Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. Fusion Rally 1.1.-7.1.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Reslík: No...rozdíl je hlavně v tom, že místo toho, abych bojoval o 2.místo v závodě, kt. je za 40 bodů z 5 závodníkama, tak se na to vyprdnu a dojedu za něma např. 6 a beru 28 bodů.
Bohužel, když to rozbijuju, nebo cokoliv jiného, tak příjdu o 28 bodů a pokud ho chci dohnat, tak pak musím dojet skoro 3 závody po sobě na 2.místě, když on dojede nejlépe pokaždé na tom 6.místě.
Výpadek je velmi draze, neadekvátně zaplacen, a pokud se to stane víc jak 2x už člověk nemusí závodit, protože nemá šanci ani teoreticky ho dohnat.

edit: aaaaa.....Milan mě předběhl.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2012 14:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ptíco s těmi pneu nevím ... já jel tento závod Celicu a jo, šetřil jsem to na brzdách ale ani ne kvůli pneumatikám, ale kvůli zablokování. A všude jsem měl po třech RZtách tak kolem 20%. Tak nevím jestli to nemůže třeba nastavení, které to hodně hobluje, utažené dify, velké sbíhavosti a podobně. Jo, pokud bysme někde našli, podle čeho se pneu opotřebovávají, možná by to bylo dobré trošku poštelovat. Ale hodilo by se též vědět, jak se pneu sjíždí v reálu. Ale to už je na jinou debatu a jinde.
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2012 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Posun prvni etapy v druhé? Odpovědět s citátem

Po dokončení první etapy, ve čtvrtek ráno, jsem byl v rámci nominovaných ne 31. místě. Nyní, podívám li se na výsledky první etapy, jsem na místě 32. Tedy v rámci nominovaných o místo dále.

Oni se výsledky první E.mění ještě během druhé etapy?

Ne, že by o něco šlo, ale nikdy se mi to nestalo. Takmě to technicky zajímá... [/b]
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2012 14:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Milane,jsou to dvě motoristické disciplíny a velký rozdíl v tom tedy nevidím.Riziko je úplně stejné.Budeš pátý,tak máš třeba o 2 body víc,než ten šestý.Někdo se spokojí s tím tolik neriskovat,někdo se kvůli pár bodům honí a pak se mu to nevyplatí a nebo taky jo.Tady to prostě nejde nijak přechytračit.A nezlobte se na mě,ale zrovna rally by neměla být disciplína,kde jde hlavně o to dát plyn na podlahu a nic jiného neřešit.Pokud 2-3x za sezónu to rozštípu na hadry,pak nemůžu brečet,že jsou tady tací,kteří sice nejsou tak rychlí,ale zase znají více svoje hranice,nebo jsou prostě jenom chytřejší a skončí předemnou.Jako aby musel nutně vyhrát ten,kdo vyhraje nejvíce RZ,tak to by se zase mě nelíbilo.Podle mě,je to docela ok,snad jen 30 bodujících je možná za daných okolností až dost,když většinou nedojede ani 20lidí ve skupině bez SR,jinak bych to ale nějak nehrotil.Samozřejmě i jiné bodování by nemuselo být špatné,člověk se prostě musí přizpůsobit.

L.KOZA: Přiskočil tam ještě Ondra Babák,který boural na 12RZ a nebyl ve výsledcích. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2012 14:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemůžete to ale tak srovnávat s reálem ... vemte si kolik lidí ve skupině jede tady, a kolik ve skutečném závodě Exclamation
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2012 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Pancocha: dám ti příklad.
Cote na SF, co mohu zajet.
čas 2:47 pneu 45%
čas 2:50 pneu 20%
čas 2:53 pneu 3%
Už mi rozumíš, kam tím mířím?
Není to o závodění, ale o taktice, a ta to převyšuje na 100% a to mě vadí, taktika musí být, ale ne jen o ni, kdyby si dal sekci ze 4 rztama, tak teprve by začlo rodeo, to mi věř, ale z rally by to nemělo nic společného, to by se jezdilo jak okruhy.
Čím to je?
To je jasné, auto když hrabe. Hotovo, tečka. Brzdy nemají vliv.

To Resl: musím souhlasit, je málo závodníků a moc bodů. Bujáčkovo IRC se mi bodování moc líbí.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2012 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok Ptíco, rozumím. Asi nejedu tak ostře a neprotáčím to. No ... na to jsou dva recepty. Dát reálnější motory a ne tyto rakety (viz fórum o fyzikách) no a pak poštelovat to poškození, pokud to jde.
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2012 14:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední komentář.
Chci říct skoro to sáme co Ptíca.. nejde o to kolikrát to rozbiješ... ale stačí to rozbít o jednou víc něž poměřovaný jiný jezdec a ikdyž ho téměř vždy pojedeš tak seš téměř bez šance za 12 závodů to dohnat. 2x a seš mimo stoprocentně, celá sezona kaput... Koukni se na bodování letos MS, Loeb 2x out, Hirvo 1x a v poho to Loebovi stačilo.. Loeb těměř vždy lepší a Hirvo téměř vždy za ním... Nepočítal jsem to, ale vsadil bych se kdyby bodovali jak my, tak má titul Hirvo.
Nejjednodušší stáhnout bodování na 20 jezdců, zvětší se rozestupy a zabijou se dvě mouchy jednou ranou... a nejvíc se mi líbí varianta jak na Bujáčka IRC
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2012 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě k těm "hrotům" - nebyl SF mód náhodou myšlený (aspoň) původně tak, že je to jízda se zimními pneumatikami na sněhu. A ne že je to jízda s hroty na ledu ??
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2012 15:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K bodování: Vy tu furt řešíte to, že to někdo rozkřápe, ale co když má někdo smůlu jak já loni... Z 6 výpadků mám 4 nezaviněné.
1x výpadek proudu
2x pád hry
1x jsem vyletětl z tratě tak, že jsem najel na Strýčkových do místa, které některé počítače zmrazí a jiné ne...

A letos:
1x pád hry
1x jsem pro změnu z důvodu, že nemám čas ty tratě furt trénovat zapomněl, že hrana na mostě může znamenat stop.

Tak si tak říkám, jestli už jen kvůli tomu by to bodování nemělo být i takové, aby se to dalo dohnat.
Hlavně teda na základě toho Strýčka mi to příjde hodně nefér. Při podrobnějším bádání jsme dospěli k názoru, že zřejmě některé místa na tratích dokážou odstartovat výpočet, který jeden počítač zvládne a jiný ne. Třeba můj noťas to dá, ale stolní PC ne.

K SF a potřebení:
Jardo, myslím, že je jedno, jestli jde o zimáky na sněhu nebo hroty. Možná ještě u hrotů je to "reálnější". Každopádně než se začně měnit SF tak bych teda změnil ty fyziky... To by také mohlo být řešení, protože hlavně některé WRCa mají ten krouťák opravdu "monstrózní" a není divu, že ty pneu dopadnou, jak dopadnou.
Navíc si myslím, že zbytečné protáčení pneu opravdu způsobí i v reálu vypadávání hřebů a horší vlastnosti. Já když si vybavím např. Monte Carlo, tak si uvědomuju, že většina tam "zběsile" nehrabe až do Austrálie, ale spíš jede tak nějak vklidu. Asi máš Ptáku špatný štýl. Twisted Evil

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2012 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem z toho přetahování s Ládou Barvíkem tak vyklepaný, že jsem ani nestihnul napsat komentář.

Moc děkuji za krásné souboje a Vaškovi Šourků gratuluji k parádnímu výkonu ve druhé etapě.

Textury se mi moc líbily a s opotřebením pneu jsem rozhodně problémy neměl. Ani s poškozením auta. Takže souhlasím s Reslíkem.

Mějte fajn víkend.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2012 21:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Fugion Odpovědět s citátem

Tak bych rád poděkoval, za netradiční rally..
Osobně mi textury na některých RZtách moc neseděli.. hlavně PIRKA MENOKO.. co se týče poškození auta, tak já sám nevím.. nejel jsem nikdy celou rundu bezkontaktně, ale je fakt, že nikdy jsem v servisu neopravil vše.. a tlumiče a zavěšení bylo vždy načatý - to nebývá u mě tak časté..
Ale rally jsem si užil (hlavně 1. etapu) a celkový výledek jak pro mě, tak pro náš tým je suprový..
Takže díky JaPane za pořádání.. Wink

Samozřejmě bych rád poděkoval jak celýmu Kizz-me WRT jak profesorsky zajeli celý závod, tak soupeřům v S1600 za parádní souboje.. takhle sezona, to je vážně něco!
A v neposlední řadě velký dík patří vedení TR za velmi rychlý reset!
Bylo to vážně na vteřinky!!
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2012 15:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nakonec celkem pěkná rally, jen mi chybí takový ten informační servis z Iridium rally, ale né každý na to má čas o půlnoci sepisovat článek, takže se to dá pochopit. Galerka bude?

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2012 16:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z Fusion rally odesílejte RZ17 Pirka Menoko a RZ23 Pirka Menoko 2. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 11. 1. ve 23:59.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2012 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ředitelství TR o otevření galerie k Fusion Rally. Je škoda, aby se novinka v RBR - sněžení na asfaltu a šotolině neobjevilo v galerii a je fakt, že zpětně už to tam bude dávat o hodně míň lidí, než by dalo hned. Díky Smile
Příspěvek Zaslal: po leden 09, 2012 14:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 7 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme