Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Začínám....pomoc!

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
j.bien





Založen: 14. 02. 2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek Předmět: Začínám....pomoc! Odpovědět s citátem

Ahoj kluci...(a děvčata, jestli jezdí), začínám jezdit RBR, moje časy se pohybují tak kolem minuty od současných rekordů místních borců. Jezdim s nenastaveným autem, a chtěl jsem poprosit, zda by si někdo dal práci a vysvětlil mi alespoň nějak zběžně, jak se co nastavuje, a jaký to má dopad na jízdu samotnou. Koukal jsem na ty nastavení, ale nejsem automechanik, a moc tomu nerozumim Embarassed . Děkuji předem, a přeju hodně závodnickýho štěstí všem. Very Happy
Příspěvek Zaslal: út únor 14, 2006 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moc automechaniku tady asi taky neni Very Happy Myslim, ze nejlepsi pro tebe bude ceskej navod, ten najdes na rbr-nejhry. Jinak plati to, ze pokud neco nastavis a tim zlepsis to co jsi chtel, tak za zhorsis jinou vec. Asi jde o to najit nejakej dobrej kompromis.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 14, 2006 19:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.bien





Založen: 14. 02. 2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek Předmět: to scorpion: Odpovědět s citátem

Děkuji,
Příspěvek Zaslal: út únor 14, 2006 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hehe sem zapomnel odkaz Very Happy http://richardburnsrally.nejhry.cz/Download/RBR+cesky+manual+od+Juffy.pdf

Tady se doctes vse potrebne... Pokud budes potrebovat poradit, tak se ozvi.
Příspěvek Zaslal: út únor 14, 2006 20:59
Návrat nahoru
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

sem psal ja Smile

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 14, 2006 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: re: manual Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
hehe sem zapomnel odkaz Very Happy http://richardburnsrally.nejhry.cz/Download/RBR+cesky+manual+od+Juffy.pdf

Tady se doctes vse potrebne... Pokud budes potrebovat poradit, tak se ozvi.


Akorat tam chybi 2 stranky (14+15) kde se vysvetluje nastaveni diferaku.
Příspěvek Zaslal: út únor 14, 2006 21:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na asfalt to nastavuji asi 50/50 predek/zadek. Kolem 800N.m Kdyz das vic na predek tak se bude hur vjizdet do zatacek, ale budes mit vic trakce. Vice na zadek zase zpusobuje pretacivost, je to stabilnejsi, ale jak rikam, to uvidis sam.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 14, 2006 21:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych Ti osobně doporučil tyhle stránky http://www.swedishsimracers.com/rbr/rallies.cfm?rally=2&stage=51 vybral vybral jsem např. Noiker, jsou tu časy, replaye i nastavení jezdců.
Když si klikneš na ikonku klíče, tak si stáhneš setup toho jezdce a můžes si ho vyzkoušět a nebo se jen podívat na data jak kdo to má udělaný a předělat si to podle svého, ale mně to v začátcích, kdy jsem toho o WRC moc nevěděl pomohlo, každý jezdec má jiný styl a tomu i nastavení, takže záleží jestli najdeš nekoho kdo Ti bude sedět.

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: ne únor 26, 2006 9:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Nastaveni Odpovědět s citátem

Mel bych k tomu jednu otazku. Ty jsi dost zkuseny tak rekni jak to s tema setupama z tohoto webu je. Pry jsou ty setupy vesmes falesne? A je pravda, ze jsem zkousel nejaky stahnout a vubec jsem s nimi neumel jezdit. Pry az ty vice vzadu jsou normalni. Co ty na to?


MIKL Tomas napsal:
Ja bych Ti osobně doporučil tyhle stránky http://www.swedishsimracers.com/rbr/rallies.cfm?rally=2&stage=51 vybral vybral jsem např. Noiker, jsou tu časy, replaye i nastavení jezdců.
Když si klikneš na ikonku klíče, tak si stáhneš setup toho jezdce a můžes si ho vyzkoušět a nebo se jen podívat na data jak kdo to má udělaný a předělat si to podle svého, ale mně to v začátcích, kdy jsem toho o WRC moc nevěděl pomohlo, každý jezdec má jiný styl a tomu i nastavení, takže záleží jestli najdeš nekoho kdo Ti bude sedět.
Příspěvek Zaslal: ne únor 26, 2006 9:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pravda to je i neni Smile Sad Na asfalt jsem tam vybral jeden uplne super setup ale pak sem si ho po pul roce predelal a bylo to uplne o necem jinem... Casy se zlepsily v prum. o 5sec. S sotolinou mam divne zkusenosti... Je to moc vysoke a mekke skrutne tycem je mozny, ze pokud to ma clovek nacakany, tak to je dobry, ale jinak uplne na hovn... Ma to spis vyhodu, ze stahnes vic setupu a vyberes ten ktery vyhovuje, ale na tu sotolinu to musis dodelat sam...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 26, 2006 13:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Re: Nastaveni Odpovědět s citátem

Petik napsal:
Mel bych k tomu jednu otazku. Ty jsi dost zkuseny tak rekni jak to s tema setupama z tohoto webu je. Pry jsou ty setupy vesmes falesne? A je pravda, ze jsem zkousel nejaky stahnout a vubec jsem s nimi neumel jezdit. Pry az ty vice vzadu jsou normalni. Co ty na to?


MIKL Tomas napsal:
Ja bych Ti osobně doporučil tyhle stránky http://www.swedishsimracers.com/rbr/rallies.cfm?rally=2&stage=51 vybral vybral jsem např. Noiker, jsou tu časy, replaye i nastavení jezdců.
Když si klikneš na ikonku klíče, tak si stáhneš setup toho jezdce a můžes si ho vyzkoušět a nebo se jen podívat na data jak kdo to má udělaný a předělat si to podle svého, ale mně to v začátcích, kdy jsem toho o WRC moc nevěděl pomohlo, každý jezdec má jiný styl a tomu i nastavení, takže záleží jestli najdeš nekoho kdo Ti bude sedět.


No když předěláš brzdy a řízení tak se s tím dá jezdit.Ale já to spíš myslel tak že se podíváš na to jak kdo a co nastavuje a pak si to přebereš podle sebe a uděláš si svoje nastavení.Ale je pravda že některý jsou divný tj.
Já doporučuji nastavení od Sepp nemá to špatný aspon na šotolině Wink

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: ne únor 26, 2006 15:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme