Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. IF Rally - 16.-22.12.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
Antone, věc se má tak. Skutečně existuje utilitka rbr shell extension viz. příspěvek výše. S tou si v klidu zvoliš slot rpl a nemusíš nic přepisovat. Určitě je odkaz na fóru, ale hledat co moc nenosí, že?

K penalizaci mám jediné. Pravidla zní jasně, není o čem diskutovat. Cut to byl jako kráva. A Chrást postupuje vždy rozumně. Za pentli si tedy může Milan a házet vinu na někoho jiného je prostě mimo mísu.


a kde by som mohol stiahuť to shell extension? síce neviem čo to je, ale rád by som to vyskúšal..... ale jednu vec ešte stále nechápem, napríklad chcem prehrať replay s autom citroen C2, ale také auto nemám v Cars.ini a ani fyziku nemám v hre na to auto - potom ako pomôže ten prográmek či čo to je, aby replay fungovalo a Citroen sa mi objavbil vo hre? možno vyzerám ako antitalent, ale to mi do hlavy nejde....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 22:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

download viz. 3. příspěvek Honzy Resla
http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?p=79547&sid=f64d5ac4f2ba6ddde418bbbc3af8514e

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 28, 2012 23:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALENTA Lukas





Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 60
Bydliště: Litvínov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já si myslel, že TR je předevšim o zábavě. Výsledky jsou sice důležitý, ale aspon podle mě, jde hlavně o to, si zasoutěžit a užít si to. No asi všichni takovej názor nemaj. Mě osobně zkracování štve dost (a to jsem použil velmi mírné výrazy). Nejde kontrolovat všechny a všude a proto to jsou pravidla nastavena tak jak jsou a já osobně věřim Chrástovi, že to posuzuje spravedlivě. To co tady napsal Milan, je mírně řečeno k smíchu. Ono to jde taky totiž otočit a říct si, jak by jeho těšilo to 3.místo ačkoliv věděl, že nedodržel pravidla a tedy podváděl. Je jasný, že někdo mohl zkracovat mnohem víc a prostě nebyl přistižen a tim pádem je to pro něj OK. Ale s tim bysme se nikam nedostali. Pravidla jsou prostě daný takhle a tak se maj dodržovat(i když v zemi zdejší bohužel dodržování pravidel zvykem jaksi není). A už jenom z toho, že když někdo dostane pentli, tak se okamžitě začne přemejšlet nad tim, kdo ho asi tak "udal", je mi docela šoufl. Myslim si, že dodržování pravidel je prostě automatický a potrestanej má bejt ten, kdo je nedodržuje a ne někdo, kdo na to upozorní. Doufám, že už nebudu ničeho takovýho svědkem a že Milanovo reakce byla ovlivněná pouze tim, že měl v první etapě smůlu. Stále totiž věřim tomu, že v případě TR se jedná o férový závodění.
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2012 0:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Milana si moc vážím a jezdí určitě tak, aby zbytečně necutoval....jel stíhačku, jak sám říká na hraně a s tím do těch RZet šel. Ještě než vůbec vyjel na trať, podstupoval vědomě riziko zkrácení tratě vycházející z riskantní jízdy. Tudíž při zkrácení věděl, že pokud bude tato RZ vybrána pro kontrolu replayů (což je dost často), tak ho zřejmě čeká penalizace. Zbytek v podobě slovní dohry zde na foru je irelevantní ... budete asimilováni Smile

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2012 8:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SABADOS Anton napsal:
a kde by som mohol stiahuť to shell extension? síce neviem čo to je, ale rád by som to vyskúšal..... ale jednu vec ešte stále nechápem, napríklad chcem prehrať replay s autom citroen C2, ale také auto nemám v Cars.ini a ani fyziku nemám v hre na to auto - potom ako pomôže ten prográmek či čo to je, aby replay fungovalo a Citroen sa mi objavbil vo hre? možno vyzerám ako antitalent, ale to mi do hlavy nejde....

stahnes to prekvapive na internetu... no tak jasne, ze tam to auto musis mit, ale myslel jsem ze resime hromadne kontrolovani, kdy si do .ini a fyzik nahazes auta dane tridy napr., replaye nastavis podle toho a jedes jeden za druhym...

sry za rozjete OT

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2012 11:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

stiahol som to, ale žiadný návod.... čo stím ? kde mám inštalovať, alebo čo stím robiť aby fungovalo?

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2012 12:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nainstaluj kam chces, a ve vlastnostech .rpl ti pribude zalozka Replay

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2012 12:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kde vo vlastnostiach?

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2012 13:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

sabados, vyska> řešte si to přes pm....

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2012 15:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

rightclick>vlastnosti, nebo alt+enter
..uz neni co resit

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2012 15:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NODES Michal napsal:
2. Vzhledem k množství přidělených penalizací za zkracování v minulé sezóně TR, bude kontrola prováděna pouze namátkově. Jezdci mají možnost při zjištění zkracování některého jiného jezdce podat protest na mail TR dle pravidel. Tento jezdec bude poté zkontrolován traťovým komisařem a ten rozhodne o případném přidělení penalizace.


Jen jsem se chtěl podívat, jak tam jezdí špička, tak jsem si stáhl replaye prvních 3 absolutně a díval se...pak jsem uviděl cut, protest jsem podal přesně podle pravidel...cut to byl v podstatě podobný jako u Milana, ale bylo mi vysvětleno, že Hrbáček to nepodržel pod plynem, takže moc nezískal, tak není co trestat...
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2012 16:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky VYSKA už to funguje ..... a len tak zo srandy som hodil do hry rpl od JILEMNICKÉHO - Falstone s C2 a výsledok 2x skrátenie ....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2012 17:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PLESNIK Martin napsal:
NODES Michal napsal:
2. Vzhledem k množství přidělených penalizací za zkracování v minulé sezóně TR, bude kontrola prováděna pouze namátkově. Jezdci mají možnost při zjištění zkracování některého jiného jezdce podat protest na mail TR dle pravidel. Tento jezdec bude poté zkontrolován traťovým komisařem a ten rozhodne o případném přidělení penalizace.


Jen jsem se chtěl podívat, jak tam jezdí špička, tak jsem si stáhl replaye prvních 3 absolutně a díval se...pak jsem uviděl cut, protest jsem podal přesně podle pravidel...cut to byl v podstatě podobný jako u Milana, ale bylo mi vysvětleno, že Hrbáček to nepodržel pod plynem, takže moc nezískal, tak není co trestat...


Co tady potom chcete kontrolovat? Tak ať jezdíme !!! FAIR PLAY !!! Já si myslim, že zkracování by mělo být potrestáno u každého a néé s výjimkou jestli to nedržel pod plynem nebo ano... Musim se zastat Milana, pokud ho pentlujete, tak pentlujte i další protesty kde je zkracování, tož všechno.

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: so prosinec 29, 2012 22:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

výnimky stále boli aj budú.... stačí pamätať na Montek rally kde v S1600 už neviem kto po havárii dostal reset s náhradným časom, a dokončil rally bez penalizácie.... to Fair-Play nebol ani zďaleka tak o tom škoda hovoriť.....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2012 0:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JILEMNICKY Martin





Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SABADOS Anton napsal:
Díky VYSKA už to funguje ..... a len tak zo srandy som hodil do hry rpl od JILEMNICKÉHO - Falstone s C2 a výsledok 2x skrátenie ....


Jestli jsem to někde cutnul tak bych měl mít pently, ale zase to záleží na pohledu Chrásta, kterej kontrolu dělá už nějakou dobu takže asi ví co a jak..
Každopádně já nevim nepamatuju si jak jsem fastone jel.. až budu mít trochu času tak se podivam..
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 30, 2012 0:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme