Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. Kizz-me Rally 4.-10.11.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VRANY Adam





Založen: 24. 09. 2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Neratovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
hra mi spadla při načítání 3. rz Bisanne II. Už sem zažádal o reset, ale potřebuji radu co s tím udělat, aby se tento problém znovu neopakoval.
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2012 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Adame,zkus přeinstalovat otočenky,někomu to pomůže.Mě to spadlo též na Bisanne 2 a zjistil jsem,že mě to nejde spouštět se zástupce na ploše,ale musel jsem přímo z exáče z adresáře s hrou.Zkoušeno v shaku asi 20x.Momentálně jsem nainstaloval nově hru mimo disk C a náraz mi to jde spouštět i z plochy.Tak snad to pomůže.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 06, 2012 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já musel ještě nahrát původní Bisanne a pak instalovat otočenky (Bis 2 mi nešel vůbec jak jsem tak zjistil)
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2012 1:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VRANY Adam





Založen: 24. 09. 2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Neratovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zkusil přeinstalovat otočenky a hra opět spadla při načítání rz Bisanne II, tak už opravdu nevím čím to je. Znovu sem tedy zažádal o reset.
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2012 15:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODICKA Petr





Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: HO - CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mě to tam padá, řeším to tak, že navolím stejné (nebo nejbližší) podmínky jako v závodě v shakedownu a zkouším to tak dlouho dokud to nespadne, třeba na počtvrté. Nechám odstartovat, dám odstoupit a jdu HNED do turnaje. Tam se to pak vždy chytlo taky. Žádné přeinsalovávání čehokoli nebo spouštění odkudkoli mi nikdy nepomohlo...Tak to zkus.
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2012 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To mi pripomina system pravdepodobnosti vyhry v rulete Smile
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2012 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VRANY Adam





Založen: 24. 09. 2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Neratovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zkusil způsob co mi poradil Petr. V shaku jsem si 3x navolil nejbližší podmínky na trati, vše bylo v pořádku. A hned potom když sem vstoupil do TR to zase spadlo. Takže tento závod vynechám.. Přesto díky za rady Wink
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2012 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci tady brečet nad rozlitým mlékem, ale prosím pořadatele, ať příště už ten Šumburk nedávají, protože při této rztě nemají všichni stejné podmínky.

Takže buď ho povolit do turnajů, nebo se prostě v TR nebude jezdit.

Říkám to možná tvrdě, ale nemůže jedna rzta rozhodovat závody, nebo snad ano? Myslím si, že by se za mě postavilo pár lidí..

Nic proti Pyrosovi, jsem vděčnej, že tuto rztu máme, ale už ta rzta má nějaký ten čas a myslím si, že to určitě nikomu neuškodí, když bude fungovat na stejném principu jako Semetín.
Když se teď dívám, tak Semetín v turnajích vidím jen pouze 1x.
Děkuji.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2012 20:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HORESOVSKY Jakub





Založen: 03. 06. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Milovice nad Labem

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to že nemají všichni stejné podmínky? Vždyť jsou otevřený testy 2x do roka na Sosnovou 2010 a Šumburk, tak mi jedině připadá že jsi nejel ostatní ročníky TR, ale když se koukám k tobě na profil tak vidim že si jel.

Ale taky bych byl radši kdyby byla dostupná v online turnajích. Ale pak už to bude postrádat ten systém rally, kdy se RZ jede 2x při vytváření rozpisu a jenou nebo dvakrát naostro, ale to už je moc realistické. Do teď mám já a myslím i pár dalších vždy respekt když Šumburk jedu, byl bych rád aby to zůstalo, je to potom mnohem atraktivnější než když to jedu 10x za sebou(Hrádky, Příbram...)


Naposledy upravil HORESOVSKY Jakub dne st únor 13, 2013 17:26, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2012 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže šumburk ti může založit kdejakej trouba, co pořádá pohár, který je označen jako TR tím žlutým nesmyslem. Viz. levý sloupec Seznam pohárů. tzn. že třeba poláci to ve svém wsrmp můlžou jezdit závod co závod... nebo slo-rbr apod. Stačí licence a pak jen čekovat turnaje, kde se tu a tam šumburk objeví. To pak takovým zajiskří oči a už jsou na trati Wink Takže nějaké omezení těch pyrosových RZ postrádá smysl.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2012 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To by se měly vynechat i otočenky. Viz Bisanne 2 a Adamův problém.(a nejen jeho) Skutečnost a největší problém je že RBR plugin je už tak přeplátovanej různejma záplatama a fixama že až hamba. Co funguje na XP nejde na Vistách Sedmičkách atd. Lidi který dlouho nejezdí nebo se nově přihlásí si musí pracně shánět desítky různých úprav ale neví kde, co a jak. Dokavad tohle někdo zhůry nevyřeší tak to bude stále o bezmoci... Exclamation
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2012 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VRANY Adam napsal:
Tak jsem zkusil způsob co mi poradil Petr... ...do TR to zase spadlo
Cece, tak mne se to nakonec timhle zpusobem chytlo. V shaku si nejprv BII asi desetkrat popadala, ale pak se chytla ... a vydrzela i TR. Nastesti, uz jsem se vzdaval nadeje ze pojedu.
Jo, mam sedmy.
Příspěvek Zaslal: st listopad 07, 2012 22:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, je možný že někomu naskakujou v druhé etapě pětiminutové penalizace za neodjetou RZ? Myslel jsem že v druhé etapě SR není, nevim už jsem s těch pravidel asi jelen.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 09, 2012 0:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě zas třeba vadí, že jak teď nemám tolik času na ježdění, tak třeba neznám tak dobře některé nové tratě, ale na druhou stranu jsou ty nové nenalítané RZ tím, co mě u RBR stále drží. A ty dlouhé RZ to je teprve pohádka... Udržet koncentraci po celou RZ, neznat každou zatáčku z paměti a třeba pod tíhou nějaké chyby se nenechat vyhodit z rytmu je to podle mě to koření. Nehledě na to, že třeba pod tempa co zvolím na Šumburku jsem si schopem tam nadělit i já sám několik desítek vteřin a to jen proto, jaké tempo zvolím... Takže rozhodně nevyřazovat. Raděj budu za víc nových, které sice neznám a ztrácím na nich než abysme si ukazovali, kdo má víc co nalítané na těch původních. Nicméně si myslím, že by klidně po pár letech mohla každá trať přejít do režimu alespoň online ježdění...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá listopad 09, 2012 9:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=yPu1xIjYoFA

Video pro ty, co tvrdí, že C4 je papírové auto Very Happy

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá listopad 09, 2012 11:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme