Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. Montek Rally 25.11.-1.12.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Technickej dotaz, trošku možná OT. Od rána už jsem trošku vychladl takže snad už nebudu sprostej Twisted Evil ...
Neměly by náhodou programy jako Gamebooster zamezovat nějakýmu samovolnýmu spínání různejch programů, aktualizací atd??? Neměli by pomáhat spíš aby mi hra fungovala dobře než mi ji shazovat??? Jedu si v klídečku tu novou RZtu ve druhý etapě a najednou černo, jsem shozenej ve woknech a firefox začíná načítat reklamní stránku na Gamebooster. Tak si řikám co to zas k***a má znamenat??? To když mi ten zas***ej kompl 5x za sezonu nezamrzne tak se zase stane tohle??? To pak má člověka bavit? Nedojíždět závody jen kvůli takovejmhle "pomocníkům" který mě mají právě proti takovejmto věcem chránit? Super teda... Takže oficiální vyjádření, nedojel jsem z tohohle důvodu. A už by taky mohl někdo vymyslet jak nahodit hru z woken zpět pro takovýhle případy.

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: pá listopad 30, 2012 0:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno jo Vlasťo, ono je nejlepší žádné takové programy nepoužívat.

Jinak to Martin Bíca - ty jsi ty mokré Jirkovičky II ještě asi nejel co ? Jinak bys asi mluvil jinak. Martine v celku máš jinak pravdu, ale toto je opravdu docela extrém. Ty Jirkovičky II mají na mokru velký kus šotoliny vlastně asfalt, fyzika je tam celkově jaksi pomrvená a proto tu bylo opravdu na místě ten test udělat.

To Martin Plesnik - ano, samozřejmě, je to v pohodě, jezdím to už třetí rok ten rozpis. Je tam pouze oprava hlášky pravé zatáčky dole pod kopcem.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 30, 2012 7:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PLESNIK Martin napsal:

Ty, JaPane, prosímtě, jezdíš s tím rozpisem? Respektive neudělá mi to nic, když to tam nakopíruji až před závodem a nejel jsem s tím ani test? Nebo je to riskantní? Nerad bych, aby mi to spadlo Wink

Martine, já psal, že jsem to tam dal až před 2. etapou a odjel ji v pohodě Wink
V podstatě se jedná o 2 soubory, které nakopíruješ do Maps, nahradíš jimi ty staré a v pohodě tě to pustí do 2. etapy. Neměl jsem žádný problém.

Vlasťo, asi se ti spustila aktualizace samotného Gameboosteru, tu si musíš vypnout, já mu blokuju i komplet přístup na net pomocí Firewallu.
To přepínání mezi win a hrou mě taky celkem štve, jediný způsob kdy to funguje, je hru spouštět v okně a ne celoobrazovém režimu, ale to je zase naprd na jezdění, v podstatě nepoužitelné. Ví někdo, kde je problém, že to normálně nejde přepínat?

Jinak já si TR užíval a kromě mokrých Jirkoviček se mi Montek opravdu líbil - textury, podmínky na trati zapadaly do konce listopadu a nová trať byla krásné zpestření, ale musí se to jet s rozvahou a pokorou, jinak dokáže krásně vytrestat Wink
Příspěvek Zaslal: pá listopad 30, 2012 7:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já už se k tomu víc vyjadřovat nechci...napsal jsem tu toho dost...prostě udělat závod tak,aby dojelo co nejmíň lidí do cíle je podle mne proti celé logice. Místo, aby se získávaly nové tváře, tak se odrazují od ježdění i staré tváře...a tudy cesta prostě nevede...a ta oprava. Ta tu je už vskutku dlouho, problém je, že jak nainstaluju textury Monteku, tak tam do Maps musím znovu vložit tu hlášku a na to jsem zapomněl. Má výtka byla spíš upozornění na to, že už někdo mohl tu trať opravit a vydat znovu (za 3 roky).
To Mr. Bica: vždyť píšu, že to je fér, jenom nechápu, proč za každou cenu musí být v Montek rally tratě, kde nejde spustit ani replay a podmínky takové, že by to bez penalizací neodjel ani Loeb a když už, tak ať na to je příště test takový, jaký tam patří. A jestli se tu pořád někdo chce ohánět real podmínkama, že v reálu to tak s těma testama taky není, tak v reálu umřou ročně tak 3 lidé (bezmozci většinou, co stojí tam, kde nemají) a tady trefujeme diváky o stošest, tak jaká realita...to porouchané auto na Jirkovičkách někdo úmyslně postavil na výjezd ze "šoto" na asfalt...

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: pá listopad 30, 2012 11:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Míro, když nainstaluješ textury Monteklandu, tak soubor s rozpisem znovu vkládat nemusíš. Vydat opravu je poměrně problematické, protože k tomu je zapotřebí Wallyho a to není jednoduché. Byl jsem rád, že se mi vůbec podařilo dohnat Wallyho k tomu, aby vydal ten Loch Ard.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá listopad 30, 2012 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Michale.
Bez jakýchkoli emocí se chci zeptat, zda se bude do budoucna (myšleno v současné chvíli s výhledem pro budoucí turnaje Monteku) řešit problém 4 jezdců, kterým (s největší pravděpodobností, zatím potvrdil jen David) padá Lernovec i Lernovec II VE STEJNÉM MÍSTĚ? Poměrně dost negativních ohlasů na letošní Montekland opravdu odrazuje "staré tváře". Jen by mě zajímal názor vedení. Předem díky za odpověď.

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: pá listopad 30, 2012 12:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KLINOVSKY Boris





Založen: 11. 01. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Trenčín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Makinen:
My grandma makes it for 3:50, so keep training kid...
Příspěvek Zaslal: so prosinec 01, 2012 14:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jestli tu lidi nadávají nečtu to , ale prosím pro příště si opravte ty Jirkovičky pro mokro a pro jiný povrch než je nový , protože když máte na šotoline asf fyziku , pak zas je ok a pak najednou před zatáčkou je asf tak předokolku na mokru do pravé 5 už nezastavíte na asf , jsem dosti nas** !!! a tohle mě dost nas** , u týmu jako Montek se divím že tohle už loni neopravili když na jiném než na suchu byl slyšet zvuk asf gum !! a letos to prostě no nebudu to komentovat nasr* jsem dost !!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so prosinec 01, 2012 17:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak atˇ nejsou jen slova kritiky... Chtěl bych poděkovat pořadatelům za pěkně náročnou soutěž. Montek na mokru je opravdu zážitek, a když se k tomu přidá mlha, tak je to pěkný peklo... Ten povrch na Jirkovičkách by chtěl opravdu předělat, ale napsáno už tom bylo dost. Díky taky za snahu a uvedení nové RZ.
Už se těšim na další pokračovaní a první sníh
Příspěvek Zaslal: so prosinec 01, 2012 17:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Mno jo Vlasťo, ono je nejlepší žádné takové programy nepoužívat.


No Jardo, tyhle, respektive tenhle program používám na RBR a pouze při RBR už snad dva roky protože i když mám komp kterej přežvejká všechno tak s RBR si prostě nikdy neropzuměl a 95% všech mejch odstoupení za poslední 4 roky TR jsou jen a jen kvůli komplu. Tak mi bylo řečeno že tohle by mohlo pomoct a nikdy to nic takovýho neudělao, až teď.
Jinak odbočím k neustálý kritice na Jirkovičky, kromě toho že v první etapě jsem to sice poznal taky tu klasickou nesmyslnost fyziky a nesmyslnosti systému poškození a k tomu i záludnosti tratě kdy jsem zase trefil něco co doteď ani nevím co to kde bylo, já nic neviděl ale najednou syčel chladič. To je sice prasárna ale jinak to klouzání by bylo super. A taky , trošku odbočím, bych rád aby se chytil za hubu každej kdo tvrdí že máme všichni stejný podmínky. Když vidím ty crashery co s C4kkou nebo Fiestou udělají ve 200km/h 20 kotrmelců, omlátěj při tom 4 stromy a dojedou si pro pohárek a já se něčeho (bylo tam vůbec něco?) dotknu a pravidelně s Lancerem končím.
Ale jinak Jirkovičky, i přes tyhle pasti pořád bomba trať, za mokra masakr a tohle se mi líbilo.
(zná někdo opraváře Luboše z youtube? Jak kdysi u lakatoše pravil "to je past vedle pasti p**o!", to si na něj vždy vzpomenu u RBR, moje nervy jsou na tom podobně jako u něho Smile )
Tratě který hotlapeři neznají nazpaměť jsou automaticky špatný no, chápu Laughing Já stejně jako vloni, jedu pořád stejej rytmus, letos absolutně bez testu a říkám si jak je možný že vždycky na nový trati jedu časy nahoře se špičkou a pak přijde další okoukaná rzta a já jsem zase úplně dole jako vždy... Vloni stejně jako letos. Moc by mě bavily závody kdyby se v každým podniku objevilo aspoň 5 novejch tratí. Fakt že jo... Ale to je takový sci-fi že si teď řikám že bych dřív doletěl na Mars. Neberte to jako flame, jen jsem se tak trošku zasnil jak by to bylo pěkný Wink. To byly tak trošku moje pocity po tomto závodě. Tak na sněhu zdar, na šoto už mě letos nikdo neuvidí na těch okoukanejch Jap a hnUSAaustráliích, Montek byl vyjímka

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: so prosinec 01, 2012 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jdu se hned pochlubit na plugin že jsem se poprvé a regulerně vyboural v TR a DNF je oprávněná. Hurá mám radost....Fakt. Very Happy Proč? Protože místo toho abych bojoval o body pro tým, tak tady od začátku bojuju s problémy pluginu... Tu pád ve hře, tu se nelze přilásit, tu škrtnutí o neviditený cosi, tu sice mini ťukanc ale auto je na hadry že ho neopravíš, protože tvůrce auta tamto nedodělal a zbytek odflákl. Moje bilance je pouze 1 regulerně dojeteý podnik. Za zbytek mých výsledků může stabilita pluginu a jeho prduktů... Má cenu se pouštět do 24 RZ když tam jsou vždy 2-3 RZ který mají stálé evidentní problémy?... A když už si vylévám srdce sem do TR tak jsem zklamán i z letošního podniku. Absence vdieí Wormíka, TR magazínu, nelogického hodnocení v SR.... fňuk Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so prosinec 01, 2012 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KALA Ludvik napsal:
Jdu se hned pochlubit na plugin že jsem se poprvé a regulerně vyboural v TR a DNF je oprávněná. Hurá mám radost....Fakt. Very Happy Proč? Protože místo toho abych bojoval o body pro tým, tak tady od začátku bojuju s problémy pluginu... Tu pád ve hře, tu se nelze přilásit, tu škrtnutí o neviditený cosi, tu sice mini ťukanc ale auto je na hadry že ho neopravíš, protože tvůrce auta tamto nedodělal a zbytek odflákl. Moje bilance je pouze 1 regulerně dojeteý podnik. Za zbytek mých výsledků může stabilita pluginu a jeho prduktů... Má cenu se pouštět do 24 RZ když tam jsou vždy 2-3 RZ který mají stálé evidentní problémy?... A když už si vylévám srdce sem do TR tak jsem zklamán i z letošního podniku. Absence vdieí Wormíka, TR magazínu, nelogického hodnocení v SR.... fňuk Crying or Very sad


Tak to oprav ty tratě, dělej magazíny, videa... Koukám, že na to máš dost časů, když můžeš tady rejpat.

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 02, 2012 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, rád bych uvedl ještě jednou své příspěvky na pravou (už chladnou) míru Smile
psal jsem, že mi nejdou replaye...replay z Jirkoviček už mi spustit jde...Loch Ard bohužel ne, což je škoda, je to krásná RZta a díky Monteku za její premieru i přes všechny trable kolem...pak jsem psal, že někdo schválně umístil havarovaný vůz na výjezdu ze šoto na asfalt...není to tak ... bylo to hned na začátku v pravé utahne před tím objezdem a to je celé na asfaltu a někdo schválně umístil tak, že bylo vidět na poslední chvíli a už s tím nešlo nic dělat. Fakt je, že v reálu, kdyby tam to auto nestálo, tak bych se tam asi doklouzal já sám a zůstal tam stát...a můj výpadek na Hroudovanech II byla po shlédnutí replaye také moje chyba, ovšem ten rozpis tam chyběl. V podstatě to esíčko do lesa před chybějícím rozpisem (pravá 4 utáhne, zleva klády) jsem měl obr krizi a jak jsem to jentaktak vybral a oddechnul jsem si na rovinces nohou na plynu, tak přišel ten chybějící rozpis, pak už jen tahačka za rukáv a doklouzáno do stromu, přičemž bohužel odešlo těsnění a elektrika...trošku smůly.

Takže Montek podnik byl opravdu náročný a svědčí o tom i pouhá polovina jezdců dojetých do cíle, ale opět byl originální a nádherný až na jednu RZ, kde byly ty textury moc bílé a prosvítaly na obzoru a velmi to mě to rušilo, a opět se na něj těším. Zůstává tedy pouze jedna výtka z mé strany a to špatně založené testy na mokré Jirkovičky ... jinak si na nic nemohu stěžovat. IF Motorsport na téhle soutěži dost ztratil, ale už se těšíme na další, jak si to znovu rozdáme, borci Laughing

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 02, 2012 20:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z Montek rally odesílejte RZ6 Šourkov a RZ15 Šourkov 2. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 5. 12. ve 23:59.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 03, 2012 7:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
Prosím ke kontrole zkracování z Montek rally odesílejte RZ6 Šourkov a RZ15 Šourkov 2. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 5. 12. ve 23:59.

Pavle, mám velkou prosbu. Já teď bydlím mimo domov, protože děláme rekonstrukci bytu, takže jsem na TR se musel vždycky speciálně otočit a odjet to, ale dneska jsem zjistil, že nám na chodbě pokládají dlažbu takže se nedostanu k PC abych to odeslal. Nevím, ale myslíš že by byla možnost to poslat třeba dýl?
Děkuju moc za jakoukoli odpověď.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 05, 2012 15:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme