Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12 - MONTEK Rally - 15.-21.4.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VOMOCIL Ondrej





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě se mi do komentáře nevešlo:

Díky pořadatelům za celou sezonu a těším se na další. Jsou to pro vás jistě nervy, ale pro nás zábava, takže ještě jednou díky a uvidíme se v Čeložnici Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 19, 2012 22:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Také chci poděkovat. Díky moc za tento turnaj, který mnoho lidí drží při této hře. Doufám, že bude i příští ročník. Letos v Čeložnici nebudu, ale v příštím ročníku TR (bude-li) chybět nebudu.
Děkuji takto veřejně i týmu RBRGT, který mě zpátky angažoval vlastně jako náhradu za výpadek jednoho člena. Sice jsem jim moc nepomohl, ale byl jsem u toho Smile. Je to fakt perfektní partička.
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2012 9:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, tak ta tyčka, to je opravdu nepříjemné. Chtělo by to v další verzi této tratě ošetřit. Jednak není rozhodně tak tuhá, aby auto takto na fleku zastavila a otočila kolem své osy a druhá věc ... kolizní mesh je tam zřejmě příliš velký, nebo ... a protože se tato věc stala Štefanovi už na Sosnové, má špatně kolizní mesh Fabia S2000.

No, ale proč píšu ... kolegové z týmu, co už jeli, přišli s varováním, že na Jirkovičkách se jede jakoby celou dobu na asfaltu. V první etapě jsem si toho nevšiml, ale díval jsem se na kousek replaye z Jirkoviček II z druhé etapy ... a tam je opravdu slyšet zvuk smyku na asfaltu i na té šotolině kolem těchto tyček.

Prosím tvůrce tratě o objasnění této záhady. Děkuji
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2012 14:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jéjé, JaPane, ty něco nevíš? Very Happy Very Happy

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2012 16:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro tvůrce je to zatím taky záhada. Musíme to prověřit a případnou chybu opravíme ve verzi 1.0. Když jsme to testovali, tak se na nic takového nepřišlo. Co se týče té zabetonované ocelové trubky, tak myslím že by auto takto otočila. Kolizní mesh je tenký jako trubka sama. To že kolize, byť nepřesahující někdy koliduje s autem se už zjistilo na mnoho jiných tratích. Proto je jistější jezdit dál od takových objektů. Jedině by kolize mohla být posunutá dál za objekt, ale v tomto případě by to bylo ještě horší, kdyby to někdo po krizovce vzal kolem té trubky z druhé strany.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2012 16:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tvurci se zrejmne inspirovali TV serialem z roku 1987- Vule zvitezit Very Happy v nem piskali gumy na sotoline vozum skupiny B.

I ja dekuji za letostni rocnik TR. Hlavne parte kolem Michala Senka, diky
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2012 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Heeej tak mě to spadlo při psaní komentu Evil or Very Mad
Tak tedy aspoň tady . 2 etapa mě neskutečně bavila přetahovana s Ferrym byl super zažitek ...škoda že ti to spadlo Crying or Very sad Tak se třeba budeš zase bavit ty Laughing Jinak stříbro v A8 je užasnej vysledek a těší mě to.Peldys mega dobrej parťák ...upřímě na víc jsme letos neměli. A být ve 5x za sebou v TR s týmem ( tentokráte MONTEK ) na bedně co víc si přát . Velká gratulačka Méďovi a spol. zasloužený titul a přeju vám to. A díky pořadatelům za parádní soutěž , ale do příštího roku by to chtělo 100% hrábnout do pravidel ....body ....bez SR II etapa... a třeba power stage Laughing Laughing To je to co by mě přitáhlo zřejmě i na start příští TR Tak hoj a ať se daří Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2012 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za náročnou rally, užil jsem si ji náramně díky starší technice, která se reálu blíží ze všech aut tady nejvíc. A budu doufat, že do dalšího ročníku stihneme nachystat fyziky nové a že budou valnou většinou odsouhlaseny. A pokud ne .. tak se tu mávajte pěkně.

Díky za super ročník
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2012 23:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych chtěl poděkovat vedení TR za pořádání celého šampionátu a starost o něj.

Pro mě byla TR neskutečný zážitek, podtržený poslední etapou, kdy jsem bojoval o celkové 1. místo do posledního metru závodu a nakonec rozhodla poslední zatáčka na poslední RZ.
Takový průběh TR nejde vymyslet, ten se musí zažít a já jsem rád, že jsem u toho byl Smile
Teď si dáme zaslouženou pauzičku a u dalšího ročníku naviděnou. Frišťa
Příspěvek Zaslal: so duben 21, 2012 10:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Montek oléééééééééééééééééé Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne duben 22, 2012 3:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVOTNY Pavel





Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1.MONTEK MOTORSPORT Laughing Laughing Laughing to je bombááááá!!!

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: ne duben 22, 2012 9:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji pořadatelům, za vše, co pro nás, závodníky, udělali, a už dnes se těším na příští ročník, kde se změní celé TR jen a jen k lepšímu a my závodníci, si to užijeme ještě více, než doteď.


Naposledy upravil PTACEK Martin dne ne duben 22, 2012 16:01, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: ne duben 22, 2012 10:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky Vám děkuju, chlapi...organizačně super, nádherný celoroční závody, adrenalin v každém jednotlivém podniku...ta videa...ty články v TR magazínu ke snídani...komentáře ostatních...všem moc díky...souboj Frišti se Streitem - něco nevídaného Smile ... luxusní ročník...náš tým na 6. místě - cíl splněn, já osobně jsem měl poslední 3 podniky neuvěřitelnou smůlu a tak 12. ve třídě flek není to, co jsem si před startem sezony vytyčil za cíl, takže mám příští ročník co dohánět Smile...ZDAR!!!

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: ne duben 22, 2012 10:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z Montek rally odesílejte RZ11 Šourkov a RZ19 Jirkovičky 2 . Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 25. 4. ve 23:59.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po duben 23, 2012 9:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mohu zaslat v pátek odpoledne? Dřív se domu nedostanu, sem si zas zapoměl nahrát replay na flashdisk.. Embarassed
Příspěvek Zaslal: po duben 23, 2012 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme