Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. Fusion Rally - 6.-12.1.2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Spojení selhalo Odpovědět s citátem

Ahoj závodníci. Po roce jsem se vrátil k RBR. Jak jsem PC před rokem (respektive Operační Systém určený přímo na RBR) vypnul, jsem ho nyní zapnul. Neměnil jsem nastavení žádné komponenty hry, neinstaloval žádný doplněk - jinak řečeno, NEDĚLAL JSEM NIC. RBR funguje, ale při pokusu o přihlášení ve hře na plugin mi plugin píše "spojení selhalo". Web RBR funguje, (zakládal jsem turnaj) login mám správný a neměnil jsem ani nastavení sítě. Plugin se ani nepokouší o spojení, okamžitě mě pálkuje pryč.

Prosím, víte někdo, co to může způsobovat? Neměnilo se nějaké nastavení? Vím, že před dvěma lety se něco muselo "přepsat" v nějakém konfiguračním souboru.

Omlouvám se za OT, ale nevím, kde se jinde zeptat.
Děkuju
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2013 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HORESOVSKY Jakub





Založen: 03. 06. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Milovice nad Labem

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus změnit v nastavení pluginu zabezpečené přihlášení na vypnuté, neboli v Richardburnsrally.ini přepsat secure login na false
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2013 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkouším si potrénovat a krom velice špatného připojení (čekám tak 3x 4x než se pohnu o kus dál) tak mi to padne třeba mezi výsledky a skočí mi to do nabídky turnajů nepřihlášen... Jak mám odjet TR? 3 pokusy ze 3. Do 10 minut pád a konec. Nepřihlášen...
Příspěvek Zaslal: po leden 07, 2013 19:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Už funguje Odpovědět s citátem

Ahoj, tak nakonec asi chyba pluginu. Nastavení jsme dle rady změnil - nefungovalo, vrátil zpět, nefungovalo. Vrátil jsem se ke hře po hodině a OK, spojení funguje.

Jak je to s pluginem v současnosti? Ze všech stran padají zmínky o nestabilitě připojení.
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2013 9:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu to už Rolling Eyes (má smysl žádat o reset?)
http://www.youtube.com/watch?v=AIJw7T38fwM

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2013 13:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak to bych asi neudejchal... jestli ta možnost je, tak bych byl pro, udělení resetu
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2013 15:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím Exclamation Jsem také pro vyjímku, tohle nemůže nikdo ovlivnit a pykat za to by Honza neměl Wink
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2013 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Plně chápu problém (měl jsem taky takovou zkušenost) a jsem za reset. Můžou za to ty otevřené dveře.
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2013 18:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZEK Tony





Založen: 04. 11. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na 9 rz peklo po druhem mezičase u nás vypli proud taky dobrý ne?
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2013 23:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: proč? Odpovědět s citátem

Zdravím..

Předem bych rád uvedl, že následující příspěvek píšu jako uživatel Pluginu - PAJER Petr a né jako Manažer Kizz-me WRT!!



Tak já vám už fakt nevím..

Asi určitě nejsem sám komu neustále padá připojení na Plugin..
Proč se to děje??

Na rovinu říkám, že RBR fórum nepročítám, takže pokud už o tom byly napsány stohy diskuzí, tak se omlouvám za OT.

Teď se mi po dokončení RZ6 a zobrazení výsledků objevilo "spojení vypršelo" a já už se jen usmál..

Zcela přehlížím stále se opakující problémy s připojením na plugin a stálé mačkání "zkusit znovu" doufaje, že se to už konečně podaří a vy můžete frčet dál..

Otázka na pořadatele:
je mi jasný, že třeba Michal Šenk jakožto organizátor TEAM RALLY nemá páky na to jak zasáhnout do pluginu, aby toto přestalo..

Ale pokud člověk začne vybírat startovné za něco co nefunguje - respektive funguje asi jako naše vláda, tak se začínám zlobit!
Berte prosím v potaz, že je to můj první protest co se týče zpoplatnění TR a ani tak mi nevadí dát jedou za rok 300,- za svou zábavu, ale vadí mi platit za něco co nefunguje a evidentně se s tím nic nedělá..

kam až to půjde..

Mám už na TR minimum času.. testování před TR to už je pro mě něco neznámého.. A když už si najdu chvilku, abych to nějak kvůli klukům z týmu odjel, tak selže plugin.. Ani už nežádám o reset, protože stejně než bych ho dostal, tak už by bylo pro mě pozdě..


PS: Napsaní podobného komentáře jsem zvažoval už při minulé TR, kdy jsem po každé RZ se připojil k Pluginu na 6-10. pokus..
štve mi to..
nečekám, že se něco změní - jen jsem si potřeboval ulevit

Sad


Petr Pajer

_________________
.......RALMEN.......
Lada 112 TMS 1.6
.....MANAGER......
->Kizz-me WRT<-
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2013 20:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LABAK Tomas





Založen: 10. 01. 2008
Příspěvky: 113

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Petrem stalo se mi to taky v půlce a asi po pátém "zkusit znovu" se mě to chytlo naštěstí bez pádu.

_________________
http://www.maxpowerleague.cz/
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2013 22:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Pád připojení Odpovědět s citátem

Ahoj závodníci... Mám za sebou 10 měsíční pauzu... 10 měsíců jsem za tím neseděl. Už před rokem jsem ale na několika lincích k podnikům psal, že RBR plugin je spojením nestabilní. Ale nikdo mi nikdy neodpověděl...

Myslel jsem, že jsem blb a je to můj problém. Vidím, že není.

Co se tedy děje?

Absolutně bez zlé krve, jak se říká. Za plugin i lidi, co mají ochotu a čas tohle dělat, JSEM OPRAVDU VDĚČNÝ! Opravdu ano. K TR se i přes někdy velké rozčilení pořád vracím. Proč? No protože je SUPER...
Ale přijde mi, že připojení je nějak ignorováno.. Jako by "žádný problém nebyl"..

Je potíž v serveru? Budu jeden z prvních, kdo přispěje na nový...[/b]
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2013 22:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady nejde jen o problém "zkusit znovu" že je server čím dál pomalejší zaznameli už asi všichni. "Proklikat" se dál je čím dál težší. Na to si musí človek nahodit 1 třetinu času navíc. Teť se oběvil daleko větší problém v tom že tě server odhlásí z pluginu kdy se mu zachce. Sedíš si u toho myslíš si jedu další RZ a najednou jsem nepřilhášen... Psal jsem to před 2 dny ale byl jsem smazán. I to je řešení Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2013 22:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedala by se vzít v potaz myšlenka nějaké sbírky na aktualizaci serveru + další věci přidání nových RZ atd... Je mi jasné že toto má všechno v kompetenci Wally, chápu že už tomu nechce věnovat čas...
Jen mě napadá jestli by nebyla možnost aby si Wally určil nějakou finanční odměnu za kterou by se tyto věci vyřešily... a bud by se ty peníze vybrali, nebo prostě ne...
Ale tímto způsobem jak to teď vše funguje, tak to je začátek konce
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2013 0:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

píšeme asi všichni do OT: tematu.
kdy už pochopíte že PLUGIN dosluhuje a umírá???
nic nového nebude!!!

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt leden 10, 2013 1:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme