Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

9. IRIDIUM Rally - 17.-23.2.2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TAUS Petr





Založen: 10. 06. 2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Karbonyl: vis co, ono jsem to i konzultoval s kamaradem, trosku fundovanym v tomto smeru, a rikal, ze to je otazka map a nejake spatne optimalizace, protoze ani ja si nemyslim, ze by to ta moje GK nezvladla, semetin za sucha i sumburk no problem. Chcanec a mokro s normalnima texturama jsem netestoval, takze nedokazu rict... A dalsi vec, kdyz jsem to zkousel pri zapnutem GPC latency checker, tak tam po celou dobu rz byly hodnoty v zelenem, zadna odchylka a v rz pri tom cukani mi akorat padala hodnota FPS, toz tak.. Wink

_________________
tumba
FRONTLINE Rally Team

P.S. Znám Krtka! Wink
Příspěvek Zaslal: čt únor 21, 2013 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Iridium Rally 2013 Odpovědět s citátem

Prisli jsme na chybu v texturach RZ21 Semetin, ktera se jede v soucasnem nastaveni "na jare". Kdo si chce pred prujezdem jeste opravit na zimni textury, Hrouda pripravil opravu:

pomocí
http://tr2009.kmarty.bluetone.cz/textury/2012/Iridium-FIX.bat
který se zkopíruje do složky \Richard Burns Rally\Team_Rally_12\ a spustí

(navod manualni: je potřeba zkopírovat/přesunout ve složce MAPS složku DRY ze složky track-582_M_textures do track-582_O_textures)

Ja tomu nerozumim, ale snad to bude fungovat. Hroudovi a rediteli Senkovi timto dekujeme za upravu.

Vedeni souteze se Vam timto omlouva, tato chyba se stava maximalne dvakrat za deset let Rolling Eyes Embarassed
Příspěvek Zaslal: čt únor 21, 2013 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se musim omluvit, ten Semetin je u mne na hrane i v originalu (jeden zacuk s originalnimi texturami - ten fix textur jsem neaplikoval, to uz by hranicilo s masochismem).
Příspěvek Zaslal: čt únor 21, 2013 23:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Iridium Rally 2013 Odpovědět s citátem

Aktualni deni po uvodu druhe etapy v tradicnim shrnuti. Moc dekuji pilotum za obrazky Wink

http://iridium.blog.cz/1302/iridium-rally-po-patem-dni
Příspěvek Zaslal: pá únor 22, 2013 0:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry za "vypípaný" vulgarity, text jen kopíruju z týmového fŕa, už jsem trošku vychladl tak to alespoň trošku zcenzůruju ale fakt už mě tohle to dost s**e. Takže abyste byli v obraze, Semetín 10, v pohodě funguje, Semetín 09 jsem jel jednou kdysi v létě a už jsem atdy psal že mi to padalo. Ted jsem se k tomu dostal znova a nepodařilo se mi projet ani jeden test, vždycky stejný místo, +- 200 metrů. Někde kolem nebo těsně před druhým mezičasem. Asni jsem to nechtěl už jet.
Nakonec jsem to zkusil, přeinstaloval jsem nejnovější ovladač na grafárně, přeinstaloval jsem znovu Semetín a dostal jsem se k tomu kritickýmu místu, řikám si raději zpomalím, třeba to dělá i rozpis že nestíhá, tak jsem to místo projel, opravdu proploužil pak ještě kus dál až k mezičasu, řikám si fajn, sice jsem zbytek tratě od druhýho mezičasu nikdy neviděl ale co, zkusím to. Samozřejmě mě tam nachytal další v**d jako ve verzi 2010, čili zatáčka za křovím a slepá cesta dopředu, no auto vyvázlo bez problémů a jedu dál ale co pak k***a?!?!?!?!?!? Obraz se sekl a řikám si klasika, zase je to v p*****, ale tentokrát to nespadlo, prostě zůstal obraz seklej a já slyším dál jak auto letí kamsi do****** a rána. Takže jako důkaz vám můžu nahrát jen už po ráně jak se snažím marně řadit ale obraz je seklej kdesi daleko od auta. Fuck of celý RBR, fakt už definitivně. J***t, sorry ale za tohle nemužu, dělal jsem vše co jsem mohl a krásně to bylo rozjetý... 400 metrů před cílem *******************************

http://www.youtube.com/watch?v=IQq9aVo_6hQ&feature=youtu.be

A nevim kde mám hledat chybu u sebe v komplu až zas nějakej chytrolín s tímhle začne. Jelo mi vždycky všechno, grafárnu mám 1GB atd... Rozjel jsem i ty nejnáročnější věci ale s touhle ******* vždycky byly jen problémy. Loučím se s váma, šotoliny už stejně nepojedu a pokud na dalším asfaltu bude Semetín 09 tak nemá smysl startovat. Sorry, jsem horká sprostá hlava, kdo mě znají tak to ví, ostatní co začnou kázat že jsem sprostej a neumím se chovat, banujte mě, žalujte mě, zastřeltě mě Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: pá únor 22, 2013 14:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MALARIK Milos





Založen: 13. 11. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: bratislava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

po nastaveni pneu pred startem do prvej rz druhej etapy ma to vyhodi do windows ? mal niekdo taky problem ?

_________________
Czech Rally Fans RBR Team
Příspěvek Zaslal: pá únor 22, 2013 18:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vlasta> no vidíš, já mám status havárie na rz, mám rpl z dané rz do které sem neodstartoval a reset nedostanu... jenom kvůli toho, že to pravidla neumožňují Very Happy

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá únor 22, 2013 22:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak já říkám, mělo by se to řešit případ od případu a ne status "havárie na RZ" a smůla...
Příspěvek Zaslal: pá únor 22, 2013 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Iridium Rally 2013 Odpovědět s citátem

Dnesni (trochu pozdni) report

http://iridium.blog.cz/1302/iridium-rally-po-patem-dni

A jdeme do finale, hodne stesti vsem Wink
Příspěvek Zaslal: so únor 23, 2013 2:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PLESNIK Martin napsal:
Jak já říkám, mělo by se to řešit případ od případu a ne status "havárie na RZ" a smůla...

Jo přesně tak, DMP soubory mám vždy když mi to padalo na RZ, tentokrát asi ne když se jen seknul obraz. A zajímalo by mě jestli je opravdu tak těžký z DMPčka zjistit jestli někdo podvádí nebo ne. Sorry, ale za ty prachy a čas co tomu věnujem by se mohl někdo najít kdo by se občas na nějaký takový DMP mrknul. Stejně se to vždy poznalo když nějakej debil podváděl ne? Tak vo co go? Lenost??? Nezájem??? Kolikrát to někomu spadne v závodě na RZ? V každým závodě max 3 případy? Je v tom tak strašnej problém? Jen se ptám... Nějak prostě tady to pravidlo mi od začátku vadí protože s RBR a pády na RZ jsem měl problém vždy. Letos už skoro nic nejezdím tak mám hodně havárií, ale za minulý léta jsem si zakládal na pověsti "dojížďáka" a boural jsem asi tak 2x za 4 roky? Zbytek odpadů byly pády na RZ. A už mě fakt tohle pravidlo připravilo o takový kvanta bodů že už vážně nemám chuť pokračovat...

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: so únor 23, 2013 8:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MATUSU Jaromir





Založen: 11. 02. 2007
Příspěvky: 33
Bydliště: Všemina (ČÍNA)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nejdou mi spustit replaye z prvni etapy!!! Shocked
Příspěvek Zaslal: so únor 23, 2013 18:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Iridium Rally 2013 Odpovědět s citátem

Vazeni pratele,

dovolte, abych naposledy upozornil na shrnujici clanek z posledniho dne Iridium Rally 2013
http://iridium.blog.cz/1302/iridium-rally-po-patem-dni

Nez prejdu k "zaverecne reci", dovolim si zareagovat na ohlasy Ladi Barvika a Ludvika Kaly v cili IR.
- co se tyce tmy, uz tu bylo verim vysvetleno, ale pro jistotu pripomenu, ze na teto rallye zadna tma naprogramovana nebyla (a verim, ze vetsina jezdcu ji nikde nepotkala). Opravdu bychom nekonstruovali tmu uprostred etapy. Pripadna tma je dusledkem nektere z predchozich instalaci a prepsani souboru tracksettings.ini (tedy pravdepodobne nedokonalym odinstalovanim nektere rallye z minulosti). Vedlo me to k zamysleni, ze by mozna nebylo spatne tento soubor vzdy davat do instalatoru a to i v pripade, ze nebude zadna zmena originalniho souboru naplanovana. Jinak verim, ze tymy pracuji tak, ze jakmile se tady na foru nebo u nektereho z tymovych jezdcu objevi nejaky problem (napr. prave s tmou), dokazi spolu jezdci komunikovat a problem vyresit aby o nem maximum jezdcu vedelo a dokazalo problemu predejit.

A ted uz vsem podekuju za ucast v Iridium Rally, zvlastni podekovani pak patri jezdcum za spolupraci pri vytvareni reportu at jiz prispenim komentarem ci fotografii. Zaroven gratulace vsem, kterym se podarilo tento podnik dokoncit.

Pripadne navrhy na zlepseni rallye urcite privitame, vzdycky je co zlepsovat a budeme se snazit posunovat nas podnik stale dal.

Tesime se na vas pri pripadnem dalsim rocniku Iridium Rally.
Příspěvek Zaslal: ne únor 24, 2013 4:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Poděkování Odpovědět s citátem

Ahoj závodníci. Za sebe max. spokojenost s rally. Textury hezké, skladba dobrá (velmi, velmi těžká) - celkově velmi hezké. Asfalt nikdy nebyl zrovna mým šálkem kávy, byť jej mád rád, takže mé umístění je i po totální údržbě z druhé etapy více než příjemné příjemné.
Příspěvek Zaslal: ne únor 24, 2013 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jen k té tmě. Nejsem odborník na PC ani trošku. Přesto si myslím, že něco nebylo v pořádku a to z prostého důvodu. Na tmu jsme se v týmu, jak správně píše Viktor, upozornili a následně přepsali tracksettings.ini a tmu jsem skutečně v 1. etapě neměl. Jak je tedy možné, že ve druhé etapě tma byla??? Toť vše. Snad se najde nějaké rozumné vysvětlení proč nemají všichni stejné podmínky i když dělají všechno správně. Trošku to souvisí i s Vlastimilovým příspěvkem k nevysvětlitelným pádům hry. Znám to moc dobře z loňské sezony a 3x nedojeté soutěži kvůli jediné RZ - Oslí. Už mě to fakt moc neba a platit za to co se tu v poslední době děje mi nepřijde zrovna vhodné. Naštěstí máme teď nového favorita v podobě tanků, tak jen doufám, že tu pár věrných, kterým to všechno funguje bez problémů, zůstanou.
Příspěvek Zaslal: ne únor 24, 2013 10:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jen , děkuji za super podnik , fakt jsem si to užíval a ty podmínky byly pro švestky masakr Smile) , jen k té tmě , pořád lepší mít tu tmu co je na cz tratích tedy i na hrádku II ( já ji teda neměl ) ale pořád lepší ta než ta co byla na Blue Devil kde se ti trat otevírala 1-2m před tebou a tu zrovna jsem měl já Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 24, 2013 11:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme