Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VLTAVÍN RALLY CUP
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANDAK Jakub napsal:
Vsak ja jezdim hlavne pro zabavu. Ono se to v mem pripade ani jinak moc neda, jezdit muzu jen obcas a to az kdyz vecer zazenem deti do postele Smile Pres den se neda vubec, do tehle aut se hrozne spatne montuje detska sedacka a s dvouletym miminem na kline ktery ti porad saha do rizeni a vystupuje za jizdy se neda jezdit poradne ani pro zabavu... To pak, kdyz jezdime, tak jezdime pro jeho zabavu Smile Smile
Vim presne o cem mluvis. Mam 1,5 lety mimino Very Happy takze taky jezdim jen vecer, kdyz situace dovoli, ale na Vltavin jsem mel domluvene nedele, ze se vecer zavru a nechci byt rusen Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 8:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sem to mozna nepatri, ale zahledl jsem turnaj "Navrat hrdiny" (a pozdeji si i precetl nazvy RZ) a hned mi to pripomelo nedavny Vltavinsky pohar. S rozechvelou rukou jsem na to najel a klepl Enter, ale ouha, nemam potrebnou licenci Sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Sem to mozna nepatri, ale zahledl jsem turnaj "Navrat hrdiny" (a pozdeji si i precetl nazvy RZ) a hned mi to pripomelo nedavny Vltavinsky pohar. S rozechvelou rukou jsem na to najel a klepl Enter, ale ouha, nemam potrebnou licenci Sad
No možná tě to kopne a zaregistruješ se Laughing Jinak to byl jen takovej australskej úlet -6rz. bez servisu, stejně jsem to nedojel (superrally).
A když už mluvíte o těch miminách tak ty moje choděj do 8 a 6tý třídy, a pak kdo je tady důchodce, pár let a budu dědkem Mr. Green

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: čt červen 22, 2006 7:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:
No možná tě to kopne a zaregistruješ se Laughing Jinak to byl jen takovej australskej úlet -6rz. bez servisu, stejně jsem to nedojel (superrally).
A když už mluvíte o těch miminách tak ty moje choděj do 8 a 6tý třídy, a pak kdo je tady důchodce, pár let a budu dědkem Mr. Green

- Australie na real bez servisu Shocked To jsi mi ani nemel rikat, to by se mi moc libilo Sad
- Registrovat se: nevim, kdyz nejezdim MCR, zeptam se cinovniku na srazu
- takze tobe uz deti pomahaji a neskodi, jako me s Jakubem Smile i kdyz tobe mozna zase hrozi, ze se nedostanes k pocitadlu Smile
- koukam, ze jsi se prestehoval Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt červen 22, 2006 9:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nechtěj vědět, kolik mám kompů doma (5), takže mě nikdo od obrazovky těžko vyhodí
jinak ted pořádám Simracing Rally Cup, nikam sem se nepřestěhoval, jsem na všech frontách.
No a jakmile tento bude končit, počítám s Vltavín Rally Cup 2, těšíte se?

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 10:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:
nechtěj vědět, kolik mám kompů doma (5), takže mě nikdo od obrazovky těžko vyhodí
jinak ted pořádám Simracing Rally Cup, nikam sem se nepřestěhoval, jsem na všech frontách.
No a jakmile tento bude končit, počítám s Vltavín Rally Cup 2, těšíte se?
Taky jsem jich mel vic, ale zena ho nepouzivala, tak jsem ho neupgradoval a pak vyhodil a dalsi jsem dal sestre. Ted mam jen jeden a staci mi to.
No a na dalsi Vltavin se moc tesim Very Happy Nahod alespon hruby termin zacatku.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 11:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo Vltavín taky už se třesu i když obhajoba je asi spíše z řiše snů bude to o moc těžší. Že by sme pokračovali v projektu ALTYN i zde?
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Jojo Vltavín taky už se třesu i když obhajoba je asi spíše z řiše snů bude to o moc těžší. Že by sme pokračovali v projektu ALTYN i zde?

ALTYN muzeme domluvit na srazu, ale budu se muset zeptat managera. Pokud by se to vyvyjilo, jako v prvnim rocniku, tak by to mohl byt i poharek Very Happy To by meli souperi radost Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 15:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

co je ALTYN, nejsem v obraze

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: VLTAVÍN RALLY CUP 2 Odpovědět s citátem

Zatím necháme 2. uležet, pár turnajů se rozjelo, takže předpokládám založení kolem prosince a do srazu zase konec kvůli včasnému předání pohárů.
Objeví se novej úlet, sledujte pozorně Smile

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: po červenec 17, 2006 7:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: VÁNOČNÍ TURNAJ VLTAVÍNU Odpovědět s citátem

Pro všechny, kdo tráví svátky doma a chtějí si jen tak zablbnout
http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?act=tourmntsview&torid=82d6427ef9a5913cc7886404d65efb90

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: po prosinec 18, 2006 14:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strana 21 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme