Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. FIST Rally - 22.-28.1.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a jak jsi přišel na to, že není v pořádku server? Jsem tu hodně často, ale problémy se spojením jsem ve zvýšené míře nezaznamenal.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 12:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když není v pořádku server, tak to spadne přece až po dojetí RZ do cíle.

Co je na tom špatného? Uvedu příklad. První RZ je Cote, Tak si zajedu pětkrát Cote a pak jednou na ostro. Další je Joux Plane. Vyskočím z turnaje, zajedu pětkrát Plane, pak jednou na ostro. A tak dále. To mi přijde hodně špatně.
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 12:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing tak teď jsi zašťoural hodně hluboko do vosího hnízda - "takoví, kteří by tohoto zneužívali tu přeci nejsou" Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 12:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je divné.
1) Ve středu kolem 23 hodiny jsem se chtěl podívat na výsledky a stránky načítaly strašně pomalu - dedukoval jsem, že by mohla nastat ztráta spojení těm, co jsou na RZ.
2) Včera kolem 16hod. se mi strašně dlouho načítaly výsledky při závodě až jsem ztratil spojení.
3) A večer jsem se chtěl podívat na výsledky a zas to načítalo dlouho (tuším, že se snad ani na poprvé nenačetly)

Případ 1) byl u mě doma a případy 2) a 3) jsou tam, kde jezdím, takže připojení je jiné a pochybuju, že by měl net výpadky zrovna v tyto doby.
A obecně mi příjde, že za poslední cca rok toho přibilo. Dřív jsem měl jsem měl ztrátu spojený vlastně jen tehdy, když mi vypadl net nebo tak něco.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 12:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si asi zkontroluj svůj počítač a nebo svoje připojení. Server žádné výpadky teď, co vím, neměl. A ne Tvůj dotaz ohledně najíždění RZ Ti předpokládám odpověděl Honza jasně. Pokud to nechápeš, dej se na NFS!

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC: Přesně na narážku tohoto typu jsem čekal.

Nemáš trochu jedno, jestli etapu trénuješ 5x dokola před závodem s tím, že tu RZ co ti fakt nejde si projedeš ještě několikrát v Shakedown třeba???
Nehledě na to, že kdyby už fakt někdo potřeboval takto trénovat, tak není problém mít 2 počáky, ne?

Já třeba při závodě mám soustředění trošku jiné než když jedu trénink a právě o to víc mě štve, když kvůli takové kravince mě to z toho vytrhne. Nehledě na to, že mám kolikrát jen velmi omezenou dobu na odjetí.

A argument, že by někdo mohl odpočívat mezi RZtama (který by zřejmě brzo přišel). Tak já to tak třeba praktikuju často. A kdyby někdo jel RZ a pak 5 minut si dal pauzu, tak si myslím, že to bohatě stačí.

A těm, co jsou ochotni tomu věnovat tolik času ten vydřený úspěch přeju. Stejně je to převážně o tom, jak moc to máme naježděné, že ano. To už by se pak muselo vyhnat do extrémů typu RBR-World.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 12:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Server v tebou zmiňované časy výpadky neměl, mám tenhle týden odpolední, o pauzách jsem tady skoro furt a po práci jsem na netu ještě do jedné hodiny ranní. A pokud se mi stránka nenačetla, tak to bylo problém mého internetu od "profíků", který pinguju celý týden, abych jim pak mohl poslat nějaký report.

btw: Loeb taky po dvou RZtách neřekne: "Hoši, dneska balíme, dojedem to zítra."

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 12:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No Filipe já si myslím, že je sakra rozdíl trénovat RZ, kterou jedeš cca 4 - 6 minut nebo celou etapu, kterou jedeš více než hodinu. Nezapamatuješ si ani 1/3 věcí.

2 počítače? Vyhodit minimálně 6 tisíc jenom kvůli RBR mi přijde rovněž ujetý.

Pauzy beru, ale i ty plugin pokud vím časově omezuje. 5 minut pauza nic neřeší, pokud v ní skutečně netrénuješ na druhém kompu.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 12:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen jsem se chtěl dopídit tomu zdůvodnění, proč to tak nechcete, i když u mě mluví celkem všechny argumenty pro... Děkuji za vysvětlení a omlouvám se za špatnou formulaci úvodního dotazu.

Akorát se teda fakt celkem divím, že se řeší nějaké najíždění u lidí, kteří u toho ztrávili hodiny času. Asi mám nějakou nadprůměrnou pamět bo co, protože si pamatuju většinu tratí už tak po 5 projetích, pokud se nejedná o poměrně monotóní a dlouhou trať (např. Sikakama).

Pokud chceme, aby závod začal v určenou dobu, tak prosím. Zde bych toto pravidlo myslím pochopil více. Jen jsem myslel, že tento server nechce zacházet až do tak fanatických kruhů, kde se jezdci budou muset na startu zhlukovat v přesně určenou dobu, aby si byli všichni rovni. (Myšlenka pěkná, ale proč tedy není dotažena do absoltuního konce zatím nikde?) A navíc se o ni snaží, pokud se nepletu, v současnosti RBR-world.

Karle, a mě příjde stějně ujetý najíždět v závodě v pauze mezi RZtama tu následující... Tak proto asi vznikla tato diskuze a proto nechápu, v čem je problém... Laughing Ale jak vidím, tak ostatním se to tak ujetý nezdá.

PS: Tak mi tedy dovolte, abych tedy jako iniciátor této diskuze diskuzy na toto téma ukončil, protože požadované odpovědi jsem dosáhl a vidím, že mám podobný názor zřejmě sám. DĚKUJI

PS2: Pro odlehčení, když se tak dívám, tak už znám asi příčinu...
http://sdo.gsfc.nasa.gov/assets/img/latest/latest_2048_0171.jpg
Evidentně nějaká sluneční erupce zřejmě ovlivnila chod internetu v mé oblasti... Twisted Evil

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 12:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
Pauzy beru, ale i ty plugin pokud vím časově omezuje. 5 minut pauza nic neřeší, pokud v ní skutečně netrénuješ na druhém kompu.
Fakt? :-O
Sakra, ja si davam obvykle pauzu po servisu (cigo, kafe a tak). Doufam ze se mi nestane ze by mi to pak reklo - Kdepak, vyprsel ti cas.
Navic mam pocit ze mi jednu (loni) vypadl Inet asi tak na hodku a kus a RBR pockalo, RZtu jsem jeste dojel (myslim ze se mi akorat v prubehu jizdy zobrazila hlaska ze tabulka mezivysledku je nedostupna nebo neco takovyho) a pak to cekalo na ty vysledkovy tabulky. Po obnoveni spojeni se nakonec zobrazily a ja jsem normalne pokracoval dal.


To CERVENKA Filip: To mas dobry, ja si vetsinu trati nepamatuju ani po dvou letech Smile.
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 13:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S Karlem a Markem naprostý souhlas.
Filipe, přesně co popisuješ mi dělá taky, taky jsem si myslel že to musí všem spadnout, ale všichni pokračovali.. takže je chyba u nás.... Jinak při hře mi to max. občas napíše hlášku, nebo se dýl načítaj tabulky, ale jinak vše ok...

Ještě bych se vrátil k těm černejm obrazovkám... možná by se nad tim dalo zamyslet a možná to brát jako pád hry. Mě to například dělá u ROC... asi jak se furt něco přeinstalovává, tak to dělá paseku... ale tam mi to zčerná hned po načtení RZ... tak pro jistotu, vždy před turnajem kde je ROC ho přeinstaluju.
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 13:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Milane, to jsem rád, že aspoň nejsem za úplného blázna...

Martin: Víš, že ti to aj závidím, že si toho tolik nepamatuješ? Protože ty jezdíš rally a já jen "okruhy". Škoda jen, že původní rozpis je jen šestkový.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Snad už tradičně píšu komentář sem. Prostě mi ty souboje s Láďou Barvíkem dávají tak zabrat, že neudržím myslenku a vždycky to odklepnu.

Díky za skvělé souboje. První etapu jsme všichni v A8 jeli vlažněji, ale druhá etapa už byla opravdové maso.

Na poslední RZ jsem ztratil totálně koncentraci a nakonec uhájil vedení o pouhých 0,08 vteřiny.

Uff, jdu se převléknout a dát si panáka.

Go RBRGT Go

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 21:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karlosi ve skutečnosti je tvůj náskok mnohem větší! Wink Je to celých 0.09 vteřiny, ne 0,08! Wink Laughing Laughing Laughing
Jinak gratulace! Smile Pěkně si to tam dáváte! Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 21:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli můžu taky něco... k tématu i OT. Jel jsem to dneska a jen by mě zajímalo čím to je že se mi ve výsledcích zobrazujou naprostý kraviny? Po většinu etapy to bylo ok ale od půlky jsem měl v cíli při zobrazení jednou +4 minuty, pak -3 atd... Co se týká toho serveru, nevím jestli je to tím ale na výsledky jsem taky čekal dlouho a co se týká stránek pluginu, Filip má pravdu. Za poslední dny se mi to stalo mockrát že jsem se sem napoprvý ani nedostal. Jinak k TR, měl bych návrh pro pořadatele příštího ročníku snehové rally ať to bude kdokoliv, co to celý udělat jen na dvou RZtách ať je to ještě zajímavější? Wink
Edit: S tím serverem, konkrétně kratičkej výpadek zase teď. "Could not connect to the database"
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme