Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VLTAVÍN RALLY CUP
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: 12/12 Odpovědět s citátem

Nezapomněl jsem na založení turnaje 12/12, to je součást strategie, dostanete to na talíř těsně před večeří, a jako avizovaný dezert prozradím jen to, že kdo nedojede 12.turnaj do cíle, ten jako by nejel vůbec !!! Hodně štěstí...

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 21:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Re: 12/12 Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:
Nezapomněl jsem na založení turnaje 12/12, to je součást strategie, dostanete to na talíř těsně před večeří, a jako avizovaný dezert prozradím jen to, že kdo nedojede 12.turnaj do cíle, ten jako by nejel vůbec !!! Hodně štěstí...

OK, muze to byt brutalni jak chce, ale to ze to nekdo nedojede nebo treba vubec nepojede a bude DNF z celeho serialu Vltavin Cupu je blbost Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Re: Epilog Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:
Jinak Vltavínem 12/12 to nekončí. Budou další ročníky a jiné ulítlosti, takže se nebojte, že mi došly nápady. Někdo tady chtěl pořádat i jiné CUPy, tak si dáme třeba oddych zrovna tam. Jsou nějaké, o kterých by se mělo vědět? Pište!!


mno ja sem chtel usporadat "Mystik's Cup" pro tridu N4 (nplest s Mystic, tak bohateho spozora to opravdu mit nebude Very Happy), ale ted trochu nestiham, tak to necham na pozdeji, asi az skonci MCR... Mno jeste uvidim. Tak velky uchylky jako byli ve Vltavinu necekejte, ale nekolik ptakovin pripravenych mam Wink
Příspěvek Zaslal: st červen 07, 2006 23:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: 12/12 Odpovědět s citátem

Poslední 12/12 z řady turnajů Vltavín Cupu založen:
http://rbr.onlinegames.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=e738e48c9d07a30cc7699314d0afdb47
Ať vyhraje ten nejlepší.

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: pá červen 09, 2006 12:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zamrznul jsem po druhe RZ, tak zadam o reset. Jedu pomalinku, zatim to je az moc easy.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: pá červen 09, 2006 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Zamrznul jsem po druhe RZ, tak zadam o reset. Jedu pomalinku, zatim to je az moc easy.

podle pravidel mam obdržet dmp soubor

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: so červen 10, 2006 9:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:
STEJSKAL Petr napsal:
Zamrznul jsem po druhe RZ, tak zadam o reset. Jedu pomalinku, zatim to je az moc easy.

podle pravidel mam obdržet dmp soubor


poslano

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: so červen 10, 2006 13:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: NÁZORY A PŘIPOMÍNKY Odpovědět s citátem

Zanechte svoje pocity po dokončení posledního turnaje v poháru. Líbilo nebo nelíbilo? Těžké nebo lehké? Bodování hloupé, nebo zajímavé? Každopádně účast mě potěšila, zájem o pohár taky. Prosím...

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: út červen 13, 2006 7:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak ja musím napsat že líbilo a moc. A pro mě to znamena vůbec první cenu za RBR mám neskutečnou radost a na srazu to náležitě zapijem.Byl to super podnik ale nejvýce mě dostal ten turnaj jak sme museli jet se všemi třidami aut to bylo fakt super nebylo to jen o rychlosti ale o zvladnutí všech aut a hlavně o taktice kterou měl nejlepší Petr Stejskal ale nakonec mu to někde uteklo a maraton ten byl taky zkvělej . Druhej ročník bude obhajoba asi moc těžká ale na 100% pojedu.V turnaji jela zkvělá parta co se chtěla hlavně bavit a to na tom bylo taky super pravidla nepravidla tu máš 5 min. penalizace a hotovo byla to fakt sranda.A organizace na 1. Jen mě trochu mrzí že sem poslední závod nezavodil Crying or Very sad a jel jen víletní tempo ale snad to všichni pochopí. Už těd se těším na další Faraonovi Vltavínský maratony bez pravidel Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: út červen 13, 2006 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Hodnoceni Odpovědět s citátem

Pridam tedy taky par dojmu z prvniho rocniku Vltavin Cupu. Ja osobne jsem ho ze zacatku nejezdil, zucastnoval se pouze kolega z tymu Korinek a byl myslim nadseny hlavne z toho celkoveho hodnoceni, ze stranek venovanych poharu a taky z bleskove aktualizace vysledku po dokoncenem zavode. Tak jsem se taky jsednou svezl a chytlo me to taky, asi ze stejnejch duvodu. Jednotlivy podniky byly pestry jak to jen myslim slo, uplne dobry me neprisel ten zavod s penalema za pohary, ta ztrata byla strasne velka a nedala se v zadnem pripade dojet. Paradni byl ten etapovej zavod a uplne nejlepsi to stridani aut v ruznych tridach. Co me ale vubec nebavilo, bylo jezdeni na asfaltu na sotolïnovych gumach, navic na strasne dlouhych RZ jako je treba Jeux Plane. To bylo trosku si myslim zbytecny a docela k nicemu. To jsou ale uplny detailiky. Musim souhlasit s Martinem Bruderem, ze pohar jezdila skupina skutecnych srdcaru, co jezdi hlavne pro zabavu a nehoni po zavode kazdej moznej bod v detinsko-egoistickych stupidnich debatach tady na foru.
Takze nakonec, diky Metriku za tenhle super zazitek a jenom doufam, ze na dalsi nebudem muset cekat nejak extra dlouho. Jak se rika "kloboucek, nebo-li klobouk dolu! Wink

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: út červen 13, 2006 18:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Hodnoceni Odpovědět s citátem

No v prvni rade chci pogratulovat Martinovi k poharu a na sjezdu to zapijeme.
No a Vltavin? Ten se mi moc libil. Naposledy jsem jel Wallyho pohar pred rokem a uz mi to chybelo. 12 rz, realne poskozeni a necasty servis mi vyhovyje a Petrovy zpestreni to taky pekne okorenily. Treba to straidani aut, nebo maraton s odecitanim bodu za nedojeti byly fajn i kdyz nektere kombinace, jako treba hrebiky na asfaltu, byly docela trapeni. Ale celkove hodnotim cely pohar velmi kladne. Kazdy tyden jsem se tesil na nedeli a byl zvedavy, co nas tam zase ceka. Taky musim rict, ze me dost a prijeme prekvapilo, ze jsem se od zacatku udrzel na bedne i pres ucast lepsich jezdcu a nedojel jsem jen jeden podnik a to kvuli broblemum na pocitadle (asi keryo firewall). Pokud bude druhy rocnik, tak by se rad opet zucastnil. Ve slozeni, ktere ke konci jezdilo, bych mohl i posilhavat po celkove tretim miste, ale jezdim hlavne pro zabavu, ktera tu opravdu byla a o body zas tak moc nejde. Takze diky oranizatorum a neda mi se nezeptat, proc je ve vysledcich sesty zavod sede?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 14, 2006 11:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: ...........................VŠECHNO JEDNOU SKONČÍ............ Odpovědět s citátem

Šedě jen kvůli orientaci při hledání výsledků, nic za tim není.

...poděkování:
Sem rád, že se vám to tady líbilo. Výsledky jsem včera dodělal, k nahlédnutí jsou jako obvykle. Všem děkuji za účast, děkuji všem pomocným kontrolorům za jejich práci. Ceny budou předány na srazu, takže předpokládám, že se dostaví vítězové: jednotlivců i týmů. A nebuďte smutní. Budou další ročníky stejně zajímavé a agresivní, nevypočitatelné a záludné.


...ze zákulisí tvorby:
Celý pohár jsem podřídil nevšednosti. Vychutnávám si turnaje, kde je místo slicků šotka nebo zimák. Nečekané záludnosti a překvapení s originálními, avšak příznačnými názvy vlastních erzet tomu dodali ten správný ráz. Škoda malé účasti na začátku, ale takový je úděl prvních neznámých ročníků.


...doznání:
Od začátku jsem vše podřídil jedinému: aby se vítězem nestal zase ten, co už další pohár nemá na kredenci ani kam dát. Je to podlé, a postupem turnajů, kde jsem kladl nesmyslné překážky se toho docílilo. Veřejně se tady doznávám a omlouvám Michalovi, ale sám mi v tom pomohl, když nedokončil pár turnajů vlastní chybou. Zadostiučiněním je pro něj ale pohár týmů, kde může poděkovat p.Hroudovi za statečný výkon na všech turnajích.


...ende
Sledujte stále www.metrik.cz , protože končí sice jedno, ale může kdykoli začít druhé. Buďte dobří...

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: čt červen 15, 2006 7:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sice trochu pozdeji, ale i tak chci pripojit svuj nazor na Vltavin Cup...
----------------
VYBORNY. Smile
----------------
Vazne se mi vltavin moc libil, vzdycky sme se s manzelkou smali kdyz sem ji cetl nazvy RZ ktere me cekaj... Libilo se mi ze to bylo vic o "nerozbij auto" nez o "dupej na to co to da, to se opravi...". Etapovej zavod byl proste parada, a tech par "vopruzu" s hrebikama na asfaltu a sotolinou na snehu se dal vydrzet a zrovna ten snih me bavil, protoze sem asi hodinu zkousel co udelat s nastavenim aby to trochu jelo, coz mi bylo nakonec stejne k nicemu, protoze po resetu turnaje sem si tam to nastaveni zapomel nahrat Very Happy, ale i tak to bylo dobry...
Dobra parta lidi kteri jezdili, organizace v podstate bez vyhrad za 1 Wink
Cele jsem to az na jednu malinkou vyjimku (shake v etapovce) odjel s N4kou a nestacil sem se divit kdyz sem videl kde jsem v poradi, tak dobry umisteni sem rozhodne necekal.
Tesim se na dalsi rocnik, urcite zase pojedu (pokud to bude jen trochu mozne). A treba se do te doby naucim jezdit i s WRCkem, tak bych mohl zase o par pricek nahoru... A kdyz ne, tak se taky nic nestane Smile

Takze diky Metriku za skvely Vltavin cup!!!

Na zaver gratulace Martinovy za 1. misto, zapijte to na srazu a dejte si panaka i za me, ja tam bohuzel nebudu...

Zdar a silu,
RBR zdar,
a v dalsich skvelych turnajich nazdar! Smile)))
Příspěvek Zaslal: pá červen 16, 2006 23:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANDAK Jakub napsal:
A treba se do te doby naucim jezdit i s WRCkem, tak bych mohl zase o par pricek nahoru... A kdyz ne, tak se taky nic nestane Smile

WRC je fajn a ostrejsi zatacky se jezdi diky vetsimu vykonu mnohem lip. A da se s tim mnohen lip blbnout, jezdit bokem, zatacky na rucku atd. skratka veci legrace a fun. Musis jezdit hlavne pro zabavu a ne honit casy a rekordy Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 19, 2006 12:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:

WRC je fajn a ostrejsi zatacky se jezdi diky vetsimu vykonu mnohem lip. A da se s tim mnohen lip blbnout, jezdit bokem, zatacky na rucku atd. skratka veci legrace a fun. Musis jezdit hlavne pro zabavu a ne honit casy a rekordy Smile


Vsak ja jezdim hlavne pro zabavu. Ono se to v mem pripade ani jinak moc neda, jezdit muzu jen obcas a to az kdyz vecer zazenem deti do postele Smile Pres den se neda vubec, do tehle aut se hrozne spatne montuje detska sedacka a s dvouletym miminem na kline ktery ti porad saha do rizeni a vystupuje za jizdy se neda jezdit poradne ani pro zabavu... To pak, kdyz jezdime, tak jezdime pro jeho zabavu Smile Smile
Příspěvek Zaslal: út červen 20, 2006 21:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
Strana 20 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme