Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. FRONTLINE Rally - 10.-16.3.2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JAROTEK Jiri





Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Podblanicko, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VASICEK Michal napsal:
Mam problém hned s RZ1 pořád to padá při načítání, naběhne 5-6 obdelníčku a spadne to, zkoušel jsem tu trat smazat, i zas nainstalovat ale furt to padá už si nevím rady, nikdy mi to nedělalo.


http://www.ulozto.net/xWMWbRT/rbr-sweet-lamb-fix-4-rar
Příspěvek Zaslal: út březen 12, 2013 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Není kam jinam to napsat, nikde sme se zatím nedozvěděli fundovanou odpoveď, ale jak dlouho se budem tvářit, že se s pluginem nic neděje, jak dlouho budem přehlížet všechna vyhození z turnajů do hry apod. ??? Jako fakt nevím, ale opravdu mi chcete říct, že nikdo z vás vyšších ( Michal Šenk, Hrouda, chlapi z HSF) nemá kontakt na wallyho, aby mu sdělil, že tady je nějaký problém a je ho třeba řešit? Protože už mě fakt nebaví čekat po každé dojeté RZ 2 minuty na to, než se objeví výsledky a řekl bych že nejsem jediný... Pokud chcem tuhle komunitu udržet, mělo by se s tím něco začít konečně dělat.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st březen 13, 2013 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

7.45 a plugin je zdechlej. Na všech tratích jen jeden člověk. Nejde se přilásit, nejde vlastně nic. Lidi tohle je fakt už na hranici. Nikdo s tim nic vážně něudělá? Co ty mraky lidí kteří přispívaj na údajný chod pluginu. S tímhle spojením se nemá smysl pouštět to podniků jako je Team Rally. Z hodinové záležitosti se stává celovečení drama na 2-3 hodiny. Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st březen 13, 2013 19:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PS: Máro stejná myšleka ve stejnej okamžik. I když bych se nedivil že nás napíše víc. Určitě nejsme sami dva koho tohle už půl roku "SERE". Je to tragédie......
Příspěvek Zaslal: st březen 13, 2013 19:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem ochoten za zlepšení kvality pluginu přispět i třeba ty tři stovky, přecejen Wally si se vším dal práci a nejen on...pokud to pomůže ke kvalitě pluginu, tak jsem ochoten přijmout i 300 Kč ročně, přecejen to není zas taková hrůza...
Příspěvek Zaslal: st březen 13, 2013 20:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To by asi zkousla většina z nás. Přispět každej rok na chod pluginu... Tady bohužel chybí jakákoliv zpětná vazba. Jsou tu desítky chyb na tratích které nikdo neopraví, teda možná jo, ale umístit a aplikovat to na web maj v moci jen 1-3 lidi. Nové tratě čekají na umístění a že jich pár už je, se ví.
Příspěvek Zaslal: st březen 13, 2013 20:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odpověď je kluci jednoduchá. Smiřte se s tím, že tento plugin končí. Peníze to neřeší a kontakty na Wallyho taky ne. Nikdo nikomu nebrání udělat nový lepší a starat se o něj dalších deset let. Ring volný.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st březen 13, 2013 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: KOnčící plugin Odpovědět s citátem

Pokud plugin končí, nestálo by za to uvolnit všechny tratě alespoň pro offline ježdění? Byla by škoda tolik krásných tratí a práce tolika lidí jen tak "vyhodit z okna".
Příspěvek Zaslal: čt březen 14, 2013 9:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokuď je to opravdu tak, tak pojďme vymyslet nějaké řešení, které by umožnilo zachování, přestěhování pluginu.
Nerad se dívám, když končí něco co funguje, přináší radosti, nějaký rok s tím žijeme a dokonce jsme s tím naučili žít i naše drahé polovičky Wink

Nevím co je třeba k zachování pluginu, jestli je aspoň nějaká teoretická šance o uvolnění pluginu naši komunitě, ale nezkusit to by bylo asi chyba.
Zavřít, ukončit je jednoduché, ale něco otevřít/rozjet je složitější a vyžaduje větší fištrón než jen zmáčknout tlačítko OFF a poslední zhasíná...


EDIT: omluva klukům z FRONTLINE, že jim zasíráme jejich vlákno k TR, asi by to chtělo přesunout jinam.
Příspěvek Zaslal: čt březen 14, 2013 9:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm....to v Čeložnici bude zajímavá diskuze (předání, prodej, pronájem pluginu).....nebo v sobotu funus a v neděli kar.


Naposledy upravil PTACEK Martin dne čt březen 14, 2013 11:14, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: čt březen 14, 2013 10:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A ono to nebude tak horké Smile Wallyho plugin ještě mrtvý není.
A myslím, že pronájem ani prodej se konat určitě nebude. Dle mého, čistý úsudek, je plugin hlavně něči Know how. A po čertech dobré know how. A určitě pokud by jej někdo chtěl předat, udělal to dávno.

Klid, ono to nebude tak zlé ...

Hlavně se tu moc nehádejme, byla by to škoda

Cool
Příspěvek Zaslal: čt březen 14, 2013 10:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Njn, je to na Wallym zda chce sve dite zabit nebo jej predat dal.

Znovuobjevovat kolo nema vyznam, takovy projekt by umrel nekolikrat (a s nim i ti znovuobjevovatelé) nez by si toho vsimla dostatecne velka komunita jezdcu, kteri by natahli ostatni. Proti tomuhle hraje az neuveritelna setrvacnost uzivatelu (to myslim vseobecne, bez ohledu zda se jedna o mistni plugin nebo cokoliv jineho). Tedy krome toho, ze by to nebylo hotove do druheho dne.
Příspěvek Zaslal: čt březen 14, 2013 10:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo je Wally? On opravdu existuje??? Sorry... Rolling Eyes
Pro mě je jak díky tomuhle stavu, tak fyzikám, tratím atd... tahle i tak nekompletní sezona stejně už vážně a definitivně poslední... Řikám to už pár let ale teď už je to fakt pravda Laughing
Takže možná můj poslední příspěvek tady do toho fóra, když už je to domácí rally a stejně jsme OT a pak good bye... Sorry, mějte se tu pekně

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: čt březen 14, 2013 17:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Právě ... Všichni tu už "končí" pěkných pár let. Já taky, a nakonec mě to stejně zase chytne...
Setrvačnost je tu ohromná. O něčem to zase mluví - pozitivně.
Příspěvek Zaslal: čt březen 14, 2013 19:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Někteří končí vždy po každé,když nabourají Very Happy .
Za sebe doufám,že plugin pojede dál.Reálné závody jsou pro pár vyvolených a u okruhů vydržím vždy tak víkend dva a nakonec zase skončím u starého,sice graficky slabšího,RBRka.
A vůbec si nemyslím,že už RBR nemá co nabídnout.V záloze jsou např. alespoň tedy podle mě o 100% lepší a reálnější fyziky.Několik hotových a připravovaných tratí.Chtělo by to ale začít trošičku u sebe.Já,vzhledem k tomu,že se tady už asi 7 roků docela dobře bavím,přispěl jsem směšné 300ky si opravdu netroufám cokoliv s pluginem kritizovat.Možná to u Wallyho není o pěnězích a chápu,že se mu nechce nic zpoplatňovat,přesto si ale myslím,nebo možná jen doufám,že pokud by komunita fungovala a trošku si taky vážila cizí práce,že by to mohlo fungovat o cosi líp.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 14, 2013 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme