Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. Generation Rally 9.-15.10.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, letošní roční provází řada problémů, ale stížnosti na textury a padání na určitých erzetách tady bylo vždycky a vždycky bude. Ono nakonec se zjistí, že většinou je chyba na straně uživatele, ale to už se málo kdo dozví a zůstanou jenom stížnosti a rýpání do pořadatelů.
Proč není magazín ? Nepřihlásil ses Maro, že ho uděláš (nic proti Tobě), že není video ? Proč ho neuděláš (nic proti Tobě). Jsi mladý, bez rodiny, máš spoustu času se tomu věnovat. A věř mi, že to opravdu spoustu času zabere...
První ročníky TR bral každý jako něco nového a velkého a chyby se řešily za pochodu a nikomu to nevadilo. Jenomže ted, když se platí si každý myslí, že to bude dokonalé a já nepohnu ani prstem. Jenom si uvědomte, že pořád to organizátoři dělají ve svém volném čase... Rolling Eyes

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 12:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Mára:

Pokud mi slíbíš, že sem už nenapíšeš ani řádek, pošlu ti těch vyhozených 300 Kč ze svého Wink

A bude klid.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 12:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já taky neříkám, že někdo něco dělá naschvál, ani to stím druhým testem nebylo myšleno nějak špatně, jen prostě toho, který nerozklikl Test1 v příspěvku od Šneka, nemohlo napadnout, že se to vztahuje na test, který byl založen a odjet týden zpátky.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DOBES Jan napsal:
Ano, letošní roční provází řada problémů, ale stížnosti na textury a padání na určitých erzetách tady bylo vždycky a vždycky bude. Ono nakonec se zjistí, že většinou je chyba na straně uživatele, ale to už se málo kdo dozví a zůstanou jenom stížnosti a rýpání do pořadatelů.
Proč není magazín ? Nepřihlásil ses Maro, že ho uděláš (nic proti Tobě), že není video ? Proč ho neuděláš (nic proti Tobě). Jsi mladý, bez rodiny, máš spoustu času se tomu věnovat. A věř mi, že to opravdu spoustu času zabere...
První ročníky TR bral každý jako něco nového a velkého a chyby se řešily za pochodu a nikomu to nevadilo. Jenomže ted, když se platí si každý myslí, že to bude dokonalé a já nepohnu ani prstem. Jenom si uvědomte, že pořád to organizátoři dělají ve svém volném čase... Rolling Eyes


Nepřihlásil, pouze sem loni Karlovi Novému s magazínem pomáhal. Wink Nevím kde si přišel na tu spoustu času, ale určitě ho nemám tolik, abych se pouštěl do jeho tvoření, byť jen z poloviny.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 12:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Méďa> Díky nechci. Wink Pak by pro mě to rýpání asi ztratilo smysl Rolling Eyes

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 12:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BURYSEK Adam





Založen: 15. 09. 2010
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kritika je potreba, stejne tak jako jsou potreba v praci odbory, aby si zamestnavatel nemohl delat co chce .... a tenhle "turnaj" si kritiku rozhodne zaslouzi .... chybu zpusobenou michalem senkem odskakal po svoji vlasni chybe peter marek a michal senk a dalsi z toho muzou mit akorat radost, pac oni turnaj propasli (coz je z meho pohledu jejich chyba) a jeste si ted prilepsi v TR ... takhle to proste vidim ja

_________________
http://www.mobil1.tym.cz/image.jpg
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 14:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevidím jediné pochybení Michala Šenka v tomto turnaji. Pokud to, že ředitel poháru pustí na relativně novou ZR zbytek startovního pole, který nestihl první krátký test povařuješ za chybu, tak se probuď. Jediná chyba je, že si někdo nepřečte upozornění a bezmyšlenkovitě se vrhne na trať. Ale to je jen a jen chyba toho dotyčného. Nemá cenu to tady stále dokola rozmazávat. Všichni ostatní - a není jich málo to pochopili.
Navíc váš tým už do toho zapojuje moc emocí a to není nikdy dobré. Mícháte pak dohromady věci které spolu vůbec nesouvisí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 14:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Adame, už se laskavě uklidni!

Dopoledne jsem se tomu ještě trochu usmíval, ale tohle už je vážně MOC!

Ano, kritika je třeba jako chleba, ale OPRÁVNĚNÁ!!!

Nechápu jak si můžeš myslet, že Šnek udělal chybu tím, že založil ještě jeden test pro jezdce, kteří ten první jednoduše nestihli?
Naopak vyšel vstříc prosbám o pomoc!
Zdůrazňuji že onen první krátký test byl deklarován jako věrná kopie RZ v ostrém závodu a přesně z tohoto důvodu se většina jezdců dožadovala založení ještě jednoho testu.

Jedinou chybu tedy dejme tomu udělal Karel tím, že původní test založil na velmi krátkou dobu.
Michal si teď bude zbytečně drbat hlavu a při tom si mumlat ono neoblíbené zaklínadlo: "Pro dobrotu na žebrotu"

Opravdu nechápu kam svoji "kritikou" směřuješ?
A kdo nerozumí větě
citace:
Test pro ty co neodjeli prvni test! POZOR HROZI PENALIZACE V GENERATION RALLY! Ctete forum!!!

tak má opravdu smůlu!

Myslím že je nejvyšší čas vrátit se za volant a zdejší prostor nechat slovům, která sem patří!!!

EDIT: koukám, že než jsem to sesmolil, karel byl rychlejší a stručnější Very Happy

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 15:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BURYSEK Adam





Založen: 15. 09. 2010
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

proc kdyz byl ten turnaj tak jasny tak je na strankach KCM ve foru napsane upozorneni dokonce cervenou barvou?? ... asi tak jasny nebyl ze? Smile

_________________
http://www.mobil1.tym.cz/image.jpg
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 15:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přestože já obvykle patřím k těm, kteří tady něco kritizují, tak teď se musím zastat pořadatelů - podle mě to bylo jasně napsáno a jestli to někdo nepochopil, tak je to čistě jeho problém. Příště udělat test se Sosnovou delší, aby si to mohli odjet všichni a bude to ok. Mně se Generation Rally moc líbíla, neměl jsem žádné problémy, trať super, všechny moje oblíbené RZ, super
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 16:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Adame když už víš, že je to i v naší diskusi, tak proč to není v té vaší také tak? Červená barva jen podtrhuje důležitost oznámení, nic jiného v tom není a dělám to tak běžně.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BURYSEK Adam





Založen: 15. 09. 2010
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

na nasi se to objevilo asi chvili pote co to mara odjel a taky s milion vykricnikama ... uz slo totiz cekat ze par jezdcu chytne, ale zatim teda vim jenom o marovi ... samozrejme je to vina mary, ale trest za takovou prkotinu je opravdu velky, zvlast kdyz mara si zhanel na posledni chvili volant a ladil komp zkrz bergheim a sosnovou a mel s tim hodne prace a ted se takhle nesmyslne vyradi, kdyz odjede omylem jakysi necekany test Very Happy ... uz to necham byt, mara to urcite dozene Smile

_________________
http://www.mobil1.tym.cz/image.jpg
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 17:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A můžu odjet test se sosnou když už mám odjetou TR?

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 17:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Adam: Zkus to brát tak, že měl váš jezdec technickou závadu na poslední rztě a ber to sportovně. Mně to na minulé TR spadlo na poslední rztě z 4. místa absolutně a nedostal sem ani těch blbých 5 min, za které bych byl alespon trochu spokojen. Bud rád aspon za nějaké body.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 17:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Od Marka Petra
"Ona asi není náhoda, že jako první se po mém příspěvku s tím, kdo dál se nachytá, ozval Krtek ze spřáteleného HSF". Tady bohužel platí pravidlo "Držet hubu a krok".

Máro,ale zapoměl jsi opomenout,že jsem byl první,kdy rýpnul do toho,že ten test byl pouze den a půl.....
a nechápu,proč zdůrazňuješ,že jsme s Montekem spřátelení,stejně to každý ví Wink Very Happy

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: pá říjen 14, 2011 18:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme