Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. HSF Rally 30.10.-5.11.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Jardu: Jedná se o kvalitní slivovici!!!

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: čt říjen 27, 2011 8:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKL Tomas napsal:
Pro Jardu: Jedná se o kvalitní slivovici!!!


no jo, to by mohl říct ale každý Very Happy
Navrhuju vzorkování a provedení zkoušky před samotným závodem - dobrovolně se nabízím k otestování. Stačí mi zaslat vzorek, já ho testnu a pak podám zprávu. Aby byla zkouška relevantní, je třeba zaslat 1 litr vzorku. Tím bych vám i podal zprávu, jakým způsobem proběhal kocovina a jestli to není "bolehlav" Laughing
Příspěvek Zaslal: čt říjen 27, 2011 8:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Shakedown s ochutnávkou slivovice Odpovědět s citátem

Hele, když vždy otravuju s tím shakedownem.

Neměl by být vypsán oficiální shakedown s ochutnávkou slivovice??
Každý by si zkusil skočit a zároveň by každý mohl po skoku ochutnat tu slivovici. Samozřejme by bylo povoleno jenom omezené množství průjezdů, třeba 11, 12 atd. Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: čt říjen 27, 2011 11:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tome, beru tě za slovo. Jdu si nastavit maximální pružiny, výšku a tak, a budu testovat, kolik to auto vydrží Smile
Příspěvek Zaslal: čt říjen 27, 2011 11:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MASTRLA Martin





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Varnsdorf

Příspěvek Předmět: Slivovice Odpovědět s citátem

Sorry za tu délku příspěvku, ale po přečtení mám dilema, že 100 %skočím Laughing Laughing

Slivovice patří k hospodářskému roku stejně tak, jako brambory či obilí, protože je výsledkem lidské práce. Té práce, která by byla těžkou dřinou, pokud by během ní neměli chlapi před očima tu ledovou čirost. Tu bezbarvost pramenité vody. Tu sílu ohně. Ty stromy a jejich tvary i krásu kopců či břehů potoků, kde trnky rostou a zrají. Když dozrávají musí se pečlivě vypláchnout škopky, nejlepší bývaly dubové, zvané trečafy. Pečliví hospodaří dbají na to, aby švestky byla vyzrálé a obrané od stopky, listí a jiných nečistot. Potom kontrolují kvas tak, aby zjistili neprodleně, kdy se koláč na povrchu začne propadat. Tehdy je ovoce připravené na svoji poslední cestu. Do pálenice. Představte si usmrkané dušičkové počasí, podvečer, dědina jak vymetená a v pálenici světýlko. Pálení je svátkem a obyčejem, má svoje rituály a mystiku, protože se používá ohně k proměně hmoty v teplo, páru a tekutinu, která má kouzelné vlastnosti.
Příspěvek Zaslal: čt říjen 27, 2011 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že nám Dufs nasadil všem brouka do hlavy. Já skočím určitě, v podstatě jen ta zatáčka dole je limitem. Nicméně k diskuzi tady předtím .... zrovna tady na tomto skoku je myslím nemožné jakkoli, plynem, brzdou .... postavit auto na zadní. Naprosto jistě dopadne na čumák. Takže jde jen o to, zda to ten čumák vydrží.

Jinak teda Martine pěkné povídání Smile
Příspěvek Zaslal: pá říjen 28, 2011 1:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MORAVEC Tomas





Založen: 17. 09. 2007
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale Tomas nerekl, jestli se musi po doskoku odjet nebo ne. To je dulezite vedet Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá říjen 28, 2011 7:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Balíček textur HSF Rally

Podmínkou je nejdelší skok, klidně si to auto rozbijte Very Happy

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: pá říjen 28, 2011 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

noo, já jsem to už jednou s N12kou zkoušel a skočím až do lesa a když si na skoku správně přibrzdím do plynu a pustím na hraně přidám plyn, tak letím jak Pavel Ploc a žádnej čumák se nekoná ... škoda, že už nemám ten replay Sad slivka ... paráda, ale rozbít to kvůli ní nehodlám, nebudeme riskovat...ostatním držím palce...

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: pá říjen 28, 2011 17:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím pochválit HSF za nádherné podzimní textury, které jsou na všech RZ pěkně sladěné. Úvodní obrazovky jsou ne-malým bonusem. Palec nahoru kluci

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 28, 2011 17:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je to fakt zajímavý, v první chvíli jsem se lekl, že mi to spadlo do Windows Smile (bylo modré pozadí) moc osvěžující...taky chválím Smile

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: pá říjen 28, 2011 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj
poslední dobou jsou časté výpadky serveru. Teď např. spojení vypršelo,pak špatné heslo atd... a nakonec to spadlo. Chci se zeptat,jak se bude v takovémto případě postupovat a jak to budu muset dokládat,že jsem samovolně neopustil turnaj?? Děkuju za odpověď
Příspěvek Zaslal: so říjen 29, 2011 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ondro, pravidla bod 9.4.

9.4. V případě že má status „Havárie na RZ“ může o reset požádat pouze jedná-li se o přerušení spojení. V tomto případě je jezdec povinen nahrát na web replay z dokončené RZ a zažádá o reset dle bodu 9.1.
Příspěvek Zaslal: so říjen 29, 2011 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ taky mě to Ondro spadlo ale koukal sem že se rpl uložil tak by to bylo v TR ok. Jinak teda musím vyseknout HSF poklonu ...textury nadhera + načítaní RZ - luxus . Je vidět že rally nepořadáte poprvé a napad je to fakt dobrej teší mě že sem u nějakych akcí z fotek taky nechyběl Razz

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 29, 2011 20:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já se včera večer ani po 2 hodinách na web rbr nedostal,ostatní servery a net šlapal,jen rbr deth... Rolling Eyes

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so říjen 29, 2011 22:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme