Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. Generation Rally 9.-15.10.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BURYSEK Adam





Založen: 15. 09. 2010
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja nikoho narozdil od ostatnich neurazim ... chcu pouze docilit prehodnoceni a zvazeni cele teto situace, pac rict ze chyba je pouze na strane mary me prijde trochu arogantni a snazim se poukazat na urcite polehcujici okolnosti, ktere sem naposled napisu a dam vam vsem pokoj

1. TR nema v pravidlech nic o oficialnich testech. vsecky ostatni testy se daji povazovat za neoficialni a tutiz by nemeli mit pravo radikalne ovlivnit prubeh zavodu (treba u IRC je jasne napsano ze k serialu patri shakedown a kdy se pojede)
2. Test me prisel docela matouci. Zakadalo ho jinej clovek, s jinym nazvem, s docela a ne zcela jasnym popisem. ano ve foru kdo klikl na odkaz TEST 1, bylo mu vse jasne, ale toto bouzel mara neudelal a to je jedina jeho chyba
3. pokud byl tento test opravdu oficialni, mel by byt zalozen s rozvahou zda se taky stihne odjet

proto vas naposled zadam, aby ste prehodnotili, jestli je trest 5 min opravdu adekvatni trest velikosti prohresku

_________________
http://www.mobil1.tym.cz/image.jpg
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 16:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: turnaj Odpovědět s citátem

Teda co tady se zase děje..
Pánové z BF Goodrich Drivers Teamu by se měli trošku (né-li hodně) nad sebou zamyslet..
Vedení tady na prosbu založí druhý turnaj.. A vy jste schopný je za tu dobrotu pranýřovat!
Ještě když je chyba jednoznačně na vaší straně.. Příště to bude tak, že se na nás vedení vykákne a bude to.. kdo tohle má zapotřebí?? Asi nikdo!! Je to velmi smutné..

Já děkuju za krásný turnaj a velmi líbivé textury..
U nás ve skupině S1600 to bylo vyrovnané jako ještě nikdy!!
Sklukama co se v předohrabech sešli je radost závodit.. Závody pro mě osobně dostávají nový rozměr..
Karlovi blahopřeji k prvnímu zlatu!! Poctivě sis ho vyjel!
Go Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 16:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Pajer:
Přesně jsem čekal, že se objeví někdo, kdo hodí do stejného pytle celý BFGDT, to mě jako jednoho ze zakladatelů uráží, zamysli se nad sebou spíš Ty Wink

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 17:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jakube to si špatně pochopil.. Ti "Pánové z FB.." bylo myšleno na ty aktivní v této debatě.. tebe jsem na mysli neměl..
Ale popravdě řečeno tahle debata nedělá dobrou reklamu BFku, ať je jakékoliv.. Confused
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 17:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chci tady veřejně napsat to, co jsem teď psal do emailu vedení TR. Chci se omluvit za své nevycválané chování a skutečně nevhodné příspěvky na vedení TR, týmy a jedince, kterých se tyto mé příspěvky dotkly, poškodily dobré jméno apod. ať už jakýmkoliv způsobem.

Prostě potřebuju větší čas na vychladnutí (což Šnek za dobu mého působení v Monteku může potvrdit a nejednou mě krotil) a emoce po dojetí semnou cloumaly na všechny strany, čehož teď lituju.


Ještě jednou se všem omlouvám a Méďovi slibuji, že zde do konce TR nebudu nic psát ( pokud nebudu mít vyloženě s něčím problém apod.) i bez jím nabízených 300,- Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 19:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedá mi to a musím taky poděkovat za náročný a hezký závod. V nové třídě je to docela našlapané a s klukama to budou ještě pěkné souboje. Ale bohužel se musím vyjádřit i k oné diskutované penalizaci. Jsem též na straně vedení TR a některé příspěvky " postižené strany " už opravdu hraničí se slušnou diskuzí.
Podle mého názoru o tom totiž můžeme už jen slušně diskutovat, např. o zavedení shakedownů apod.
A to proto, že vzít zpět jednou napsané pravidlo prostě nelze. Možná se pletu, ale Petr je asi jedinný, kdo toto pravidlo, nerespektoval a dostal onu penalizaci. Asi bude mnohem víc jezdců, kteří četli a následně respektovali pravidla a onen turnaj nejeli. Jak by těmto jezdcům, mezi které patřím i já, vedení TR vysvětlilo, že se porušení pravidel v " některých " případech netrestá?
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 19:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se jen optat na ten můj případ ze Sosnové, který sem popsal na předešlé stránce. Beru jakýkoli stanovisko pořadatele, jestli Sosnu budu moct jet znova, nebo to bude jak je. Nebo jestli by bylo vhodný upozornit autora tratě na to, že je přímo uprostřed trati překážka, která je vidět až do ní narazíte.
Jinak k závodu, sem rád že se jeli jiný šotoliny než Japonsko a Británie, který se nasazují poměrně často. Svezl sem se rád, díky za závod.


Naposledy upravil MARYSKO Tony dne ne říjen 16, 2011 0:01, celkově upraveno 1 krát

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 19:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tvůj problém vysvětloval Roman Bátrta už někde jinde. Není to chyba trati (všichni ostatní místem projeli bez problémů), ale problém s nastavením auta a jeho kolizním modelem - tedy chyba autora modelu auta. Na Sosnové je stejně jako na Šumburku i štěrk místy dělaný modelem a o něj se tvůj příliš nízko položený podvozek - ať už nastavením auta, nebo modelem kolizí - zastavil. Vzhledem k tomu, že tento problém máš sám, resp nikdo jiný se s ním neozval, vidím to jako na tvůj "technický problém".

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem. Díky za náročnou sutěž s krásnými texturami, která však byla nad mé síly Laughing ... Zatáček bylo opravdu dost a teť by se hodilo rozplést ty vánočky na rukou nějakou oddechovkou Wink


Apropo. Když jsem se chtěl podívat na mé replaye z tratí kde jsem udělal boty, tak je nemám uložené. Neví někdo proč? U bežných turnajů přehrání RZty s crashem neni problém...
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Tony MARYSKO:
Podobný problém jsem měl i já v testech po vydání tratě, ale bylo to vysvětleno zde: http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=3873

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK, díky za vysvětlení. Aspoň někdo.. Tak je to o tom, že s tímhle autem jezdím v TR jenom já. Pravdu máš že tenhle model auta je kolizní, najeto s ním mám hodně, tak už vím, kde jsou místa kde je s tím problém jak na asfaltu i šotolině a dávám si na ty místa pozor. O těch místech na Šumburku vím taky, tam sem byl taky zpočátku v šoku co se stalo, ale tady na Sosnový 2010 sem se s tím setkal prvně, i když sem ji už jel víckrát a nikdy problém nebyl. Až teď , zrovna v závodě TR. tak to bych nebyl já, aby se mi neudálo něco extra. No bohužel to tak je s tím autem, prakticky sem v tom nevinně, ale tak to je. Crying or Very sad Snad bude příště líp.

Jen ještě k autu, nijak nízko ho nemám oproti jiným autům. Ono se to ale pozná na podvozku modelu, protože když sem občas havaroval a auto zůstalo na střeše, tak bylo vidět, že konec zavěšení nesměřuje k náboji kol, ale k spodní části pneumatiky, téměř se dotýká silnice. Což je asi to špatný, co z toho dělá kolizní model. Golf kit car je na tom podobně. U jiných aut to tak není a zavěšení je tam kde je normálně. Tolik můj poznatek.


Naposledy upravil MARYSKO Tony dne so říjen 15, 2011 21:24, celkově upraveno 1 krát

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi prosím Vás, spadlo mi to při načítání Bergheimu, mám nově win7 a spadla mi i Plane II, mám dát kompatibilitu s XP? Pomůže to na 64 bit? Půjdou s tím projet poslední RZ od Bergheimu?(Pokud dostanu ještě reset)
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 21:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Win7 64bit za to nejspis nemuzou. Mam je taky a jezdim jak Joux Plane II, tak Bergheim (tam mam komplikace jiny, spise po HW strance). Nejakou tu XP kompatibilitu zaplou nemam, hra pada v ramci normalu (tzn. Spise ne, nez ano).
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No dneska jsem se teda zase pobavil. Naštěstí mě to zatím k šílenství nepřivádí, ale bavím se. Při přečtení této věty,
BURYSEK Adam napsal:
tak by asi nebylo taky spatny vysvetlit, kde a u koho vznikla chyba, ktera tato chybu zplodila

jsem si vzpoměl na krásnou větu z Dobytí severního pólu: "Kdo způsobil, že sám náčelník vydával tak zvrácené rozkazy?"

Tímto bych asi debatu ohledně testu na Sosnové ukončil.
Penalizaci by měl dostat ještě Vyoral Radim a Kala Ludvík, ale ani jeden do Sosnové v ostrém závodě nedojeli.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so říjen 15, 2011 23:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo byl jsem si vědom možného postihu. Ale vzhledem tomu, že výsledky které jsem zplodil v této TR nedávaly šanci na jakýkoli bodový přísun, a měl jsem odjeto, tak jsem si to odjel z jiného důvodu. Jsem ve skupině lidí která přispěla drobným obnosem kromě chodu pluginu i na traťe Romana a Vaška. Nebylo by fér lehce zvýhodnit přispivatele? Nemyslím obdobu funkce na pluginu že si můžu založit turnaj, ale třeba 1 do měsíce založit testovací turnaj z tratí které jsou pod zámkem, ale poze pro ty co přispěli.
Spousta lidí by se už nemohla vymlouvat na to že nemaj možnost potrénovat a vyřešilo by to i mnoho dalších problémů....
Příspěvek Zaslal: ne říjen 16, 2011 8:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme