Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. IF Rally - 16.-22.12.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale Milan si vůbec nestěžuje na to, že na něj někdo podal protest nebo že nic necutnul, tady je hlavní to, že mu Lukáš píše jak ho to mrzí a pak píše něco proti svému "přesvědčení" tak já nevím co si o tom myslet... Wink
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 14:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Luky chtěl říct to, že si je plně vědom toho, že byl Milan na trati rychlejší a mrzí ho to, že se to dohrávalo u ,,zeleného stolu'' .. Ale pravidla hovoří jasně, někdy jsou proti někomu, někdy proti někomu jinýmu... Viťa Drábek měl problém v poslední RZ první etapy.. Byl by na bedně.. A stěžuje si tady? Postupuje podle pravidel a přes to prostě vlak nejede... A co mrzí mě je, že Milan nedokáže uznat to, že opravdu byl ten cut veliký.. Najel si špatně, OK, ale nepředcházela žádná krizovka nebo něco podobného. Hodnotil to Chrást - ten nemá důvod být nějak zaujatý... Prostě to vemte tak, jak to je... Příště to může dopadnou opačně...
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 14:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední koment
Jirko, takhle pěkně si to napsal ty.. Bohužel Lukáš napsal toto: Mrzí mě to,žes neskončils na bedně, vím, že jsi tam měl být ty! já na to určitě neměl. Snad se nezlobíš.
Když někoho něco mrzí a ví že na bedně on být neměl, tak proč se chová tak, že se na tu bednu dostal... když mám nějaký přesvědčení, tak se podle toho chovám, kdyt nic podávat nemusel...
S tim cutem a penalizací problém nemám, prostě to cut byl...Jde mi jen o to jak se Lukáš k věci postavil... Moc dobře věděl, že sem v první etapě měl problém s RBR, kdy sem né svojí vinou skončil na střeše.. na pluginu je nahranej replay RZ10. Takže at si sáhne každej sám do svého svědomí, jestli chce vyhrávat takovejhlema fíglema. Ještě jednou říkám, dostal 60s, zkrácením sem mohl vydělat tak 1s a v cíli je předemnou o 1,85s. Neřeknu kdyby tam těch 40s nebylo a byl regulérní jízdou za mnou do těch 20s. Ale toto... Jestli někdo má z toho dobrej pocit, tak je to dobrej závodník Smile Vyhrávat a prohrávat se má na trati
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 15:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROSEVSKY Jiri





Založen: 21. 11. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Řitka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To, co tobě na RZ 10 se mi stalo v tréninku. Ale toto bohužel neovlivní nikdo. Někomu auto naráží do zdi na Sosnové a taky s tím bohužel nikdo nic nenadělá. Snad se tomu jen vyhýbat, ale na to příjdeš právě ve chvíli, kdy se ti to stane poprvé... Tak si dej panáka a klíííd Cool
Jinak v roce 85, nebo kolem (nepamatuju se, ještě jsem nebyl na světě Very Happy ) se o mistru světa rozhodlo někde jinde než na trati... To je teprv něco..
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tip: ako skontrolovať replaye rýchlejšie... okrem Rpl je potrebné mať : cars. ini + Physics. rbz od jazdca ktorého chcete kontrolovať ..... to všetko vložiť do hry a za pár sec. už môžme sledovať replaye..... už len jedna vecička k tomu : kde uploadovať cars.ini + Fhyzics.rbz aby bolo dostupné pre každého ? po ukončenie kontroly by sa tieto údaje boli odtránený..... ( Rusi robia kontrolu s takýmto spôsobom v šampionáte RBR-RU - a funguje to )

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 16:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Replay jsem neviděl,takže nemůžu nějak hodnotit,ale myslim si,že smysl kontrol by měl být v tom,aby postihovaly skutečné zkracovače-podvodníky.Nějakou zkušenost z kontrolou mám,kontroloval jsem jeden ročník Euro Cupu a našli se tam tací,kteří byli schopni na RZ zkracovat třeba 10-15 a to třeba 2-3m pěkně mimo cestu.Bylo ale takové nepsané pravidlo,že jeden nějaký cut,kde to člověk opravdu přesně netrefí,se neřešil.Ovšem pokud je to v pravidlech a někdo ještě podá protest,tak to potom těžko přehlédnout.Zase bych ale ten protest nikomu nezazlíval.Lukáš to prostě zkusil a je...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SABADOS Anton napsal:
tip: ako skontrolovať replaye rýchlejšie... okrem Rpl je potrebné mať : cars. ini + Physics. rbz od jazdca ktorého chcete kontrolovať ..... to všetko vložiť do hry a za pár sec. už môžme sledovať replaye..... už len jedna vecička k tomu : kde uploadovať cars.ini + Fhyzics.rbz aby bolo dostupné pre každého ? po ukončenie kontroly by sa tieto údaje boli odtránený..... ( Rusi robia kontrolu s takýmto spôsobom v šampionáte RBR-RU - a funguje to )

nevim, na co potrebujes .ini a fyziku jezdce, na rbr-ru se radsi porozhlidni po RBR Replays Shell Extension, a slot auta si vyberes ve vlastnostech .rpl

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 17:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ak chceš niekomu skontrolovať rpl, musíš mať auto a fyziku na správnom slote.... ak vožíš Cars.ini tak auto už máš na správnom slote a ešte ak vložíš Fhyzics.rbz už máš aj fyzika tam kde má byť a môžeš pustiť replay na kontrolu.... v opačnom prípade musíš ručne prepísať súbor auta na správny slot v Cars.ini a fyziku taký musíš ručne prepísať, čo časovo oveľa náročnejší ...... ( určite by bol minimálne každý druhý jazdec prichytený pri skrátení, keby niekomu sa chcel prekontrolovať všetke replaye )

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 17:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz te to tak bavi, tak to tak delej dal...

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

bavilo by ma to, ale opravdu ručne prepisovať súbory auta a fyziky sa mi nechce....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 18:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Antone, přečti si ještě jednou to co ti radí Tomáš. On to s tebou myslel dobře.
VYSKA Tomas napsal:
nevim, na co potrebujes .ini a fyziku jezdce, na rbr-ru se radsi porozhlidni po RBR Replays Shell Extension, a slot auta si vyberes ve vlastnostech .rpl

Jen doplním, že pokud jedeš na 64bitovém systému, vlastnosti replaye si zobraz v 32bitovém Total commanedru.
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A už jste se někdo dívali na replay Davida Hrbáčka z RZ Šourkov na Montek Rally? Je sice pěkné, že tam David udělal dvě chyby, přesto tam cutoval jasně celým autem esíčko a stejně mu to normálně prošlo...V cíli měl na 3. místě náskok na 4. Adama Barvíka 2,33s...
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 20:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

2. Vzhledem k množství přidělených penalizací za zkracování v minulé sezóně TR, bude kontrola prováděna pouze namátkově. Jezdci mají možnost při zjištění zkracování některého jiného jezdce podat protest na mail TR dle pravidel. Tento jezdec bude poté zkontrolován traťovým komisařem a ten rozhodne o případném přidělení penalizace.
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 20:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRISTENSKY Jiri napsal:
Antone, přečti si ještě jednou to co ti radí Tomáš. On to s tebou myslel dobře.
VYSKA Tomas napsal:
nevim, na co potrebujes .ini a fyziku jezdce, na rbr-ru se radsi porozhlidni po RBR Replays Shell Extension, a slot auta si vyberes ve vlastnostech .rpl

Jen doplním, že pokud jedeš na 64bitovém systému, vlastnosti replaye si zobraz v 32bitovém Total commanedru.




no opravdu čo písal Tomaš nechápem.... že by existoval jednoduchší spôsob na kontrolu replaye? neviem, ale ja mám ešte Win XP 32 bitové ... možno je nejaký rozdiel možno nie ..... čo sa týka prehrávanie replayov... ( ja som len chcel pomôcť ako skontrolovať replaye rýchlejšie a jednoduchšie ) ja nezvyknem kontrolovať replaye kvôli tomu že mi nestačí vložiť do hry rpl, ale ešte treba prepisovať autá, a jednoducho nechce sa mi to .....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 21:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Antone, věc se má tak. Skutečně existuje utilitka rbr shell extension viz. příspěvek výše. S tou si v klidu zvoliš slot rpl a nemusíš nic přepisovat. Určitě je odkaz na fóru, ale hledat co moc nenosí, že?

K penalizaci mám jediné. Pravidla zní jasně, není o čem diskutovat. Cut to byl jako kráva. A Chrást postupuje vždy rozumně. Za pentli si tedy může Milan a házet vinu na někoho jiného je prostě mimo mísu.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme