Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Blue Devil Rally - 27.1.-2.2.2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Aktuální zpráva o počasí Odpovědět s citátem

Zdravím posádky, co jsou v cíli ( celé, i po částech) a přeji klidné vypití čaje i s něčím ostřejším. Na stránkách jsou nové statistiky a výhled na počasí v druhé etapě v podání finskíého odborníka, pana Mrakotlukonena.
Příspěvek Zaslal: st leden 30, 2013 9:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Realizační tým Blue Devil těší Vaše většinou pozitivní reakce na průběh první etapy a přejeme Vám zábavnou i tu druhou.
Pokud si Ohlasy a komentáře pročítáte i na webu rally a zrovna Vaše reakce tam není, omluvte nás prosím. Všechny by se tam asi nevešly. Ale pokud si myslíte že právě ta Vaše reakce by byla pro ostaní zajímavá, rádi ji zveřejníme a to i s fotkou!

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: čt leden 31, 2013 15:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám sice za sebou první sekci 2.E, nyní ale čekám na svolení pokračovat.

Těsně za cílem RZ15 na mě čekali kontráši a odklonili mě z trati ještě dřív, než jsem stihl nechat oštemplovat jízdní výkaz.
Ukázalo se že udání bylo falešné a jasně účelové s cílem mě znervóznět a hlavně vyrušit ze soustředění!
Borci od časoměřičského stolečku byli aktivní a hned odeslali report "nahoru," že jsem jako prý nedokončil rychlostní zkoušku a do další prý mě nemohou připustit! Předpisy jsou předpisy! Aktivní žalobníčci! Přitom mě museli vidět, že stojím na odbočce s těma kabátníkama!
Naštěsí byla naše společnost Blue Devil Media pohotová a celou událost zaznamenala. Nyní tento záznam zkoumá komise, prý jestli to vše nebylo pouze "nahrané?"
Nezbývá než doufat, že povolení pokračovat dojde dřív než v přilehlém stánku grog!

Při návštěvě media centra jsem zaznamenal několik frfňajících pilotů na podmínky na trati. Že prej na cestě leží sníh? Já tedy netuším z čeho ta nespokojenost pramení, vždyť sněžilo celou noc. A tady, více na severu, jsem bláto fakt nepředpokládal. Kdo ví jak to bude vypadat později na jihu země. Teď nás čeká ještě jedna horská RZ a tam bláto asi taky nebude, ale to je holt zima . . .

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: čt leden 31, 2013 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: aktualizace Odpovědět s citátem

Zdravím všechny šťastné, veselé, ale i ty smutné, zničené, odrovnané a taktéž frustrované závodníky. Není se až tak co divit, podmínky na první sekci, co nám počasí přichystalo, byly fakt strašné.

Poslední statistiky, ohlasy po prvním dnu a pár řečí o počasí na webu.
Těm, co čekají na start přeji hodně štěstí
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2013 11:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: malá úvaha o frustraci Odpovědět s citátem

... a pro ty, kteří rádi čtou, jsem na web dal malý článek k zamyšlení.

Jmenuje se "Malá úvaha o frustraci" - snad pomůže těm, co se jim BD rally moc nepovedla.

Laughing
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2013 11:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vôbec sa nedá prihlásiť na server ako sa dá potom dokončiť turnaj?

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2013 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tady Antone nepomůže aktuálně nic jiného, než to vytrvale zkoušet, on jednou povolí . . . Crying or Very sad

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2013 22:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mně odpoledne fungovalo spojení víc než dobře, dokonce i mezičasy jsem viděl Laughing 2.E opravdu náročná, v první sekci jsem téměř vůbec neviděl cestu, v druhé sekci jsem asi rovnou na Pekle odrovnal pneu (na konci sekce 60%) a v posledních rztách jsem měl dokonale domlácenej podvozek. ale čest práci, podnik se vám povedl Wink
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2013 22:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne všechno se mi do komentářů vešlo, tudíž i tu, děkuji Blue Devil za krásný podnik, pro mě s letošní IF Rally úplně top za ty 2 roky, co TR jezdím Wink
Budu Vám moc fandit, abyste příští rok pořádali znovu, protože na sněhu toho moc vymyslet nejde, ale Vy jste to i tak dokázali, takže ještě jednou smekám Wink
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2013 23:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nakoniec sa poradilo do závodu dostať.... ten Server niekedy je strašný, ale nakoniec všetko je v poriadku..... textúry boli krásne, ale bohužiaľ na snow mode kotrmelce sú na dennom poriadku, výjazdy a hodiny taky, ale hlavne že som dokončil....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: so únor 02, 2013 0:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci, díky za krásný závod. Mám takovou perličku Very Happy hrozně zaujatě nahrávám obrázky do galerie na stránkáchTR a vůbec mi nebylo divný, že to cpu do galerie Fusion Rally...Tak kdyby to šlo nějak smazat, popřípadě přesunout tam kam to patří, až bude možnost. Díky moc.
Příspěvek Zaslal: so únor 02, 2013 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky přátelé za projevené sympatie na našem podniku. Po pravdě, s pěti tratěmi + otočenky se kouzlit moc nedá, ale i z toho mála jsme se snažili vyčarovat maximum, aby jsme vás zaujmuli. Je škoda že se nepodařilo dostat do soutěže RZ "Karlstad" která by byla určitě pro mnohé velké oživení. Z naší strany připravovaná dlouho dopředu. Stahnout možno u nás. Ale ani 3-4 měsíce na zařazení do pluginu nestačilo. Ostatně ve frontě stojí už spousta dalších tratí....... Třeba to vacuum už konečně splaskne.... Přeji za tým BLUE DEVIL pro rbr.onlineracing.cz rychlou rekonvalescenci a Těšíme se na další podniky v TEAM RALLY... Ludec
Příspěvek Zaslal: so únor 02, 2013 23:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Shrnutí z Blue Devil klasicky u nás na webu.
http://iridium.blog.cz/

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 03, 2013 10:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NAVRÁTIL Jiří dostal penalizaci, která ho odsunula na konec výsledkové listiny S2000 za pozdní příjezd do cíle závodu.

Galerie na webu TR byla otevřena. Fotky, špatně vložené do jiné galerie bohužel promazat nemůžu. Nemám přístup na příslušná místa.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne únor 03, 2013 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď to vypadá, že jsem dement co neumí ani nahrát fotky. Ale přísahám, že jsem při nahrávání vybral správné soubory a nic jsem nijak netento Very Happy Proč je tam 5 fotek a z toho jedna třikrát, to opravdu netuším. Čtvrtá se nenahrála a místo ní se stalo tohle.
Příspěvek Zaslal: ne únor 03, 2013 14:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme