Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. FRONTLINE Rally - 4.-10.3.2012
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: 10. FRONTLINE Rally - 4.-10.3.2012 Odpovědět s citátem

Poslední čtvrtinu Team Rally 2011 otevírá FRONTLINE Rally. Po náročných podmínkách na mokru, sněhu a ledu nás čeká suchá šotolina a snad i pěkné počasí.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po únor 27, 2012 17:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

chci se jen zeptat, zda na RZ 12 je nastaven dobře povrch?
Vím, že se doporučuje mít stejný povrch v jedné sekci a Versme umožňuje nastavit "rozbitý" (snad se nepletu, teď jsem zakládal test a šlo to).

Jinak pěkná skladba, Petr měl vždy cit pro předkolkáře, aby se nemuseli trápit s ojetými gumami Smile Už se těším, bude to mazec většinou na plný plyn - prostě fičák Cool
Příspěvek Zaslal: čt březen 01, 2012 11:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODICKA Petr





Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: HO - CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to dobře, trošku se nepodařilo nalést přesné počasí pro on-line. Co jsem nastavil v shakedownu prostě nešlo on-line. Buď bylo z pro mně neznámého důvodu jiné (místo mlhy slunečno apod.), nebo byla hlášená chyba v tracksettings.ini...- nejspíš bude chyba na mém přijímači Smile .Takže je nastavená odskoušená varianta vč. povrchu.
Myslím Jirko, že na prvním Versme gumy snad dostanou zabrat dost, ale tobě je to beztak jedno Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt březen 01, 2012 12:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pak je vše OK Smile
Měl jsem obavy, jestli nedošlo jen k chybě a pak by jsme přišli o vaše textury na dané trati - už se těším, co jste pro nás připravili Cool
Naviděnou na startu, Frišťa
Příspěvek Zaslal: čt březen 01, 2012 13:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Frontline Odpovědět s citátem

Taky bych chtěl pochválit skladbu.. už se šotoliny nemůžu dočkat..
Frišťo jestli zase poletíš jako blázen, tak uz na babu nehraju!! Very Happy Tady to s tebou bude zase o infarkt!! Už teď mi buší srdce.. Very Happy

_________________
.......RALMEN.......
Lada 112 TMS 1.6
.....MANAGER......
->Kizz-me WRT<-
Příspěvek Zaslal: pá březen 02, 2012 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HATLE Pavel





Založen: 23. 03. 2008
Příspěvky: 52

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hošo,hoši žádný jančení s těma vysavačema Shocked
Příspěvek Zaslal: pá březen 02, 2012 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Balíček textur je ke stažení ZDE. Omlouvám se za zpoždění, dřív jsem to nestihl.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so březen 03, 2012 0:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Martin





Založen: 16. 03. 2009
Příspěvky: 51

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji pořadatelům že po (dlouhém) čase postavili normální šotolinovou soutěž Exclamation Idea
Jakési smíšené či zimní soutěže mě teda nebaví, bylo jich už dost a dost...

_________________
Ford Focus WRC 2006
Příspěvek Zaslal: ne březen 04, 2012 21:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat, zda nemá někdo problémy s těmito texturami pustit Sipirkakim II. Já jej teda v shaku nemůžu vůbec pustit, při načítání hra padá hra vždy. Díval jsem se do toho souboru textur track 50 a je teda notně zpřeházený oproti originálu, např. v damp a worn jsou soubory, které tam normálně nejsou, v sekci dry taktéž. Je už stejně pozdě, tak TR budu muset nechat na zítra, ale nemohl by se na to někdo podívat ? Vím, že už pár jezdců druhou etapu jelo, ale mám zcela čistou instalaci, pak pouze tyto textury a Sipirkakim II prostě nespustím....
Příspěvek Zaslal: pá březen 09, 2012 0:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

+-60 jezdců co odjelo 2. etapu... Není tam nikdo se statusem "Nenastoupil na RZ". To jen tak pro informaci, že bude třeba hledat problém asi někde jinde Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá březen 09, 2012 0:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Marku, poslal bych tě nejradši "někam". Zrovna jsem si říkal, že ty budeš první, kdo zde bude s nějakým OT příspěvkem.

Sipirkakim II normálně pustím, pokud vezmu originální textury. Pustím jej také, pokud z Frontline textury smažu soubory, které v originále v tom souboru na těch místech nejsou. Tj. z Damp - Worn a z Dry vše, kromě ObjectTexturePlateTransparent. Pak se mi textury na té trati normálně zobrazí a při načtení v shaku to nespadne. Je mi záhadou, proč to +- 60 jezdcům funguje. ALe jak říkám. Mám origoš instalaci, pouze tyto textury, bez Frontline textur to funguje, s něma (bez úpravy) ne. Takže bych ocenil radu, jak se dostat do druhé etapy. Zda můžu jet s upraveným souborem textur či ne.
Příspěvek Zaslal: pá březen 09, 2012 7:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VODICKA Petr





Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: HO - CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím čím to, textury jsou loňské a taky tam více méně nebyl problém. Mně tato RZ svého času taky padala při nastavených určitých podmínkách, hlavně teda na mokru. Tady jsou podmínky na RZ13 - dobré podmínky, ráno, mlhavo, jasno, RZ19 - dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno. Jinak netuším.
Příspěvek Zaslal: pá březen 09, 2012 7:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, no já nevím jaké tam jsou podmínky, tak jsem dal prostě tu první kombinaci co plugin ve shaku nabízí a padlo mi to. Ještě pak teda vyzkouším, zda to padá i s těmito podmínkami jak píšeš.
Příspěvek Zaslal: pá březen 09, 2012 8:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak první podmínky, které tam plugin nabízí jsou ty, které jsou na RZ19. Hra padá. Pokud upravím textury tak, že umažu soubory, které v originálním souboru nejsou, jede to.

Ptám se ... připustí kontrola textur takovou úpravu či mám prostě smůlu ??
Příspěvek Zaslal: pá březen 09, 2012 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, tak si to prostě upravený zajeď v shaku, pokud ti to jinak padá. Pak si tam nahraj ten balík celej a běž na TR. Nebudeš mít problém s tim, že by tě to případně nechtělo pustit do druhé etapy a podle mě ti to pak ani nespadne, pač to nepadá nikomu.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá březen 09, 2012 19:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme