Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. Anvel Rally 18.-24.09.2011
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: 2. Anvel Rally 18.-24.09.2011 Odpovědět s citátem

Zde můžeme komunikovat na téma druhého pokračování Team Rally 2011. Čeká nás dlouhá a náročná Anvel Rally.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kromě Sweetlamb pěkné RZty, sice náročné podmínky ale ok. Mrzí mně že se tolik kombinují ve jedné sekci RZty jako Harwood s Japonskem. Přece jen setově je to dost odlišné.

Každopádně by mně zajímalo, jestli je někdo schopný se stávající fyzikou udělat třeba na N14 takový setup, se kterým by se Sweetlamb a ty šílené díry daly projet jakžtakž slušně Smile
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 16:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, já mám jeden jedinej setup na šoto a s tím jedu vše. A na Sweet Lambu si musim dát jen bacha na tu díru v té rychlé pravé cca v půlce RZ, jinak nemám problém Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 16:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem na tom stejně jako Lukáš. Dělal jsem setupy na Celicu, N14, Pegyho a Focuse se kterým teď jedu memoriál. Všechny auta fungujou všude. Trvalo to dlouho, ale setupy co máme jsou na všechno perfektní Very Happy .
Skladba je schválně taková jaká je. Chtěli jsme udělat náročnou rally a doufám, že se bude líbit včetně textur, na kterých kluci opravdu makali Smile . Jezdíme přece Rally, ne okruhy. A navíc ať je skladba jaká je, tak je pro všechny stejná. Tak držím všem palce a přeju hezké zážitky.
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 16:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sweet Lamb neni nějak pěkná RZ, myslím vzhledově, ale libí se mi členitosti. Škoda, že autoři neudělali okolí, jak má být. Vždy si ji rád zajedu.
Takže já su spokojný Wink
Každopádně laborace s gumama a vůbec - rozbitý povrch RZ....prostě bžunda
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MECHURA Lukas





Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se taky Sweet Lamb líbí až na díry,taky jedu jen jeden setup na šotolině Very Happy.Souhlasím s Lád'ou,aspoň uvidíme kdo nato má!
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 19:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, ty vaše setupy by mně zajímaly, protože podle mého názoru např Impreza N14 prostě takové díry nepobere, protože má kola příliš v kastli a dřív než se něco utlumí, tak to práskne o lyžinu. Anebo jen za velkého kompromisu na straně gripu. Takže se domnívám, že se těm dírám prostě vyhnete, nebo je probrzdíte nebo tak něco. Pokud je ovšem projedete a nenakopne vám to auto, tak kloubouk dolů ...
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 20:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen pro rýpavost letošní TR bude zase WET TOURNAMENT?
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já to jezdím všechno "full trotle" a nikdy žádný problém. Skladba je super, ale aspoň na další dvě soutěže by mohlo být sucho. Zas tak to nežerte a jedte prostě jen co to dá Smile

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Pánové, ty vaše setupy by mně zajímaly, protože podle mého názoru např Impreza N14 prostě takové díry nepobere, protože má kola příliš v kastli a dřív než se něco utlumí, tak to práskne o lyžinu. Anebo jen za velkého kompromisu na straně gripu. Takže se domnívám, že se těm dírám prostě vyhnete, nebo je probrzdíte nebo tak něco. Pokud je ovšem projedete a nenakopne vám to auto, tak kloubouk dolů ...


Je to prostě problém jen u některých aut, že jsou jak já říkám nakopávací. Impreza WRC 08 a i N14 takový jsou, ale pravda N14 je trochu mírněj. WRC 08 dostává na Sweet takový kopance na těch dírách, že to auto v podstatě odstřeli z tratě, tak jediná šance přibrzdit si a projet ty koryta pomalej. Mezi takový auta patří i Golf IV kit car. Tyhle auta taky často, ne-li vždy zůstávají na roště před cílem na Prospect RidgeII. Tam se musí moc ubrat, nebo to vzít bokem. Třeba Impreza WRC 06 tyhle místa projede bez problémů. Tohle je teda moje zkušenost.
Jinak setupy, to je kapitola sama pro sebe, dokud se nejela Sweet, tak sem nic moc na stávajícím setupu na šotolne měnit nemusel, ale pak sem musel, protože to je tak uskákaný. Jezdím jen jeden setup, je tolik detailů, který do sebe musej padnout a jezdci vyhovovat, aby řídil auto a ne auto jeho. Jen malá rada, zkus si třeba změnit světlou výšku, a taky polaborovat s délkou pružin i pomocných pružin a s jejich sílama. Mě to aspoň pomohlo, ale o kolik sem co dal, to sem psát nebudu.:-)Nakonec to i na jiných tratích jede a sedí mnohem líp.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 22:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tony díky, ale v dělání setupu se vyznám poměrně obstojně Smile Jen chci prostě říct, že tato trať je extrémní a některé auta, jak jsi správně podotkl, to prostě nepoberou. Uvidíme v závodě.
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 22:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U Swet se všechny díry (krom toho sjezdu) nechaj jakš takš "vykličkovat". Dole na sjezdu je to pak hop nebo trop. Pro TR asi volit levou stranu Wink. Ale dávám za pravdu Tonymu, zkoušet vyladit nastavení podvozku.
Příspěvek Zaslal: po září 12, 2011 23:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Buď poriadne nastaviť podvozok alebo jazdiť pomaly Very Happy
Příspěvek Zaslal: út září 13, 2011 6:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako většině jsem se už naučil tak nějak +- vyhnout. Ale tam ta jedna tam je to i pro mne opravdu jen hop nebo trop. Tudiž v TR tam asi obětuju nějakou tu vteřinku. A nebo zase neudržím nervy a poletím to plnej a budu doufat, že si při přípdné boudě alespoň nevylámu kola. Laughing

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: út září 13, 2011 10:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslim Jardo, že to moc řešíš. Ty setupy atd. Prostě ty díry na sweetlambu projedeš nějak, aby sis nenabacal. Myslim, že se to tak snaží dělat každej ne? Nevim proč by to měla bejt blbá erzeta kvůli pár kopacím dírám. Buď rád, že ten podvozek neplatíš.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út září 13, 2011 15:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Strana 1 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme