Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. KCM Rally 20.11.-26.11.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TAUS Petr





Založen: 10. 06. 2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ja jsem mu to rozhodne taky nepral krtku, uz jsem se chystal mu jit strihnout elektriku, ale nakonec jsem vymekl... Very Happy Jeste ale neni nic rozhodnuto a ztraceno, na rade je ted nejvyssi tratovy komisar a uvidime, co jeste prinese debata u zeleneho stolu, porad mam jeste dost tej angrestovice.. Twisted Evil
Jinak ale samozrejme obrovska gratulace hlavne krtkovi, ze to vubec dovezl do cile, ono s tema malinkatyma rucickama se to auto musi pekne blbe ovladat, a ptaku, ty konu, ja uz jsem se na tebe nemohl divat, jak mi furt brecis na rameni, ze jsi jeste ani jednou v TR nevyhral, tak jsem tomu trosku pomohl, no! Razz Ale jinak samozrejme velka gratulace a diky za souboj fogle, pockej priste! Cool
Diky kluci z KCM za super rally a textury, jelo se mi fakt vyborne! Wink

_________________
tumba
FRONTLINE Rally Team

P.S. Znám Krtka! Wink
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2011 12:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z KCM rally odesílejte RZ1 Cote d´Arbroz 2 a RZ23 Cote d´Arbroz. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 30. 11. ve 23:59.

KONTROLA DOKONČENA BEZ PENALIZACÍ.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne listopad 27, 2011 22:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme