Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

jak si natrénovat tratě nespustitelné v shakedown
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
amaze





Založen: 13. 08. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: jak si natrénovat tratě nespustitelné v shakedown Odpovědět s citátem

Zdravím,
chtěl bych poprosit radu od zkušenějších jezdců... S rbr začínám, ale mám trochu trable s turnaji... Jednak ne vždy je internet a když už tak tápu při výběru turnajů... Dám příklad: když jsem poprvé jel bergheim jel jsem jak ponocný a musel jsem to spustit minimálně stokrát než se dalo mluvit o tom, že jsem to zajel bez vylítnutí z tratě- naučení se zatáček, sžití s tratí... Ale nemohu přijít na způsob jak si takhle vžít tratě spustitelné pouze online... Každý turnaj spustím jen jednou a většina z nic má nastaveno poškození na real... Takže o nějákém "zajetí" tratě se opravdu nedá mluvit... Je nějáká cesta jak si zajet online trať v neomezeném počtu rychle za sebou? Díky amaze
Příspěvek Zaslal: st srpen 08, 2012 23:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

než tě tady nekdo usadí tak ti povím toto: tohle je RALLY!!! na sžití s RZ je tam navigátor, (tohle nejsou okruhy) a za poslední "hotlapery tady kamenují za živa" asi tak Wink

Ps: tak jestli jsi jel Bergheim 100x tak natom budeš líp jako já a to teprve začínáš Rolling Eyes

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 0:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
amaze





Založen: 13. 08. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

dík za trpělivost s nováčkem... vážim si toho že jsi mě neusadil už ty... co se rozumí pod pojmem hotlaper?
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 7:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To jsi právě ty Very Happy Jezdíš danou trať x krát po sobě do zblbnutí a naučení se nazpaměť Rolling Eyes Toto nejsou okruhy,ale RALYY Twisted Evil Zkus si schválně zajet závod na REÁLNÉ poškození a 5 a více RZ a SR po 2-3 RZ a uvidí se,jaký jsi jezdec Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 9:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
amaze





Založen: 13. 08. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no jezdec začátečník řekl bych Very Happy na 99% to nedojedu... ale zapracuju na přístupu obecně no... je fakt že z LFS mám jiný návyky...
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 9:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amaze





Založen: 13. 08. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ještě jedna hloupá otázka... do teď jsem jezdil focus wrc 06... ale co jezdim mě né tak známý tratě tak mi příjde že to je moc výkoný auto na jezdce mého formátu... s čim je nejlepší začít s1600?
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 9:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak zrovna S1600 je asi nejtěžší na ovládání asi bych poradil N4 Wink

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 10:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
amaze





Založen: 13. 08. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

díky... jde se jezdit
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 11:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bych trošku oponoval Very Happy já třeba s N4,nebo WRC nic nezajel a byl jsem pořád venku a pak jsem dal clio S1600 a naprostá spokojenost,je pravda že S1600 si dokážu nastavit,ale 4kolu ne Very Happy Každej jsme jinej a každýmu sedí jiný auto a nastavení auta.Tak držim palce ať se ti podaří vybrat auto, který ti bude sedět a pak nás tady budeš prohánět Wink
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 14:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na naučení A5 nebo A6...to je nejjednodušší a jede to pomalu, a nebo ne, nejlehčí asi bude Fiesta ST třídy N3...akorát se občas převrátí...
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
amaze





Založen: 13. 08. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak setupy jsem zatim moc nepokoušel... jen jsem si občas ladil brzdy na asfalt abych ukočíroval auto při brždění do vracáků... takže s tim proháněnim to nebude něják horký Very Happy ta fiesta jezdí parádně... takový obratný... ale to převracení je docela znát na muj vkus Very Happy možná jsem jen blbě najížděl do zatáček nevim... je to váhou vozu? nebo se to dá něják doštelovat nastavením podvozku?

edit: tak jsem změkčil stabilizátory co to šlo aby to při ostrejch zatáčkách spíš šlo do smyku než se převrátilo... ale stalo se mi to pak i při vysoký rychlosti na asfaltu když jsem při rychlý zatáčce přednim vnitřnim kolem trochu zajel do trávy vedle asfaltu... nic co by mě koplo v tý trávě nebylo... škoda tak čupr ovladatelnýho auta Rolling Eyes

edit2: tak nakonec asi peugeot 106 a5... příjde mi to auto na začátek jak dělaný... sice nemám rád francky, ale co se rally týče tak díky 306 maxi to ještě kousnu Very Happy


Naposledy upravil amaze dne čt srpen 09, 2012 21:46, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 20:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neházej nápravu do žita. Stojí to celkem dost času než poznáš co je třeba poladit aby to sedělo. Mít správně seřízené auto je polovička úspěchu, druhá je v rkukách Smile ... S nastavením ti může pomoci i nějakej tým který tě draftuje pod svá křídla...
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
amaze





Založen: 13. 08. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

našel jsem zde na foru odkaz na manual jak si to seřídit... jasný že to chce stejně vlastní hlavu taky do toho... ale prozatim si myslim žeto stačý bohatě Very Happy jinak s tim draftovánim Very Happy myslim že RBR pro mě zustane jen rekreační a na nějáký poháry a týmy asi ne... spíš si tim zlepšuju náladu Very Happy for fun
Příspěvek Zaslal: čt srpen 09, 2012 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HATLE Pavel





Založen: 23. 03. 2008
Příspěvky: 52

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně taky záleží,jestli jezdíš na klávesnici nebo máš volant s pedály.Já klávesnici jezdil asi týden a pak běžel pro volant,ikdyž jsou tady taky střelci,kteří to na klávesnici dávaj,tak pro mě je volant základ.Jestli ti můžu poradit,tak zkus nejezdit hned takhle ze začátku max kudlu,ale spíše se snaž ty rzety dojíždět do cíle,uvidíš že to po chvíly příjde samo a začneš si dělat své rekordy na rz.Co se týče nastavení auta,tak to má každý jezdec jinak,podle svého stylu jízdy.Věř,že rbr je v současnosti,díky klukům kteří se tady o to starají,nejrealistyčtější rally simulátor,fyziky aut,nové tratě dle real.tratí,které se opravdu jezdí Exclamation Zdarec na trati Wink
Příspěvek Zaslal: st srpen 15, 2012 22:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli jezdil LFS, tak se mi zda nepravdepodobny ze by nemel volant (na druhou stranu se mi pak ale nezda ze nezna vyraz "hotlaper". Ale tak mozny je vsechno).

A jinak co se tyce WRC a rychlosti - kdo rika ze ti musi upadnout cihla na plyn? Smile. Ale je fakt ze se slabsim autem je to pro zacatek snazsi (i kdyz zrovna A5 mi prijde jako extrem z opacny strany - je to jako UF1000 v LFS Smile ).
Příspěvek Zaslal: čt srpen 16, 2012 9:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme