Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

PROSÍM O POMOC
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PRESSL Vlada(CZ)





Založen: 27. 02. 2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: PROSÍM O POMOC Odpovědět s citátem

čau borci.sem tu novej a potřeboval bych píchnout,jak se přihlásim do turnaje nebo poháru a kde si zkouknu jak sem jel. a co replaye ostatních borců? Shocked dík moc těšim se.
Příspěvek Zaslal: po únor 27, 2006 13:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musis mit Patch verze 1.02 tusim a zkopirovat knihovnu pluginu podle navodu.. Vse je v downloadu. Tam si stahni i nova auta a fyziky...
Do turnaje se prihlasis ve hre, tak ze najedes v menu na plugin a stustis RBR tournament. Pak uz jenom online nebo offline a jedes... Na vysledky se podivas tady na webu... Replay jsou ulozene take u vysledku (pokud je tam jezdec vlozi)

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 27, 2006 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
odpověd
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Škorpíku dík moc. Laughing
Příspěvek Zaslal: út únor 28, 2006 8:11
Návrat nahoru
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Musis mit Patch verze 1.02 tusim a zkopirovat knihovnu pluginu podle navodu.. Vse je v downloadu. Tam si stahni i nova auta a fyziky...
Do turnaje se prihlasis ve hre, tak ze najedes v menu na plugin a stustis RBR tournament. Pak uz jenom online nebo offline a jedes... Na vysledky se podivas tady na webu... Replay jsou ulozene take u vysledku (pokud je tam jezdec vlozi)
Ty jsi se ale obul do toho vychovavani novych nadejnych jezdcu. Koukam, ze se nas v Nove Pace sejde vic Smile
Příspěvek Zaslal: út únor 28, 2006 8:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vis jak, ja si zalozim rally skolu a budu na tom vydelavat Smile Sice budu vysvetlovat jenom teoreticky, ale trener na hokeji taky moc nehraje Very HappyVery Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 28, 2006 11:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Tak vis jak, ja si zalozim rally skolu a budu na tom vydelavat Smile Sice budu vysvetlovat jenom teoreticky, ale trener na hokeji taky moc nehraje Very HappyVery Happy
Shocked Vydelavat Surprised A ja myslel, ze to budes delat pro dobry pocit. Jsem to ale najivni trouba, myslel jsem si ze se mi postaras i o ubytovani a stravu a nejake vecerni rozptyleni. No ale k veci, kolik tak bude lidi v jednom kurzu?
Příspěvek Zaslal: út únor 28, 2006 12:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jidlo dostanes, to je jasny mozna i napit Smile ale slecny si budes platit sam. Very Happy Cekam tak na 5 lidi abych to mohl otevrit... Bude to mozna tvrde, ale jezdce z tebe udelam, na to si vem sebou jed Very Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 28, 2006 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Ty jidlo dostanes, to je jasny mozna i napit Smile ale slecny si budes platit sam. Very Happy Cekam tak na 5 lidi abych to mohl otevrit... Bude to mozna tvrde, ale jezdce z tebe udelam, na to si vem sebou jed Very Happy


Zdar ,já se k tobě taky pudu učit ,sic už nějakej pátek jezdim ,ale učit se můžu v každym věku ne.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 28, 2006 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska se mi darilo Smile ale to jenom pro vas... Sem jel ten turnaj evropskej a dal jsem si nastaveni na starou anglii co je tak vysoko, ze se to neda ridit Very Happy To me jenom tak ujelo, takze v tomhle me nenapodobujte Smile
Příspěvek Zaslal: út únor 28, 2006 21:10
Návrat nahoru
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous Scorpion - casto pise inkognito, je tim znamy napsal:
Dneska se mi darilo Smile ale to jenom pro vas... Sem jel ten turnaj evropskej a dal jsem si nastaveni na starou anglii co je tak vysoko, ze se to neda ridit Very Happy To me jenom tak ujelo, takze v tomhle me nenapodobujte Smile
No mistr omyly nedela, ted mi bude vrtat hlavou, co v tom bylo za sirsi zamer.
Jinak vitam Honzu a jsem rad, ze konecne uvidim "stare" zname jmena, kdyz nam ta Lan party pred rokem nevysla. Jeste mi neni jasne, jestli budes mit sverence rozdelene do skupin? Honza je v jine kategorii nez ja. Jezdim RBR od jeho vyjiti a porad tak neuspesne Sad
Příspěvek Zaslal: st březen 01, 2006 9:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Anonymous Scorpion - casto pise inkognito, je tim znamy napsal:
Dneska se mi darilo Smile ale to jenom pro vas... Sem jel ten turnaj evropskej a dal jsem si nastaveni na starou anglii co je tak vysoko, ze se to neda ridit Very Happy To me jenom tak ujelo, takze v tomhle me nenapodobujte Smile
No mistr omyly nedela, ted mi bude vrtat hlavou, co v tom bylo za sirsi zamer.
Jinak vitam Honzu a jsem rad, ze konecne uvidim "stare" zname jmena, kdyz nam ta Lan party pred rokem nevysla. Jeste mi neni jasne, jestli budes mit sverence rozdelene do skupin? Honza je v jine kategorii nez ja. Jezdim RBR od jeho vyjiti a porad tak neuspesne Sad


Zdar hrouďáku ,lanku můžem uspořádat ve varech ,mám k dispozici hernu s 12 compy a bydlení taky seženem.
Ale ta důvěra ve starýho dobrýho škorpíka trochu opadla.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st březen 01, 2006 21:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Diky kluci, ted jste me fakt psychycky pozvedli, fakt... Opravdovi kamosi! Very Happy No co tak sem byl spokojenej, ze jsem dojel 1. etapu MCR a kdyz jsem videl, ze 1. rz Euro samp. se jede Harwood, tak jsem dal to nejrychlejsi nastaveni, ktery jsem mel... To ze se to nedalo ridit je vec druha... Priste se zlepsim... Smile

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 03, 2006 10:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Tak vis jak, ja si zalozim rally skolu a budu na tom vydelavat Smile Sice budu vysvetlovat jenom teoreticky, ale trener na hokeji taky moc nehraje Very HappyVery Happy


Ty jo tady se rozjíždi RBR Střední škola jo?Ja chci taky Ja chci taky budou se dělat nějaky přijimačky? Laughing :lol:Kucííí nebo aspon letní tábor s vyukou.Ale musime bydlet někde v teple už nejsem nejmladší ( 35 ) Tak ted čekam odpověd jako že " Důchodce už neberem " Crying or Very sad Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: pá březen 03, 2006 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bereme i duchodce Very Happy (Vzdyt Hrouda by mohl byt nas deda Very Happy )Jinak nebude to stredni skola, ale vysoka, taky uz nejsem nejmladsi Sad Hele v lete je teplo vsude, to nemusis mit strach...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 03, 2006 12:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ok přijedu kamkoli Laughing Wink tak na mě nezapomente.A až se něco naučím tak tě nechám někdy vyhrát hehe.
Příspěvek Zaslal: pá březen 03, 2006 12:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme