Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. Fusion Rally 1.1.-7.1.2012
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: 7. Fusion Rally 1.1.-7.1.2012 Odpovědět s citátem

Se zpožděním založen sedmý podnik Team Rally 2011. Snad se podaří i vydat balíček textur včas. Ještě je od pořádajícího týmu nemám v kupě. Sad

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út prosinec 27, 2011 17:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouváme se ředitelství rally za zpoždění, svátky, málo schopných lidí atd. Každopádně textury byly dodány dnes kolem šesté hodiny večerní kompletně. Takže snad se horkou jehlou šité budou líbit a přivřete oko nad drobnými nedostatky.

Některým týmům vyjadřuji svůj dík za poskytnutí části textur ze svých podniků reklamou na jejich týmy na daných tratích.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 27, 2011 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj. Mám dotaz. Je všeobecně známo že některé modely aut nezváldaj kombinaci asfaltu a šotoliny na jedno určitý nastavení. (podvozek vražený do kokpitu že ti kola nezabíraj a jiné neduhy.) Je na to pamatováno? Několikrát se mi stalo, že jsem ani neodstartoval právě kvůli tomuhle problému...
Příspěvek Zaslal: út prosinec 27, 2011 19:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady žádná taková kombinace není. V druhé sekci je pouze kombinace sněhu a šotoliny (se SF) v jedné sekci a to není problém. Sněhový a šotolinový slot je vždy stejný ve fyzice.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 27, 2011 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se zeptat,ve II. etapě v I. a II. sekci jsou nejprve sněhové gumy na Peklo snow a pak hned šotolinové na Japonsko správně Question

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út prosinec 27, 2011 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám taky dotaz, bude shakedawn? Jde mi o tu Sosnovou 2010, přeci jen bych si ji rád projel poprvé se SF fyzikou. (jestli se už jela, tak sry, já si nevzpomínám). Díky
Příspěvek Zaslal: út prosinec 27, 2011 21:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajdo podle mě to správně není, protože snow france mění i šotolinové erzety... To by bylo pěkné poklouzáníčko... Ale zas na druhou stranu pokud je první Peklo na sněhu a pak nejdou měnit gumy, nemělo by to snad vadit. Já osobně bych tam ale dal sníh aby pak nebyly zmatky Wink

Co se týče Sosny, taky bych uvítal nějaký testík na Snow France a textury by taky bodly! Není to přeci jen ideální, když by se udělal test a jel se na Snow france s normálníma letníma texturama že jo.. Wink Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 27, 2011 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu vás uklidnit. Sosnová se jede v nížině a trocha sněhu tam je. Ale jen na to, aby to klouzalo. Ale jo ... test se plánuje.

No a s těma gumama - ty šotolinové gumy tam nějak automaticky naskočí v přehledu RZt, ale ve skutečnosti, pokud máte na Peklu sněhové, tak jsou prostě dále sněhové a hotovo.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 27, 2011 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen takový dotaz, to vlhké Peklo II, má to někdo odzkoušené, jestli to opravdu funguje? Koukal sem do dvou test. turnajů a nikdo se přes to Peklo nedostal, lépe řečeno, mají "Nenastoupil na RZ". Sice to nebyly turnaje hojně obsazené, ale je to tak trochu "znepokojující". A když už se ptám, jaký význam má vlhké počasí ve druhé sekci ( lip1, hra2, pek2) při použítí SF? Díky za odpovědi Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 14:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANHARA Michael





Založen: 19. 07. 2009
Příspěvky: 18
Bydliště: ZlÍn

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

já jel dva testy a pokaždé to spadlo při načítání Pekla II Spíše to napsalo error.

Turnaj : http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=fc82fa183b2d86ad7651e6241075b172


Naposledy upravil VANHARA Michael dne st prosinec 28, 2011 16:46, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 15:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem si zkusil Peklo II (asfaltová verze) se SF a s podmínkami jako v závodě online (ve shaku to fungovalo vždy). A je to zcela bez problémů. Dejte odkaz, ve kterém testu vám to padalo, zkusím se na to podívat.

Jinak teda tuším problém v druhé etapě. Měl jsem nějak automaticky zato, že sněhové Peklo je prostě klasická sněhová trať. Jenže .. ono je asi počítáno jako asfaltová. Nechápu proč, použití takové RZty v turnajích je pak velmi omezené. Každopádně v této rally to lze myslím bez problémů odjet, použít ale musíte rozhodně šotolinový nebo sněhový set, abyste pak neměli problém na RZtách dalších. ALe to již vyplývá ze skladby a nemožnosti měnit setup a mohlo by to všem dojít. Se sněhovým setupem lze Peklo Snow krásně jet.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 16:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntres2&torid=1f4f3cad7a496fefa2e1a6dcd3c182df

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=fc82fa183b2d86ad7651e6241075b172


Ale ty dodatečné podmínky jako, denní doba, obloha atd. ale zakladatele test. turnaju neví, takže může být problém v tom Wink

A proč se teda jede vlhký povrch na tom SF v druhé sekci? Kvůli těm supr čupr klouzavým plotnám, které budou schované pod texturami? Very Happy

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 16:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, to vlhko je tam proto, že dle mého pocitu to i se SF více klouže než na suchu. No a ještě pár jiných důvodů. Ty plotny uvidíte, protože začíná sněžit a ještě to kryté není. Ale není důvod se jich obávat, se SF se ty tratě jedou uplně krásně.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 17:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, jinak to je pěkné ... pořadatel sám nemůže vytvořit turnaj s tratí, kterou má v rally a manažer jiného týmu to může. Škandálll
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 17:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PekloSnow: http://rbrtrack.blogspot.com/2011/03/peklo-snow-roc-2008-nastavenia-v.html
Pokud to není dodržené, tak to padá - věřím, že v TR to bude správně, ale u ostatních testů... to ví jen bůh

EDIT: přehlídl jsem, že se baví o jiném peklu, ale to je fuk, nechám to tady pro příští střelce, co budou zakládat podniky se SnowPeklem Smile


Naposledy upravil FRISTENSKY Jiri dne st prosinec 28, 2011 17:34, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st prosinec 28, 2011 17:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 1 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme