Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

9. IF Rally - 12.-18.2.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mého názoru, textury na Francii byly perfektní, např. na CoteII, na startu, když jsem viděl před sebou tu zeď z tzv. cihel, jen jsem si pomlaskával.
Co se týče textur na Strýčkách, nebylo to zrovna na 100%, ale ruku na srdce, zase to taková hrůza nebyla, aby to člověk nemohl projet, vzhledem k tomu, co vše musel tvůrce pro to obětovat, co ho to stálo času, nervů....atd., tak je odezva neadekvátní.
Spíš mi to jen připadá, že člověk byl na něco zvyklej a po změně textur ta zatáčka tam prostě nebyla a to samé platí o ledových plotnách, tím pádem se zde hledá něco, na čem by se člověk odprostil, ulevil,l.....no a postěžovat si na textury je to nejjednodušší.


Naposledy upravil PTACEK Martin dne čt únor 16, 2012 13:11, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: čt únor 16, 2012 9:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, na stránkách IF Motorsportu můžete v sekci fotosoutěž nelézt soutěžní fotografie a pro svého favorita pak můžete v právé části obrazovky volit majtele té nej! Smile Také můžete najít shrnutí po 1 etapě! Smile
Příspěvek Zaslal: čt únor 16, 2012 11:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte čím to může, být,že ikdyž je povrch nerozbitý viz. 1 Etapa, že to na několika místech vždycky nesmyslně koplo a člověk jen tak tak to vybral až na jednu kde jsem kvůli tomu skončil.Nedělá to jen mě a nikdy se mě to na těch místech nestalo.Dík.
Příspěvek Zaslal: čt únor 16, 2012 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na to můžu říct já jediné ... kombinace českých (skoro) reálných tratí a dosavadní chybné fyziky. Prostě loterie ...
Příspěvek Zaslal: čt únor 16, 2012 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zkus opravnej patch na plugin fixup 1.7 je ke stažení na stránkách VWRC po přihlášení v sekci download...mě to dost pomohlo nejen s odskakováním, ale i celkovým pocitem z jízdy, auto líp žehlí...zvuky jsou lepší, přilnavost super, netrhá se to a nepakuje tolik...dost se divím, že tu ještě někde není odkaz a vyjádření vedení, jestli je to košer. Každopádně s tím jedu TR a jsem moc spokojenej.

K tomu monitoru. Mám na boku monitoru (BENQ senseye+game 19'') tlačítko a to mi mění profily mezi STANDARD, MOVIE, DYNAMICS, PHOTO, RACING GAME, ACTION GAME.

RBR sámo jedu na RACING G. a je to fakt OK ! (když to dám na STANDARD, tak ani neodstartuju, jak není nic vidět)...ten screen o pár řádek výš vidím úplně nádherně oproti třeba jiným TR, kde se jelo v mlze husté tak, že by se dala krájet a že snad i za ní byl ten rybníček brčálníček atd. Rákosníček. No tam bych mluvil o vypálených očích, ale tady jsem neměl problém v podstatě ani na té první RZtě. Poštelujte monitory při pauze na začátku rallye. Jas, svit a kontrast udělá fakt moc.

Oranžových stromů jsem si nevšiml, možná jsem je přehlídl, pokud ovšem to nebyla zlatá odražená od slunce Smile

A zpátky k fyzikám: to s tím (ne)rozjížděním na zařazený kvalt(1) by bylo fakt blbý
Včera jsem ochutnal poprvé a dnes podruhé a musel jsem sem rychle vrátit současnou zpět, abych nevyšel ze cviku a něco zajel v TR. Takže dojmy byly fajnový, ale ne suprový. Ale myslím, že při správně nastaveném setupu to bude větší adrenalin, než teď. Bude to víc o umění řídit auto a přenést tuto schopnost do virtuální reality...moc se mi to líbí, na starý PBčka celkem rychle a rád zapomenu. Jen se fakt netěším na Noiker tam a zpátky v dešti hned po sobě Smile

zkusil jsem tu poslední verzi "7" a Cote za 3,04 celkem v poklidu. Ani jsem nehrabal do volantu, jen jsem si trošku přidal na FEEDBACKU. Zato na Strýčkovejch to je hustý, ale ta šotolina se řídí fakt dobře, jen to tam trochu nejede...něco jako v snowpekle na tom pidišotolinovým průjezdu brodem...

největší problémy mám s brzdama a s utržením vozu přes ručku do slidu...takže jako v reálu. Váha je taky znát, ale jelikož jezdím pouze se Subárkem N12, tak mohu těžko hodnotit...

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: čt únor 16, 2012 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Míro díky moc za radu.Maj se
Příspěvek Zaslal: čt únor 16, 2012 23:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar lidi! Souhrn prvního dne druhé etapy vyvěšen na stránkách IF Motorsportu! Smile
Příspěvek Zaslal: pá únor 17, 2012 0:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Na to můžu říct já jediné ... kombinace českých (skoro) reálných tratí a dosavadní chybné fyziky. Prostě loterie ...


Hele, nebyl to do nedávna ještě problém tratě? Najednou fyziky auta? K té loterii nebudu psát nic, dotklo by se to ve finále více lidí, což nechci.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá únor 17, 2012 0:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, když už jsme v diskuzi ad tato rally, tak se říkalo, že prostě trať je příliš reálná, že to fyzika RBR nezvládá. Jenže když jsme přišli na to, jak to udělat, aby zvládala, tak nic nebrání tomu, dělat realistické tratě.

Jinak jsem teda dojel druhou etapu a k texturám chci říct jediné. Je škoda, že si Frišta a spol. nedali práci s tím, aby nebylo všechno v té černobílé. Nejvíc je problém asi na RZ1 a pak na konci možná též trošku. Prostě Strýčkovy Zadní. Na Liptákově a Hrádku je to pěkné, pokud se člověk nesoustředí na detaily. Pak je z toho celkem pěkný dojem čerstvě zasněžené krajiny. Kdyby se nedala uplně do černobíla nějaká ta zeď, skála a třeba část kmene stromu, bylo by to dokonalé. Takto ale mnohdy zaniká plastičnost krajiny i cesty.

No a ještě k Liptákovu atd. na mokru ... na to se budem muset podívat, protože tam to na mokru na těch flecích opravdu nereálně moc klouzalo.

No pro mně ... pěkná rally, nebýt první etapy.
Příspěvek Zaslal: pá únor 17, 2012 0:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Broukovi a ostatním: Toto vlákno je určeno IF Rally a ne řešením fyzik. Toto nechte prosím na vlákno o modifikacích. Letošního TR se určitě žádná změna fyzik netýká.
Děkuji.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá únor 17, 2012 8:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

omlouvám se, spletl jsem si uprostřed psaní vlákna Sad teď na to koukám.

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: pá únor 17, 2012 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Využiju prostor a trochu si pobrečím. IF rally pro mě dopadla dost tragicky. Myslím výsledkem.

První etapa mi vůbec nešla a završil jsem ji neskutečně pitomým crashem. Takhle jsem nabral patník za keřem:
http://www.youtube.com/watch?v=IVRYsk08myI

Druhá etapa mě bavila a šla mi o dost líp. Bohužel se mi stal osudným Liptákov 1, kde mě prostě struha vzala a nechtěla pustit, ať jsem točil, jak jsem chtěl:
http://www.youtube.com/watch?v=elUFpTQfdiw
Příspěvek Zaslal: pá únor 17, 2012 21:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RIMSA Zdenek





Založen: 27. 11. 2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 8 Kobylisy

Příspěvek Předmět: K neuznání RESETU IF RALLY Odpovědět s citátem

Zdravím, dokáže mi prosím někdo něco vysvětlit??? Dokončil jsem rz 21, následně mě spadlo připojení, nepomohlo ani opakované "Připojit" a hra spadla. Čas se zaznamenal, bohužel nikoli replay z této rz - poslední jen rz20. Tím pádem mě nebude uznán reset.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Pravidla jsou taková jaká jsou...
Příspěvek Zaslal: pá únor 17, 2012 22:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

posli do mailu aj replay, ten by sa ti mal ulozit aj ked ti slyhalo pripojenie
Příspěvek Zaslal: pá únor 17, 2012 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pretože, že si dokončil RS 21 v replay to ukazuje o 1 čislo menej... pretože je započítaná namiesto 1 aj NULKA Razz .. čiže replay z 21 RS máš pod menom tm_TR 2011 - IF Rally_20
Příspěvek Zaslal: pá únor 17, 2012 23:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme