Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Vyhlášení výsledků TEAM RALLY 2011-19.-20.5.2012-Čeložnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Bruďas: to jsou jen návrhy!
A pak ano, můžeš 1x za sezonu zažádat o restart bez udání důvodu, protože např. takovému p.Barvíkovi to myslím 3x spadlo na Strýčkách, protože trefil místo, kde to prostě spadne do win.
Tím pádem p. Kuncl něměl s kým závodit.
Dále to má výhodu v tom, že na konci sezóny se netaktizuje a houfně se nepřecházi z tříd kde je to jasné na pomoc tam, kde to není jasné.

A co se jedná ohledně škrtání, to vycházím z toho, že se zde snažíme těžce dodržovat pravidla podle MS a MČR a přitom toto pravidlo je z MČR, kde se počítá 6 nejlepších výsledků (2 nejhorší škrtají) a to jedou pouhých 8 závodu Wink
Zase opět, má to výhodu, do posledního závodu člověk neví Wink
Podle mě, pro Team Rally jen pozitivum.

Škoda, že to budeme rozebírat pouze jen přes forum, bude to trvat týdny, než se to vyladí, v Čeložnici to mohlo být raz dva, škoda, že jsem to psal cca před 2 měsíci, že by se v Čeložnici měli sejít manageři teamů s vedením a pořešit problémy.

A ta slivka, telefon máš na mě, domluv se a pak mi dej vědět, skočím ti pro to do Slušek a dovezu.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: st květen 16, 2012 19:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ptíco číslo na tebe sem nějak vytratil Crying or Very sad můžeš mě ho poslat na pm? Ve foru je to moc na očích aby ti pak nevolaly fanynky z půlky republiky Laughing

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: st květen 16, 2012 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi. Vyrážíme ve dvou lidech z Vlašimi (D1 exit 49) v pátek kolem 11-12 h. Jestli by měl někdo zájem přisednout a vyhovuje mu to časově jako nám, tak pište na P.M.
Příspěvek Zaslal: st květen 16, 2012 20:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:
To Bruďas: to jsou jen návrhy!
A pak ano, můžeš 1x za sezonu zažádat o restart bez udání důvodu, protože např. takovému p.Barvíkovi to myslím 3x spadlo na Strýčkách, protože trefil místo, kde to prostě spadne do win.
Tím pádem p. Kuncl něměl s kým závodit.
Dále to má výhodu v tom, že na konci sezóny se netaktizuje a houfně se nepřecházi z tříd kde je to jasné na pomoc tam, kde to není jasné.

A co se jedná ohledně škrtání, to vycházím z toho, že se zde snažíme těžce dodržovat pravidla podle MS a MČR a přitom toto pravidlo je z MČR, kde se počítá 6 nejlepších výsledků (2 nejhorší škrtají) a to jedou pouhých 8 závodu Wink
Zase opět, má to výhodu, do posledního závodu člověk neví Wink
Podle mě, pro Team Rally jen pozitivum.

Škoda, že to budeme rozebírat pouze jen přes forum, bude to trvat týdny, než se to vyladí, v Čeložnici to mohlo být raz dva, škoda, že jsem to psal cca před 2 měsíci, že by se v Čeložnici měli sejít manageři teamů s vedením a pořešit problémy.

A ta slivka, telefon máš na mě, domluv se a pak mi dej vědět, skočím ti pro to do Slušek a dovezu.


Už se na tebe těším puso, číslo jsem Brudlinovi poslal Cool

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: st květen 16, 2012 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Pajer Petr Odpovědět s citátem

Tak bych rád poděkoval za letošní Čeložnici... Bylo to opět moc fajn...
I přes menší zájem se tam sešla opět skvělá parta lidí a o dobrou zábavu, tak nebylo nouze...
Dělal jsem tam tak trochu mediální mrdku, takže fotky zveřejním jen co se vrátím z protialkoholní léčebny.. Embarassed
Díky Petr Pajer Kizz-me WRT
(PS. na pokoji se nám furt prášilo Very Happy )

_________________
.......RALMEN.......
Lada 112 TMS 1.6
.....MANAGER......
->Kizz-me WRT<-
Příspěvek Zaslal: ne květen 20, 2012 14:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, přesně jak píše Peťa. Bylo to lehce komorní, ale za mne opět vydařená akcička.

Chci poděkovat Michalovi, že to uspořádal a stejně tak Peťovi Taušů za to, že se ujal moderování.

Mějte se fajn a užijte RBR volna.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po květen 21, 2012 8:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VOMOCIL Ondrej





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem podruhé a opět jsem odjížděl nadšen a unaven. Díky všem za atmosféru a velmi příjemně strávený čas. Uvidíme se na tratích TR 2012. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 21, 2012 12:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NYVLT Karel





Založen: 24. 01. 2006
Příspěvky: 143

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a teď mi řekněte, jestli pak jste si uhlídali ty Vaše "diferáky" Razz

Za mě také povedené. Ještě teď mi přeskakuje hlas. Exclamation

_________________
Musíš topit voe. A když máš pocit, že to nezatáčí, tak málo topíš.
Příspěvek Zaslal: po květen 21, 2012 16:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Foto Čeložnice Odpovědět s citátem

Fotečky z Čeložnice:
http://ralmen.rajce.idnes.cz/Vyhlaseni_Team_Rally

Je to jen přebrané.. Upravovat tolik fotek se mi nechtělo..
Snad se tam každý najde..

_________________
.......RALMEN.......
Lada 112 TMS 1.6
.....MANAGER......
->Kizz-me WRT<-
Příspěvek Zaslal: po květen 21, 2012 17:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě to byla taky vydařená akce. Díky všem zúčastneným za to že se zúčastnili!
Petře, jsme rádi že Tvé "léčení" proběhlo rychle a s dobrým výsledkem. Díky za parádní fotky. Kdyby bylo možné někam nahodit zabalený balíček fotek v plném rozlišení, bylo by to super. Very Happy Wink
Přidím sem pár fotek ze svého stroje, ale musím to taky nejdřív trošku probrat.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po květen 21, 2012 20:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I já díky Monteku za a všem týmům kteří celou sezonu připravovali. 13 podnik v Čeložnici byl náročnej a tvrdej jako játra všech zúčastněných. Díky Michale za skvěle připravenou akci, Diky Petře za moderátoský debut. Máš pod čepicí (kloboukem) Very Happy. Díky Wormíku za úžasný videa, bez tebe by ty fotky od Petra nebyly tak vysmátý a ti co byli vědí. No a v neposlední řadě je skvělé, že si příště můžeme přivést i své předškoláky protože Strejda Jirka pujde a pustí Plejstejšny nebo pude jezdit s autama Very Happy
Příspěvek Zaslal: po květen 21, 2012 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky jsem tam obtěžoval s fotozařízením, fotky nejsou tak peckové jako od Peti, ale poznáte se Twisted Evil
http://jirkapeterajun.rajce.idnes.cz/Sraz_TR_2011_Celoznice

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: po květen 21, 2012 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tady je pár mých fotek:
http://snekm.rajce.idnes.cz/Vyhlaseni_Team_Rally_2011_Celoznice

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po květen 21, 2012 23:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TAUS Petr





Založen: 10. 06. 2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Také musím konstatovat, ze akce opet vydarena a hned bych si ji zopakoval, ale zase ne moc častokrat, protože to bych nemusel prezit! Laughing
Diky medo, ale bez tve neutuchající podpory z první rady, kdy jsi mi daval silu (nebo to byla ta starobrnenska 11, ted nevim) a bez kodloveho zadniho diferaku bych to rozhodne nezvladl ani ustat… Razz
Ludviku diky, ale klobouk jsem mel jen abych vypadal smesne aniz bych otevrel tlamu, jelikož to neumim tak dobře jako jeden nejmenovany člen z IRIDIUM Rally Teamu. Cool
Videa samo bomba jako vždy a fotky taky super a ještě jednou vsem co se na tom podileli diky za celou sezonu TR a nashle v pristi…
P.S. nevite nekdo co za kokota v klobouku se to na tech fotkach porad mota pred tim objektivem... Wink

_________________
tumba
FRONTLINE Rally Team

P.S. Znám Krtka! Wink
Příspěvek Zaslal: po květen 21, 2012 23:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ještě specialitka pro toho pana s kloboukem, co se motal před objektivy, aj když se natačelo Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=AiJO5wkvwrE&list=UUr0QYrWVfurm8vCUiz1u3iQ&index=1&feature=plcp

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: út květen 22, 2012 6:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme