s ukončením kontroly replayů. Takže omlouvám se za neúplnou informaci.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne září 11, 2011 14:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LABAK Tomas





Založen: 10. 01. 2008
Příspěvky: 113

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRISTENSKY Jiri napsal:
Tome, bude muset udělat reinstal znovu a průběžně zkoušet, kdy mu to začne padat. (udělat čistou instalaci).
Nainstalovat hru, patch, plugin a začít instalovat tratě. Mně začala padat Plane II po nainstalování trati Rally School2 (v shakedawn). Tak jsme školu odinstaloval, reinstaloval otočenky, doinstaloval ostatní tratě a začal dávat profil, auta atd. Teď už to je v pořádku a dokonce mi tam zůstala i ta Rally School2, i když jsem ji odinstaloval. Nezkoumal jsem dál, proč to dělá ten binec, ale možná by stálo za to, vyzkoušet, co se hře nelíbí na té otočence.

Takže ať zkusí můj postup a při instalací tratí to průběžně zkouší v šejku, jestli mu to nezačne padat.
Ať se zadaří, je to fakt opruz.


Takže děkuju Jirkovi za tip stačilo odinstalovat obrácenou školu a šlo to a obrácená škola tam zůstala takže v pohodě děkuju.

_________________
http://www.maxpowerleague.cz/
Příspěvek Zaslal: ne září 18, 2011 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme