Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RBRdll problém
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hru jsem zkoušel spouštět v kompatibilitě XP,ale to taky nepomohlo,kde tu ikonu XP máš,kouknu na to jestli ji tam mam taky až budu doma,ted kurna děláme i přez víkend tak se domu dostanu až ve středu na vítání občánků Very Happy
Příspěvek Zaslal: út září 11, 2012 22:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jsi zkoušel hru spouštět v kompabilitě XP, tak to je to co jsem myslel! V tom případě Ti víc asi neumím poradit! Ikonu XP nikde nemám! Mám spouštěcí ikonu BRBdll.exe na ploše a v jejích vlastnostech mám v kompabilitě zaškrtnuto Windows XP, toť vše!

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: út září 11, 2012 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOCOUREK Vasek napsal:
Mam ještě dotaz - dá se do WIN 7 64bit. nainstalovat ještě jeden operační system třeba XP a pak spouštět hru v XP a nebo dodat ještě jeden HD s nainstalovanýma XP a hrou?Aby se to pak nějak nemlátilo?...


Dá, není v tom problém - rozdělit disk na další oddíl, na něj nainstalovat XP se hrou a pak jen při startu PC vybrat systém, který se má spustit.

Ale napřed si o tom něco pročti, není to tak triviální záležitost, jak se na první pohled může zdát.
Třeba tady: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=1864&t=1097544

EDIT: ještě mě napadla "virtualizace", mašinu na to máš dobrou. Ale nemám s tím osobní zkušenosti, takže s tím nepomůžu.
Příspěvek Zaslal: st září 12, 2012 9:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

super pokusim se to tak udělat,ale raději si na to pozvu kamaráda ten počítačum aspon trochu rozumí Very Happy po mém pokusu by se mohlo stát že nebude v počítači ani 7,ani XP Very Happy
Příspěvek Zaslal: st září 12, 2012 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím Vás, aký máte dôvod spustiť RBR cez RBRdll.exe ?

Už toľko krát sa napísalo, že je potrebné spustiť hru len cez RichardBurnsRally_SSE.exe , inak sú problémy a pády pri turnajoch.

A rady dať si 2 operačné systémy je nezmysel. RBR fachčí rovnako spoľahlivo v XP aj vo Win7 - 64bit.

Kde inštalovať RBR u Win7 64 bit ?
Do Program Files(x86)..............NIE do Program Files !!!
Budete mať pokoj aj s inštaláciami tratí a rôznych módov.
Příspěvek Zaslal: st září 12, 2012 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro mně to padá at to spustim tak a nebo tak Sad proto zkoušim další možnosti.když jsem mněl XP-tak bylo uplně jedno přez co jsem postil hru a hra nepadala,se 7 je to pád za pádem.
Příspěvek Zaslal: st září 12, 2012 22:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUREK Miro napsal:
Prosím Vás, aký máte dôvod spustiť RBR cez RBRdll.exe ?

Už toľko krát sa napísalo, že je potrebné spustiť hru len cez RichardBurnsRally_SSE.exe , inak sú problémy a pády pri turnajoch.

A rady dať si 2 operačné systémy je nezmysel. RBR fachčí rovnako spoľahlivo v XP aj vo Win7 - 64bit.

Kde inštalovať RBR u Win7 64 bit ?
Do Program Files(x86)..............NIE do Program Files !!!
Budete mať pokoj aj s inštaláciami tratí a rôznych módov.


Imštalovať hru do program files ???? to je nesmysel... a keď sa pokazý Pc a treba celé preinštalovať???? v tedy všetko čo je v pc ide do háji ..... rozumný človek do program files neinštaluje nič, a keď sa pokazý náhodou Pc, tak len stačí preinštalovať C/Program Files, a všetko iné čo bolo na disku D/Data ( Hry, fotky, filmy, hudby a tak ďalej ) tam ostane, ale možno treba reištal napr. niektoré hry.... RBR nepotrebuje žiadný reinštal po preinštalácii disku C/Program Files..... ja mám XP, ale pravdepodobne na Win 7 je to podobné..... Proste do C by som nič neinštaloval..... a že ako spustiť RBR to je úplne jedno ... skúšal som všeliako, a na Ošli stryčkový a na Mlynky mi spadne i tak i tak, ostatné trate skoro nikdy nepadajú, iba v prípade ak havarujem a zasekne obraz tak musim reštartovať Pc, nič iné nepomôže...... našťastie málokedy sa to stane......
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2012 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Antone, bez urážky, ale u tebe platí: co příspěvek to perla Laughing
Takový blábol jsem už dlouho nečetl, trošku se zamysli nad tím, co si napsal.

1. když se něco do systému "instaluje", tak je to do něj třeba dostat i po reinstalu systému (ať už ty data jsou kdekoliv).
2. pokud to může v systému fungovat i bez instalace, tak je fuk, kde to je uložené - prostě si to při reinstalu systému jen zazálohuješ a pak přeneseš zpět.

Miro ty připomínky myslel z jiného důvodu.
Spouštění hry přes RBRdll.exe - taky neznám důvod, já ho používám jen na screeny do fotogalerie
RBR funguje na Win7 32 i 64 bit spolehlivě, ale Vašek se s tím už tak dlouho pere, že už asi vyzkoušel vše, co mu kde kdo poradil na všemožných fórech - nejen tady, jak jsem tak vygooglil. Takže instalace XP jako druhého systému či ve virtualboxu, je sice prasečí řešení, ale asi bude fungovat.
A instalaci do ProgramFiles či ProgramFiles (x86) ve Win7 je problematická vždy - kvůli právům, administraci. Proto každému doporučuji spíš instalaci na jiný disk, oddíl - stačí změnit písmenko, ostatní ponechat a pak každá doinstalace traťe, textur atd. je jen otázkou změny toho písmenka disku, což je za vteřinku a nemusíte se proklikávat do všelijakých adresářů na x té urovni Wink

EDIT pro úplnost


Naposledy upravil FRISTENSKY Jiri dne pá září 14, 2012 16:11, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2012 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KREMEN Martin





Založen: 01. 05. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Klecany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUREK Miro napsal:
Prosím Vás, aký máte dôvod spustiť RBR cez RBRdll.exe ?

Už toľko krát sa napísalo, že je potrebné spustiť hru len cez RichardBurnsRally_SSE.exe , inak sú problémy a pády pri turnajoch.


To ale vždy neplatí, v letošním prvním TR podniku jsem nespustil Bisanne II po žádném z kouzel, až poslední co fungovalo bylo spustit to originálním exe, žádné SSE nebo noSSE.
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2012 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRISTENSKY Jiri napsal:


........

A instalaci do ProgramFiles ve Win7 je problematická vždy - kvůli právům, administraci. Proto každému doporučuji spíš instalaci na jiný disk, oddíl - stačí změnit písmenko, ostatní ponechat a pak každá doinstalace traťe, textur atd. je jen otázkou změny toho písmenka disku, což je za vteřinku a nemusíte se proklikávat do všelijakých adresářů na x té urovni Wink


Jirko ja som nepísal Program Files.

Už nejdem radiť nikomu. Sabadoš to vie najlepšie.
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2012 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. když se něco do systému "instaluje", tak je to do něj třeba dostat i po reinstalu systému (ať už ty data jsou kdekoliv).
2. pokud to může v systému fungovat i bez instalace, tak je fuk, kde to je uložené - prostě si to při reinstalu systému jen zazálohuješ a pak přeneseš zpět.


Jirí ty si smiešný ale fakt...... buď si neporozumel čo som písal alebo tomu nerozumieš..... ale to je jedno.... 2x som mal celý Pc preinštalované lebo sa mi celý system skolabovalo C/Program Files..... Po preinštalovanie nič sa mi nestratilo čo som nemal na Disku C..... akurát mi zmyzli ikony z plochy.... no skrátka RBR mi fungovalo bez problémov a nič som nemusel z novu nainštalovať... niektoré hry také šťastie nemajú lebo pri inštalacie nejaký súbor vytvoria do C-čka, ale RBR do Program Files nič nevytvorí pri inštalacie.... Ale možno že máš pravdu, záleží od toho ako je Pc poskladaný, ako sú rozdelené Disky a na aké účely ... a keď nemáš to tak urobené tak pri inštalácii Ti ide všetko do jedného napr. do C a potom na preinštalovanom Pc nemáš nič...... mne sa to nestne, ja mám všetko tam kde má byť....
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2012 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ten originální exe soubor spouští buď SSE nebo noSSE soubor podle instrukcí, co umí procesor.
Miro opravdu nepsal, že se to má instalovat do program_files, ale do Program Files(x86) . Antone, prosím tě občas si to pořádně přečti. Díky
A Win XP vám nepůjdou myslím nainstalovat přes novější systém, leda virtuálně. Musíte nainstalovat XP a pak až Visty, nebo 7, to jde snadno Very Happy
A nebo úplně jiný disk s XP třeba do šuplíku a dát mu při spouštění prioritu před 7 .

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2012 23:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUREK Miro napsal:
FRISTENSKY Jiri napsal:


........

A instalaci do ProgramFiles ve Win7 je problematická vždy - kvůli právům, administraci. Proto každému doporučuji spíš instalaci na jiný disk, oddíl - stačí změnit písmenko, ostatní ponechat a pak každá doinstalace traťe, textur atd. je jen otázkou změny toho písmenka disku, což je za vteřinku a nemusíte se proklikávat do všelijakých adresářů na x té urovni Wink


Jirko ja som nepísal Program Files.

Už nejdem radiť nikomu. Sabadoš to vie najlepšie.





Miro klid,já sem moc rád že jsi se mi snažil pomoct a samezřejmě i ostatní pilotí,laboruju s tim už asi rok a pul,přestal jsem kuli tomu jezdit i TR - nemá smysl něco platit když se nesvezu Crying or Very sad někdy odjedu závod o 10 rz v pohodě a někdy je období že to padá po 2 rz a z 90 procent to je že ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl znovu obnoven,už jsem i vyměnil grafiku a pořád to samí,tak asi ještě skusim tam prdnout na jednu část disku XP jenom na RBR a uvidim,bud to pujde a nebo ne.Moc děkuji všem za rady Wink
Příspěvek Zaslal: pá září 14, 2012 15:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUREK Miro napsal:
Jirko ja som nepísal Program Files.


Jasně Miro, já to zjednodušil, protože Program Files i Program Files (x86), je v podstatě stejné z pohledu Woken a řízení účtů, práv - prostě do těch dvou složek nedávat nic, co se často upravuje, Woknám se to nelíbí a kříčí. Lepší než obcházet, vypínat ochrany Winů, je prostě tu hru (RBR) kopnout jinam - tak sem to myslel.

Program Files - instalují se do něj automaticky programy, které jsou napsány pro OS 64bit
Program Files (x86) - instalují se do něj automaticky programy, které jsou napsány pro OS 32bit a program je spouští v emulované 32bitové vrstvě. Proto to x86, to je označení pro 32bit.

Ale ty složky sou stejně jen pro "pořádek", systém pozná, pro jakou verzi je to napsáno a jak je má spustit, nepotřebuje je mít ve speciální složce označenou x86.


KUREK Miro napsal:
Už nejdem radiť nikomu. Sabadoš to vie najlepšie.

Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: pá září 14, 2012 16:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši bzděte. Nechal jsem to běžet dokud to dle mého názoru něco přinášelo. Teď už to s modifikacemi nemá nic společného.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá září 14, 2012 23:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme