Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RBR Pacenote Plugin
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: RBR Pacenote Plugin Odpovědět s citátem

Německý programátor Worker Bee dal k dispozici první verzi pluginu pro úpravu rozpisu.

Jedná se o velice šikovnou utilitku, která např umí upravovat rozpis i během rpl.

Chybí český překlad, ke kterému jsem se bohužel nedostal.

Hlášky jsou rozšířené ještě nad rámec rozšířeného rozpisu s hlasem Davida Šenka, ale české audio files rovněž nejsou k dispozici.

Stahovat můžete zde

http://dl.dropbox.com/u/67283710/downloads/pacenotes/plugin/RBR_PacenotePlugin-1.0.0.0.zip

Myrrovi43 se omlouvám za duplicitní postování. Ale tato utilitka je tak důležitá, že jsem ji nemohl opomenout.

Nějaké informace naleznete na následujícím odkazu

http://www.racedepartment.com/forum/threads/pacenote-plugin-support-general.49274/

Exclamation Exclamation Exclamation

Jen upozornění, úpravy rozpisy velmi často vedou k problémům s RBR ve formě posunutých cílů a mezičasů. Při práci s rozpisem tedy vše pečlivě zálohujte.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st duben 04, 2012 10:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem asi pomalejší, pardon, a proto prosím....jak to spustím???
Děkuji.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: čt duben 05, 2012 14:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V replaji dvojklik levou myší.
EDIT: a spuštět přes RichardBurnsRally_SSE.exe


Naposledy upravil KRYSTYN Miroslav dne čt duben 05, 2012 21:39, celkově upraveno 2 krát

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: čt duben 05, 2012 18:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bože co je to za humus... xD

Nejde mi to spustit, ale nejde mi to ani smazat, abych dal zpátky originální zálohu.... Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: čt duben 05, 2012 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro spuštění viz výše. Stačí nahrát do složky plugins. Pro odinstalaci stačí pouze smazat to, co jsi do složky plugins nahrál.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá duben 06, 2012 9:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen pro doplnění. Dvojklik pravým myšítkem otevře editor pohledů s mnoha možnostmi. Pokud se náhodou neotevře, nezoufejte a zkuste pohled změnit. Ovládací okno editoru zůstává na tom pohledu, kde bylo naposledy otevřeno.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 06, 2012 9:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
Pro spuštění viz výše. Stačí nahrát do složky plugins. Pro odinstalaci stačí pouze smazat to, co jsi do složky plugins nahrál.


To mi právě nejde. Ani jedno, ani druhé.
Vložím do Plugins, ale už nespustím...a ani nesmažu. Nepustí mě to.
Asi to má co dělat s novým W7...ještě jsem to RBR od přeinstalování pc nedal dokupy...
Příspěvek Zaslal: pá duben 06, 2012 23:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FADLER Honza napsal:
KUNCL Karel napsal:
Pro spuštění viz výše. Stačí nahrát do složky plugins. Pro odinstalaci stačí pouze smazat to, co jsi do složky plugins nahrál.


To mi právě nejde. Ani jedno, ani druhé.
Vložím do Plugins, ale už nespustím...a ani nesmažu. Nepustí mě to.
Asi to má co dělat s novým W7...ještě jsem to RBR od přeinstalování pc nedal dokupy...


RBR si neinstaluj do Program Files, ale hoď si to do jiné složky. Vyřeší ti to dost problémů. W7 máš blbě nastavené a blokují ti úpravy v Program Files.
Příspěvek Zaslal: pá duben 06, 2012 23:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, buď instalovat jinam, nebo spouštět v režimu kompatibility Win XP (ve vlastnostech .exe souboru). Mně to ale běhá i tak. Šlo jen o to přijít, kam se ukládají soubory spojené s účtem ve Windows, což pak má za následek i to, že můžeme mít s bráchou různé skiny aut na úplně stejné instalaci apod.
Příspěvek Zaslal: so duben 07, 2012 9:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Má někdo rozpis Davida Šenka zkombinovanej s tímhle? Já jsem si tenhle plugin nahodil jen kvůli zkoušce změny kamery, ale místo některejch Davidovej hlášek, jako třeba "bacha" mi to plácá v englištině... A z rozpisem jsem nic nedělal. Vlastně ani z kamerou, páč jsem nezjistil jak na to Laughing

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: ne duben 08, 2012 9:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROTEK Jiri





Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Podblanicko, CZ

Příspěvek Předmět: RBR_Pacenote Plugin 1.5 (czech) Odpovědět s citátem

Čau rally fans!
Přeložil jsem pro vás Pacenote Plugin 1.5, tak to zkuste a poznejte sílu této utility, jak píše Karlos Kuncl. Nejprve to byl suchý překlad, potom jsem překlad pozměnil podle skupin. Potom jsem ty skupiny trochu poupravoval a tak. Změnit se dá cokoli...

odkaz: Dal jsem to Jakubovi Rojkovi, ať to dá na ulož.to do těch souborů,tak on dá později odkaz.

altlink low connectivity: http://plakatplus.cz/downs/RBR_Pacenote_Plugin_1.5_czech.zip

Instrukce jsem nepřekládal, již jsou tady zmíněny, jen pár rad a postřehů na závěr:

1.Před začátkem RZ klikněte 2x levým a změňte si styl hlášení. Oba dva řádky (dropdown menu) s rbr.ini změňte. Já v prvním používám Numeric-Descending-Swapped a ve druhém Extended (vyzkoušejte varianty)

2.Při změně rozpisu a uložení se starý uloží do backup. Do nového se uloží i to, co jste změnili v těch dvou řádcích viz výše.

3.Zavřením oken křížkem vpravo nahoře se uloží informace o okně pro další otevření, to se týká i nastavení dvou řádků v první radě.

4.Co hláška, to jeden řádek. To se netýká modifikátoru, to se připíše na konec hlášky.

5.Ke hlášce, která začíná pomlčkou, se nedopočítává případná, vložená vzdálenost.

6.Automaticky vložená část "a" a "do" se přidávájí, pokud následná hláška je méně než 23 resp. 13 metrů vzdálená. Z toho nejmenší vzdálenostní hláška je 30.
Příspěvek Zaslal: ne květen 26, 2013 18:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už je to na ulozto. Wink Chci poděkovat Jirkovi za parádní práci!!! Teď to bude ještě více užitečnější když už tam je i čeština. Very Happy

http://uloz.to/xk6ytxPv/rbr-pacenote-plugin-cz-v1-5-rar


Naposledy upravil ROJEK Jakub dne st květen 29, 2013 10:25, celkově upraveno 1 krát

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: po květen 27, 2013 13:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

chlapi jde vám to z toho uloz.to stáhnout? už se snažím druhý den a pořád to hlásí že je soubor nedostupny. to je to pořád tak stahované? díky

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: st květen 29, 2013 10:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to smazal a znovu nahrál. Zkus to Wink

http://uloz.to/xk6ytxPv/rbr-pacenote-plugin-cz-v1-5-rar

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st květen 29, 2013 10:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRATINA Tomas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 52
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to dobre, ale mohl by autor namluvit hlasku "dvě" jako "dva" nejak se me to furt plete s "pět" a kvuli jedne hlasce menit vsechny ostatni nechcu. A jeste jedna vec, pred startem RZty me neodpocitava 3,2,1, start je tam stale puvodni hlas.
Příspěvek Zaslal: ne červen 02, 2013 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme