Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. Montek Rally 25.11.-1.12.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím co blbnete. Pokud vím na tato RZ se jezdí na RBR-World už docela dlouho... Takže pokud to nemůžete vydržet, tak prosím... Ale opravdu... Jinak pokud jsem si všiml, tak v rozpisu chybí metry ne? A ten na otočenou verzi je jakýsi odfláknutý, to by chtělo pak asi poladit.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá listopad 23, 2012 23:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud vím, tak na trati se dá jet bez problémů. Na některých místech mimo auto "uvízne" a je to jedno, jestli je to dvoukolka nebo WRC. Rozpis bohužel není ideální (místy špatný) ale komu se nelíbí, může kontaktovat autory v itálii (komunikují i anglicky). Wink To nemyslím zle, je to tak.
URBANEK Pavel jr. napsal:
Já nejsem natvrdlej, jen se tu sveřepě snažím, aby ses chytl za nos. Od zaslání trati Wallymu uplynuly v podstatě 2 měsíce a teď kupíš jednu chybu za druhou. Já chci jen abys řekl: "Na začátku jsem to nedomyslel, čeští jezdci budou tak po montekrally zvýhodněni proti zahraničním, nehledě na časovou posloupnost, moje chyba, ale už to tak prosím necháme, děkuji za trpělivost." Chybovat může každý, ale jen opravdový frajer to dokáže uznat. Já tě mám rád jako málokdo na tomto fóru a proto ti poskytuji správnou zpětnou vazbu. Very Happy ... tak si toho važ Laughing

Co to meleš. Jak víš, že od zaslání tratě Wallymu uplynyli dva měsíce ? Když jsi v úzkém kruhu informovaných, tak proč ses nezapojil a nepomohl s uveřejněním tratě ? Michal se zasloužil o to, abychom mohli tu trať jet v Team Rally a ostatní šťouralové na pluginu ho teď nezajímají a jasně napsal, že se trať později uvolní i pro ostatní. Je to organizátor Team Rally, tak proč by měl řešit nějaké zahraniční jezdce. To není jeho chyba, jak píšeš, ale naopak doprá manažerská práce, když to dokázal zařídit pro "svoje" Team Rally. Zahraniční jezdci mají jiné turnaje s jinými organizátory tak vynadej jim, že si to nezařídili už dřív. A nebo skontaktuj nějaké tvůrce tratí, domluv to a pomoz Wallymu to sem přidat.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 24, 2012 12:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Trať moc pěkná. Fyzika tratě ovšem místy příšerná, viz dřevěný kolík u tratě hned po startu Lorch Ard I. Ten se chová jako betonový protitankový Sad Rozpis ... tak příšerný rozpis jsem v životě neviděl. Naprosto nepřesný, místy chybí uplně. Nevím, zda je tu takovéto online tratě možné vůbec dělat vlastní rozpis. Asi těžko že ? Pokud to někdo dovede a udělá nějaký update, bylo fajn tu práci uveřejnit. Takto to bude docela loterie dojet, zvlášť když se to nedá najet s daným počtem testů moc na oči.
Příspěvek Zaslal: so listopad 24, 2012 16:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Loch Odpovědět s citátem

Souhlasim s JaPanem, ten rozpis je priserny. Je fakt, ze s mym "snecim" tempem mi to vadi jen v nekolika malo mistech, vetsinou na chyby jsem schopen nejak reagovat, protoze trat je celkem dobre viditelna. Ale jet se to za horsi viditelnosti, tak je to cista loterie. Jinak trat musim pochvalit, ale tezko si ji s takovym rozpisem opravdu uziju.
Příspěvek Zaslal: so listopad 24, 2012 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, ty textury myslíte opravdu vážně? Mě teda zas tak skvělé nepříjdou, takový Úzkotín mi přijde jak kdyby se jel na měsící, stromy jen okolo cesty, někde vůbec, jako kdybych jel po nějakém trapném nedodělku... Znechuceně sem ten test vypl... Todle se nepovedlo Sad


edit to hrouda> Jo tak to potom ok Wink


Naposledy upravil PETER Marek dne ne listopad 25, 2012 7:20, celkově upraveno 1 krát

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: so listopad 24, 2012 23:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Úzkotín se v závodě nepojede a textury jsou jen pro zajímavost, protože mě to zaujalo. Samozřejmě původní stromy a ostatní překážky tam zůstaly, takže tuto RZ v testu jeďte opatrně spíš pro pobavení, nebo ji vynechte.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2012 0:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

...a právě ten Úzkotín mi bude chybět Surprised - je to příjemná změna - ne,pro "co nemám nalítáno,to se mi nelíbí"....
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2012 10:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mně se Úzkotín taky líbil...škoda, že se nepojede Smile

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2012 10:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, mně se ten binec kolem tratě docela líbí Hroudo. Takové bych řekl "netradiční" textury Very Happy Shocked Surprised
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2012 10:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Na Lernovci RZ 3 (během RZ) mi to totálně spadlo, celé RBR. ŽÁdný dotyk klávesnice, žádné vyskočené okno. A mám dojem, že v jednom testu na Montek to žuchlo taky. Pozná někdo z DMP souboru, čím to mohlo být?

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2012 11:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

chyba je v komunikácii medzi Rz a Pc .... a hotovo.... Ja mám taký problém s Ošli stryčkový a Mlynkym že hocikedy spadne na trati ..... riešenie neexistuje, reset taky nie, takže môžeš s tím žiť ďalej ako ja....... našťastie ja s Montekom problém nemám... 5 ročné železo reže na full....
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2012 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dobu zaznamenávám celkem dlouhou dobu načítání stránek. Jak tady na stránkách tak i v soutěžích. Zajet test na TR je celkem o tpělivosti. Dvakrát třikrát opakovat každej příkaz než se to hne dál. Jsem tu sám kdo má tehle problém?
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2012 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

...nejsi sám,Ludvo.....problém i otevřít RBR...na 3-4x
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2012 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne nejsi . V TR vysledcích ve hře mě to pustilo po 1. erzetě dál a chyběl mi v tabulce výsledný čas .
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2012 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ludva : Teď jsem jel test a po kliknutí na odstoupení mě to nepustilo ani do servisu, tak jsem to po 10 minutách nasraně vypl...to bude fakt boj to TR...
Příspěvek Zaslal: ne listopad 25, 2012 20:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme