Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. Generation Rally 9.-15.10.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To asi ne, ale jel sem už TR, a můžu tě ujistit, že textury jsem měl jen na Fraizeru a Prospectu. Austrálie byla celá na normálních texturách, jen bannery byly v RBRGT barvách Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: po říjen 10, 2011 9:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak te tedy ujistuju,ze presne takto to ma byt. Nemusi byt vse pretexturovano nebo ano ? Laughing A jiste sis vsimnul, ze USA je priblizeno Australii. Idea
Příspěvek Zaslal: po říjen 10, 2011 10:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Austrálie jak vyšitá Laughing Wink No to je fuk, aspoň se pak nebude půlka startovky divit, že nemaj textury, stejně jako já Wink Francouzské textury jsou moc hezký

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: po říjen 10, 2011 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě jsou ty textury 1. etapy super. Myslim, že to k sobě ladí velmi dobře, někde mi ta Amerika i trochu připomíná Lausitz. Lepší když je to decentně upravený a sladěný dohromady, než když je to za každou cenu vyvedený do extrému a vypadá to jak u Karlíka v továrně na čokoládu Laughing

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: po říjen 10, 2011 13:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naprostý souhlas s Honzou a klukum z RGT dávám za 1

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po říjen 10, 2011 14:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky chválím, za mě moc líbí. Wink

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po říjen 10, 2011 17:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

textury super, pár PBček padlo, ale jsem střevo a proto mám SR a(mimochodem, všimli jste si jak je to krásně nazvaný ... SR ...
vždycky když dostanu SR, bych se na to nejradši vy SR al ... a pardon Smile

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: po říjen 10, 2011 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kde najdu nějaké ty ořezané textury na Bergheim? To s tou změnu MipLevels se to kapku zlepšilo, ale s 25 FPS a 15 v tom po...ném lese nemá cenu pokračovat... Nechápu, proč autoři dělaj tratě takhle náročné, já to nemám k tomu abych si tu RZ projel, nahrál Frapsem a doma se chlubil rodičům ( dětem) s videem v HD rozlišení... Všechny onlajnovky jsou oproti singlům ořezané kvůli hratelnosti, jen tady to nefunguje... A když už psal Roman Bárta někde jinde o tom, že se mu ty detaily a všechno líbí ( co by ne, mě ostatně taky, Bergheim je taky super) tak aspoň nezařazuju takhle náročné tratě do takového massturnaje, kor placeného. Jestli chi pokračovat v sezoně, musím jít cestou nového PC, takže mě TR vyjde na nějakých 15 000,-. To vše kvůli dvěma tratím díky kterým se pro mě RBR stává nehratelným. Stačilo počkat, až někdo zase udělá low textury ( třeba) a předešlo by se podobným problémům jako s padáním SweetLamb v Anvelu. Loni se Mlýnky jely poprvé snad až po 3/4 sezony, teď jde všechno hned...

Tím se nechci nikoho dotknout počínaje tvůrců tratí, tvůrce skladby tratí po ředitelství poháru.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út říjen 11, 2011 9:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marku, nezlob se na mě, ale ty neumíš číst, hledat - prostě být trošku samostatný?
Tady ti teda hodím odkaz: http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?p=83260#83260 Jak vidíš, už je poněkolikáté na fóru odkazované na tu diskuzi, kde se ty ořezané textury objevují.
Vyzkoušej si je sám, osobně jsem je netestoval, protože mi stačí si vypnout částice v nastavení RBR a FPS se drží na přijatelné úrovni i na nových tratích (vyzkoušej taky, třeba ušetří práci s texturami). Možný by ti i pomohlo snížit rozlišení ve hře - to je bohužel náročné hlavně na paměť grafiky, na kterou ty trpíš.

Co se týče toho co píšeš dál, to se snad ani nemá cenu vyjadřovat. Pleteš tam jablka s hruškama, střílíš nesmyslné sumy - prostě trošku úlet.
Příspěvek Zaslal: út říjen 11, 2011 10:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky tomu odkazu, co už si dával ve vlákně irc2011, sem si změnil ty miplevels, jenže to tam ještě příspěvky s ořezanými texturami nebyly. Tak díky za Tvůj čas a ochotu.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út říjen 11, 2011 11:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jenom jestli z Tebe Máro nemluví tak trochu uražená ješitnost. Dokud jsi byl členem Monteku, neřekl jsi proti TR ani ň.

Od té doby co jsi dobrovolně odešel dělat "kariéru" jinam, flamuješ tady o 106. Wink

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: út říjen 11, 2011 11:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Méďo, znova si přečti poslední větu Smile Prostě mě štve, že to nerozjedu a ztratím tam Smile Ale proč a z jakého důvodu apod. sem šel jinam tady rozebírat nehodlám. Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út říjen 11, 2011 11:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To že to Tobě nejede je zejména Tvůj problém a není nic horšího než ho řešit negativními reakcemi na trať.
Trochu se prober.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út říjen 11, 2011 13:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Omluva Markovi, že jsem na něj ve svém příspěvku byl trošku "drsnější", určitě jsem nechtěl vyvolat to, co tady nastalo - nějaký hon a ukojení vlastního ega na jeho úkor. Sorry.
Prosím Frantu čističe, aby vlákno opět vrátil na správnou linii.
Příspěvek Zaslal: út říjen 11, 2011 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V pohodě Jiří. S Medou přes PM. Jinak souhlas, promazat a jestli muzu poprosit Romana Bartu, kdyby slo zalozit v Tratich vlakno Bergheim a tam presunout odkaz na ty low textury. Diky

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út říjen 11, 2011 14:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme