Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

11. CRF-RBR Rally - 25.-31.3.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

myslím že když nejsou vydaný tak ani kontrola nebude.

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne březen 25, 2012 10:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: POCHVALA Odpovědět s citátem

Neda mi nepochvalit usporiadatelov za vybornu skladbu trati, povrchu trati, ich naslednosti a logiky. Jazdou som sa fakt bavil. Jedine co mi chybalo ako ta povestna ceresnicka na torte bola absencia Mlynkov ale nevadi - fakt SUPER podnik.

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: čt březen 29, 2012 19:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Pajer Odpovědět s citátem

Taky bych chtěl vyseknout poklonu skladbě a i tomu, že se jelo bez textur.. díky všem těm texturám TR je originál taky exotika..

(Fotogalerie????)

taky mě mrzí jak se založil ten test na šumburk.. končit test v jednu ráno.. to přeci není normální.. nevidím v tom jediný rozumný důvod..
ahoj na Monteklandu..

_________________
.......RALMEN.......
Lada 112 TMS 1.6
.....MANAGER......
->Kizz-me WRT<-
Příspěvek Zaslal: čt březen 29, 2012 20:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Fotogalerie nastavena. Díky

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt březen 29, 2012 22:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak jsem dojezdil .. rally krásně složená, velmi náročná, užíval jsem si do posledního cíle. Na posledním Šumburku konec a to opět, jak už je pro mne snad této trati zvykem, stopkou na místě. Pokud se toto bude někdy opravovat, tak ty totálně tuhé objekty, které by přitom tuhé být neměly by bylo dobré opravit. Viz:

ImageImage


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne pá březen 30, 2012 9:10, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt březen 29, 2012 23:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus to poslat přímo Pyrosovi. Posílal jsem mu nějaké doporučení ohledně nové Sosnové a tam říkal, že to asi ještě bude upravovat. Myslím si, že je škoda, že tak krásné tratě kazí takové chyby...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 9:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych v tomto případě nemluvil o chybě na trati. Spíš v modelu auta, resp. v možnostech poškození aut v RBR. Reálně si myslím, že by došlo při nárazu do ocelového sloupku plotu k poškození nárazníku a následně k ulomení kola. Takovej plot by určitě nefungoval jako svodidla. To bysme asi ale chtěli po RBR přecejen moc.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 9:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

...ano,chceme asi moc.....právě jsem na RZ 14,po startu a na šotolině přejel půlmetrový rákos vlevo - chladič odešel...vizuální poškození žádné.....V I.E - Berghaim - za kruhákem a benzinkou,odbočka doleva, jsem sundal dopravní značku....NIC.....
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 9:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, myslím že v tomto případě, pokud nebereme v potaz nějaké zapichnutí tyčky do útrob motoru, tak takovou tyčku by auto mělo bez problémů přejet. Je to tenčí a štíhlejší profil než značka a ty pokud se nepletu nejsou v RBR konečnou. Takže si myslím, že zrovna v tomto případě by to rozhodně mělo být měkčí a počítám, že to tam Pyros má jako zcela tuhý objekt. Jinak by mne to nezastavilo na fleku. Vím z diskuze s Vaškem Šourkem, že tady ty polotuhé objekty jsou u nových tratí trošku problém. Každopádně toto by zcela tuhé rozhodně být nemělo.

Ale samozřejmě je toto moje chyba, že jsem cpal moc doleva ve snaze, abych neměl rozhodně vnější zadní kolo na trávě.

A jak píše nade mnou Vlasta - ano, zrovna ta značka na Bergheimu - ty sloupky plotu by se měly chovat + - jako ta značka. Ona zrovna tomu auto něco udělá, záleží asi jak kdy, ale nezastaví jej na fleku. A zrpvna na takové úzké trati, jako je Šumburk jsou jakékoli takové zcela tuhé objekty těsně u trati opravdu velmi diskutabilní.


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne pá březen 30, 2012 9:23, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 9:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Re: POCHVALA Odpovědět s citátem

PREISINGER Peter napsal:
... Jedine co mi chybalo ako ta povestna ceresnicka na torte bola absencia Mlynkov ale nevadi - fakt SUPER podnik.

Mlynky bylo v plánu taky zařadit, ale bohužel nejsou v nabídce tratí pro skladbu podniku TR...
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 9:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je nějaké divné Mlýnky se jely hned na první rally letošního TR Wink Pamatuju si to docela přesně ,protože sem tam skončil Laughing

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 14:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Re: Pajer Odpovědět s citátem

PAJER Petr napsal:
Taky bych chtěl vyseknout poklonu skladbě a i tomu, že se jelo bez textur.. díky všem těm texturám TR je originál taky exotika..


Vypadá to, že budu v menšině, ale mi se TR závod bez textur moc nelíbí. Je mi jasné, že texturami jde i hodně zkazit, ale vždy to je zpestření všedního závodění a na každý podnik TR se těším s očekáváním, jaké textury si pro nás org. tým připraví a s čím se budeme muset porvat. Ale nejsou, tak nejsou, svět se nepo...
Ale že nejsou bannery, to je myslím ostuda pořádajícího týmu a TR jako podnik takový si to nezaslouží. To kluci mohli připravit, není to tolik práce.
Za skladbu jinak poklona, i když tratě nejsou dle mého gusta, tak opravdu se mi to líbí.

PS: Mlýnky by určitě taky šly dostat do TR, myslím, že stačilo kontaktovat vedení TR a domluvit se. My tam takhle dávali PekloSnow.
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 16:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako textury mi nevadí že nejsou,aspoň neměl nikdo problém s její instalací Very Happy A to je snad prvně v celé historii TR,co neměl nikdo problém Exclamation Ale musím souhlasit s Frišťou,že banery být měly Idea Rolling Eyes Když to nezvládne nikdo v teamu,mohl manager někoho zdatného požádat. Vždyť tam ani není reklama na pořádající team a ani na podnik TR. To je velice špatná vizitka,jinak podařeného podniku Crying or Very sad

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 21:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STREIT Michal





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Telč

Příspěvek Předmět: Déšť Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli jste měli na Pekle II rz13 déšť anebo vám padal sníh jako mě? Nebo nevíte jak by se dal sníh přeměnit na déšť Very Happy http://imageshack.us/photo/my-images/267/peklo.jpg/
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 1:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mihale mě padal déšť..
vypadá to na špatný tracksetings.ini
Wink

_________________
.......RALMEN.......
Lada 112 TMS 1.6
.....MANAGER......
->Kizz-me WRT<-
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 2:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme