Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Superally ve Sprintu MČR

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VACULIK Jaroslav





Založen: 16. 01. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Superally ve Sprintu MČR Odpovědět s citátem

Je pro mě nepochopitelné že funguje někde na začátku a jezdci co bourají např. ve třetí RZ soutěž dokončí s adekvátním počtem trestných minut a mě to na desáté RZ vykoplo i přes to že jsem odstoupil a soutěž jsem tím pádem nedokončil. Jsem v podstatě nováček jezdím to od ledna a chyba byla na mé straně že jsem boural, to je jasné. Ale cítím se poněkud ošizený vzhledem k tomu že jsem bez karambolu dokončil třikrát víc RZ než někteří kteří Acropolis " dokončili". Vysvětlení že chyba se stala při přenosu mezi mým PC a serverem je sice krásné jenže já to jako člověk nemohl absolutně ovlivnit !!
Příspěvek Zaslal: ne březen 12, 2006 9:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Superally ve Sprintu MČR Odpovědět s citátem

VACULIK Jaroslav napsal:
Je pro mě nepochopitelné že funguje někde na začátku a jezdci co bourají např. ve třetí RZ soutěž dokončí s adekvátním počtem trestných minut a mě to na desáté RZ vykoplo i přes to že jsem odstoupil a soutěž jsem tím pádem nedokončil. Jsem v podstatě nováček jezdím to od ledna a chyba byla na mé straně že jsem boural, to je jasné. Ale cítím se poněkud ošizený vzhledem k tomu že jsem bez karambolu dokončil třikrát víc RZ než někteří kteří Acropolis " dokončili". Vysvětlení že chyba se stala při přenosu mezi mým PC a serverem je sice krásné jenže já to jako člověk nemohl absolutně ovlivnit !!


Superally funguje po celou dobu podniku a soutez dokonci kazdy, kdo nastoupi na start alespon jedne RZ (teda co ja vim), takze je zbytecne si tady stezovat na to, ze jsi nedokoncil nejakou rally, protoze chyba se ocitla pravdepodobne ve spojeni mezi tvym pc a serverem a tady to nikdo nemuze nijak ovlivnit, ale pokud nejsi ve vysledcich te rally, tak zkus zazadat o restart turnaje. Ale proti tomu zase hraje fakt, ze ses vyboural, no, nevim, kazdopadne kdyby vsechno fungovalo tak, jak ma, tak bys i pres sve odstoupeni na jakekoliv RZ mel figurovat v konecnych vysledcich daneho turnaje. Samozrejme ted mluvim o podnicich MCR, v jinych turnajich muze byt udelan system superally jinak...
Příspěvek Zaslal: st březen 15, 2006 19:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VACULIK Jaroslav





Založen: 16. 01. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Re: Superally ve Sprintu MČR Odpovědět s citátem

Ale když server pozná že jsem havaroval, co je u mě napsané tak by mi snad měl automaticky přiřadit superrally a hotovo.Takhle se nabourám a ještě se musím modlit aby fungovalo spojení a to není zrovna košer.Mě zatím jde o to abych podle pravidel dojel pět závodů a mohl bodovat pro tým a tahle chyba za kterou "nikdo nemůže" mi zřejmě tuto možnost oddálí o jeden Sprint.V případě že by platilo , bouráš = nedojedeš je jasné že jsem si to zavinil sám, ale když vidím že někdo bourá ve druhé RZ ale závod dokončil a já dokončím devět RZ ale v pořadí nejsem tak se nediv že se mi to nelíbí.Myslím že je normální to řešit protože to může potkat každého a ne před tím zavírat oči když se to netýká zrovna mě !!
Příspěvek Zaslal: so březen 18, 2006 13:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme