Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. Montek Rally 25.11.-1.12.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZAK David





Založen: 03. 05. 2006
Příspěvky: 59
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem to zkoušel a stále nesprávné textury...
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 11:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PASKER Ota





Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Kolinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu potvrdit, nešlo před opravou, nejde ani teď po opravě
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 11:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Také potvrzuji to samé - Nesprávné textury

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 11:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak snad už by to mohlo být OK. Prosím opět o rychlý test, kdo může.


EDIT: Tak první jezdec na trati druhé etapy. Chyba byla odstraněna. Ještě jednou se omlouvám za způsobené komplikace se startem do druhé etapy.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAJEK Michal





Založen: 08. 09. 2012
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, musím znova stahovat baliček textur, nebo to pojede i na ,,strarých,,
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MORAVEK Jan





Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Třebíč / Nymburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Předpokládám, že kdyby bylo potřeba něco stahovat, tak to sem Michal okamžitě dá Wink

_________________
Image
NEXUS Racing a nikdy jinak!
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 13:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Textury samozřejmě zůstávají jak jsou. Pouze bylo potřeba opravit nastavení kontroly textur v turnaji.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 13:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

turnaj funguje aspoň pár RZ, co vím...musím se vyjádřit k Montek podniku. Vždy se na něj těším nejvíc, ale tentokrát mne totálně zklamal...opravdu nemám chuť jezdit RBR v tomto duchu...že si Montek připraví rally na tělo, je jasný a chápu to a nemám nic proti, ale že v testech jsou úplně jiné podmínky než v ostrém závodě a že není možnost si to vyzkoušet, to už s fair play nemá moc společného, nemluvě o rozpisu na Hroudovany II, který je už asi 3 roky pořád stejný na pikaču a opravný fix stále nic...Jirkovičky další hnus všech hnusů...jel jsem je asi 10 krát v životě a na mokru ani jednou...jel jsem krokem, že kdybych jel ještě pomaleji, tak to nezatočí a já zastavím a stejně jsem potrefoval dva diváky na trati, kteří stáli na těch nejdementnějších místech na výjezdu ze šotoliny na asfalt...tak se ptám, co to má za význam...když na 8 RZtách ze 24 se nedají kontrolovat replaye a ty tratě se jedou jednou za rok, jedna dokonce vůbec poprvé, ale proti té nic nemám ani proti rozpisu, protože je sice špatný, ale nepřivede mne do nekontrolované havarie, zas tak špatný totiž není...a já prostě mám co dělat, abych stíhal auto a trať a abych pořád ještě hlídal diváky bez mozku, to už fakt nejde...na to jsem asi krátkej a nebo už moc starej. Každopádně vím, že tahle TR mi vzala totálně chuť se účastnit dalšího působení v RBR vůbec...asi si jen založím občas pár turnajů s kamarády pro radost a na tyhle podniky se vykašlu úplně...takhle si myslím, že ne, chlapi, tudy cesta k rozšíření startovního pole nevede...sry za dlouhý, emotivní výlev...

P.S.: jedna věc se mi na tomhle podniku líbí, abych jen nehanil...textury to ale nejsou...líbí se mi rychlý přístup adminů (zřejmě Michal Šenk) k žádostem o reset a jiné problémy...díky

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 13:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen poznámka k Hroudovanům II - už se to řešilo přeloni a fix Michal celkem obratem vydal. Možná je škoda, že není ta oprava uveřejněna zde opět, ale vydaná opravdu je.

citace:
TADY najdete opravu chybějící hlášky na Hroudovany II.
Obsah archívu po rozbalení nakopírujte do maps.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 14:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky JaPan, taky mi to uniklo Smile Teď jsem to dojel a opravený rozpis OK.
Když jsem jel TR, tak venku řádilo naprosto stejné počasí - až jsem se tomu musel smát, jak se kluci trefili Laughing
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="PANCOCHA Jaroslav"]Jen poznámka k Hroudovanům II - už se to řešilo přeloni a fix Michal celkem obratem vydal. Možná je škoda, že není ta oprava uveřejněna zde opět, ale vydaná opravdu je.
Šlo by ho sem dát, nebo to dát třeba na ulozto? Dík
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 17:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stačí se trošku podrobněji podívat Marku, odkaz jsem tam zkopíroval také. Jinak teda díky za závod, pěkný, náročný. Za mne spokojenost. Jediná vada na kráse jsou ty mokré Jirkovičky II. Já četl co tady napsal Mira Sudický a s tím jsem do RZty nastupoval, totálně pomalu, opatrně. A přesto v první pravé zatáčce po startu, co tam je ta havarovaná posádka, jsem do nich pěkně pomaličku doklouzal. No a zbytek RZty s nefungující fyzikou tratě byl také dost nepříjemný. Bylo by fakt fajn, kdyby se ta fyzika tratě opravila, anebo ty varianty, kde je problém s asfaltem místo šotoliny se prostě ze závodů vynechaly.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A mám tady opět starý známý problém, který se jmenuje Lernovec, tentokrát otočený, tedy Lernovec II. V pasáži po startu, dvojky a jedničky, to spadne. Nemám sílu podávat nějaký protest, prostě Montek, na který jsem se těšil a sračky ve druhé etapě si náramně užíval, končí hořkou pachutí jakési chyby, kterou nikdo nemá náladu nebo snahu řešit. Ta chyba podle mého a podle zkušeností dalších třech jezdců z 1.E asi není v našich "přijímačích". 2.E jsem musel jet dnes, jiný termín není možný, přeji všem, ať Montek dokloužou zdárně do cíle a o "zážitek" je nepřipraví nějaké hloupé spadnutí, které je pouze a jen na Lernovci. Doplňuji, že po pádu hry v 1.E jsem Montekladnd komplet přeinstaloval a nahrál nově i textury.

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 19:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
TADY najdete opravu chybějící hlášky na Hroudovany II.
Obsah archívu po rozbalení nakopírujte do maps.
[/quote]

Ty, JaPane, prosímtě, jezdíš s tím rozpisem? Respektive neudělá mi to nic, když to tam nakopíruji až před závodem a nejel jsem s tím ani test? Nebo je to riskantní? Nerad bych, aby mi to spadlo Wink
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SUDICKY Mira: Tobě vadí, že kluci z Monteku neudělali testy přesně tak jak se to pojede v závodě? To mi moc hlava nebere. Před ostatníma závodama stavitelé tratí žádnej veřejnej test ani nedělaj a nikdo to neřeší. Proč bys měl znát přesný podmínky závodu? O tom je výhoda domácího prostředí přece. (i když většinu podmínek se stejně každej dozví s předstihem). A že maj svoje tratě? Jasně, proč by neměli, když si je udělali? A mimochodem, kdybys chtěl, i ten rozpis se dá předělat.
Mě spíš sejří to o čem tady píše Mirus...

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt listopad 29, 2012 22:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme