Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. HSF Rally 30.10.-5.11.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, tak jsem dojel první etapu. A ne že bych byl tak lačný po slivovici, ale aspoň to bylo něco, co bych v RBR mohl vyhrát. Takže ... setup udělaný asi tak, že vepředu sv. výška 300 mm, tuhost pružin na maximum a tak dále. BOhužel jsem díky horší ovladatelnosti auto už poškodil trochu na Harwoodu, takže byl jen kumšt to ke skoku dopravit.

Mno a tak jsme skočili na celkem rozjetou pětku, pak ještě vytočit čtverku. Dopadli jsme těsně na konec betonových bloků a ajaj, kontrolka začala svítit jedna, převodovka v čudu, kousek jsme se plazili, pak motor teplota a vzápětí motor. Ani jsem nedojel k pravému odbočení.

Bohužel ... v testu jsem dojel vždy bez problémů a poškození. Ale prostě ... byl to špek jak dělaný na mně, prostě jsem to zkusit musel. No ... a jestli mně někdo přeskočíte, tak si mně nepřejte ....
Příspěvek Zaslal: út listopad 01, 2011 23:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak k betonovým nesmyslům sem neměl odvahu skákat abych nedopadl jako Ty Very Happy Takže ta flaša slivovice bude patřit nejodvážnějšímu, což sem nebyl Very Happy

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2011 7:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přiznám se, že jsem se taky snažil skočit, ale zase jsem to moc nepřeháněl, každopádně skok nevyšel úplně nejlíp, protože jsem se zaryl čumákem do země a byl jsem rád, že to neskončilo saltem. Auto tím skokem utrpělo hodně bolesti a málem se celé rozsypalo, ale naštěstí jsem tím časově neztratil a v servisu pak vše vyměnil Very Happy
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2011 9:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RAFAJ David





Založen: 04. 07. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Lázy 11(VS)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vy teda víte jak se zbavit konkurence. Jedu takhle poslední RZ 1. etapy, rozhodnutý (jako skoro abstinent), že to bude plíseň a skok prodám. Protože nejsem žádný šoumen a na takové kraviny jsem přece dost starý. Haha chyba lávky. Po pravé šikaně už mě něco našeptávalo: Skoč si, šak jen tak trošku, aby se neřeklo. Ale jak jsem z dálky uviděl tu krásnou bránu na skoku, zmocnil se mě šílenec, sešlápl plyn až na podlahu, práskal tam kvalt za kvaltem a opustil mě až jsem letěl jako vrabec na trnky. V tu chvíli by se ve mě krve nedořezal a možná jsem aj zařval něco o tom, že jsem pánské přirození. Napnutý jak slipy při striptýzu, zkouším startovat, slyším jen praskání podvozku a svoje lamentování. Děkuji pořadatelům za krásnou soutěž, u mě zafungovala.
A teď se ještě strašlivě omlouvám týmu a menéžovi. Promiňte prosím moji nerozvážnost,nebyl jsem při smyslech. Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2011 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TOMECEK Libor





Založen: 05. 03. 2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: sk. S 2000 Odpovědět s citátem

Čau lidi. Chtěl bych se zeptat, kdo z týmu FUSION Racing bude bodovat ve třídě S2000 , Ve startovní listině má tým nominovaný 3 jezdce ve třídě S2000 .
St.č. 46 PRIKRYL Roman st.č. 48 SINDELKA Robert , st.č. 256 BUJACEK Jakub
všichni tři už jsou v cíli první etapy. Přitom v nominacích je BUJACEK Jakub napsaný ve třídě WRC . Asi se někde vloudila chybička. Bylo by dobré, aby se vědělo dopředu kteří dva jezdci jedou v nominaci ve třídě S2000. díky za vysvětlení.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2011 19:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to chyba týmu, nominováni jsou Přikryl a Šindelka. Bujáček má nominaci za WRC, tudíž v S2000 bodovat pro tým nebude.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2011 19:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, přesně jak říká Šnek (který by mi jednou taky mohl odpovědět na mail, že jo říďo). Bujáček měl původně regnutou Imprezu WRC, tak dostal WRC nominaci a když pak změnil auto na S2000, už se nestihla nominace předělat. Naše chyba.
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2011 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, příští týden to pořešíme. Slibuju. Teď pořád nebyl čas.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2011 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, tak musím říct, že jsem vážně nepočítal s tím, že se tu objeví kvůli slivovici šílenec, který to skočí zcela naplno bez ohledu na následky. Já jsem na to aspoň testoval auto a skákal daleko, ale dycky jsem tu RZtu dojel v pohodě.... a David RAFAJ to tam napere uplně naplno, div že nepřistál až na stromech... takže auto v čudu a slivovica taky. TAk to je na mašlu.
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2011 21:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych poděkovat HSF za skvěle připravený podnik, perfektní textury a suprovní ksichty při načítání RZ... Zvlášť z Krtka sem byl celý nesvůj Very Happy
A eNkařům hodně štěstí ve druhé etapě, těším se až u toho budu sedět a sledovat výsledky Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: čt listopad 03, 2011 10:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo , taky bych chtěl poděkovat za pěkný podnik. Fotečky potěšily.....hlavně Schumi a jeho soustředěnost za volantem Laughing

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt listopad 03, 2011 16:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím se pochlubit se svým krásnýn nárazem do betonového křovíčka v RZ15.
http://www.youtube.com/watch?v=5eZaG1Uw194

EDIT: Je to RZ 16 - Pirka Menoko


Naposledy upravil NEMEC Jan dne pá listopad 04, 2011 7:53, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2011 0:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, do podobnyho betonovyho krovi jsem drcnul 2x (v obou pripadech do toho samyho krovi). Poprve jsem prisel o dvere a podruhy mi to zrusilo zadni diferak(?) a cosi s predni napravou, pac to pod plynem tahlo na jednu stranu a pod brzdou zas na druhou.

Skoro bych rek ze to krovi poznavam, ale u mne to bylo v obou pripadech na Pirka Menoko (16. a 22. RZ).
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2011 1:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Betonové křoví Odpovědět s citátem

Pirka Menoko je zrádná trať plná nástrah, kde osamělé stromy na výjezdech nejsou to nejhorší. Ale když se dívám na ten replay:

Ač auto se určitě nechová tak, jak by mělo a náraz připomíná nájezd do vlakové rampy, podle replaye má křoví cca 50 cisel od země cca 20cm na kmeni a je rozvětnevé. Myslím, že odtud bys neodjel ani v reálu, minimálně bys následným kotrmelcem o pevné podsady keře zničil něco dalšího.

Fakt si myslím, že i když průběh havárie neodpovídá reálu, tak výsledek je asi správný.

...

ale mě se to kecá, když jsem v cíli Laughing
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2011 9:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAZEKAS Jiri





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Větřní - (okr.Český Krumlov)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koukám, že tahle zatáčka byla zrádná pro více lidí. A čím víc si na ni člověk dal bacha tím to bylo horší. To křoví jsem taky chtěl v nouzi netrefit strom projet jak to dopadlo viz. video http://www.youtube.com/watch?v=-HXu-JLAr68

je tam i první krize.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2011 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme