Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

11. KCM Rally 31.3.-6.4.2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to bych s určitostí netvrdil ... Jako vtip ale vynikající Very Happy Very Happy Very Happy
Třeba ta minuta po 4 násobných hodinách na Lochnesce atd. Hodiny na Sosnové ...
Příspěvek Zaslal: út duben 02, 2013 15:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim
Zajímalo by mě jak je možné, že jezdec má po pádu hry po dojetí RZty status ,,Nedorazil do časové kontroly,, i přestože je ve výsledcích na této RZtě ? V tomto případě je to jezdec našeho týmu Radek Hájek ve třídě S2000, RZ4, KCM Rally
Přesně to samé se mi stalo v cupu který pořádám u asi tří jezdců, kde jsem udělil resety bez vysvětlení, protože podle mě když jezdec dojede RZtu a spadne mu hra, má tento status, tak je to pitimost.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: st duben 03, 2013 13:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, pokud mě paměť neklame, tak status "nedorazil do časové kontroly" může nastat ve chvíli, kdy to spadne kdekoli po projetí cílovou fotobuňkou, nikoli stopkou! Cíl je totiž stejně jako ve skutečnosti napřed rychlý cíl - záznam času RZ a následuje stopka, kam člověk dorazí už ve volném tempu. (tam stojí panďuláci s papírama)

Pokud tedy hra spadne za rychlým cílem, čas se už zapíše, ale do časové kontroly člověk už nedorazí.

A právě proč je tento status.

Klasická situace, projedu cílovou fotobuňkou jako šílenec a rozmlátím auto za cílem. Tedy hezký čas zapsán, auto na cucky. Pak někteří chytráci "vynutili"pád hry a po resetu měly auto zase hezké opravené. proto se při tomto statusu posílá replay, aby se pořadatel podíval, co se za stopkou dělo..

tak nějak by to mělo být
Příspěvek Zaslal: st duben 03, 2013 13:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď je otázka, když ti to spadne mezi cílem a stopkou pro RZ, jestli se nahraje replay?, protože ten je potřeba při žádosti o reset předložit.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: st duben 03, 2013 14:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HURYCH Eduard





Založen: 29. 03. 2013
Příspěvky: 8
Bydliště: Klecany

Příspěvek Předmět: 2013 Odpovědět s citátem

Ahoj,pojede se TR i pro rok 2013?Já+můj tým bychom rádi jeli Smile.

_________________
HTR Autosport-Driver&team manager
Příspěvek Zaslal: st duben 03, 2013 18:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Koza Ludvig čo si písal to nie je pravda ! pravdepodobne si ešte nikdy nemal státus nedorazil do časovek kontroly ! pravda je to že máš státus ak ti spadne medzi cielom a stolom na konci, ale v takomto prípade nemáš uložený replay !!!!! a to že ak zozbiješ auto po cieli a požiadaš o reset budeš mať opravene auto ?????? v tom taky nie som si istý..... replay máš uložený na státus nedorazil... , iba v prípade ak si už zastavil pri stole, hra vypísal že replay bol uložený a v tom momente spadne hra skôr než by naskočili výsledky.....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: st duben 03, 2013 19:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jsem to, a je to tak, při pádu hry mezi cílem a stolkem se replay nenahraje a jelikož na tuto variantu pravidla TR nepamatují, záleží pouze na pořadateli jestli reset udělí, v našem případě (Radek Hájek) se tak bohužel zřejmě zatím nestalo a myslím že to tak zůstane.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: st duben 03, 2013 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zklamání jednim slovem, první etapa byla celkem dobrá, ikdyž sme museli využít SR, ale to jen díky chybě a návykům ze čtyřkolek, holt dvoukola někdy uskočí tak nešťastně. Do druhé etapy jsem vstupoval s tím, že musím dojet do cíle, to se bohužel nestalo a ani nestane. Neměl jsem odjetí nechávat na poslední chvíli, tedy až na sobotní večer, ale mrzí mě to o to víc, že mě o možnost dojetí do cíle závodu připravila nějaká vyšší moc a ne jezdecká chyba, holt se někdy stane, že to někdy někomu padne, mě už se to hodně dlouho nestalo, až dnes, po načtení RZ 17 Oslí - Strýčkovy už jsem seděl opět v autě a spolujezdec měl začít odpočítávat do startu, ale v tom najednou pád hry. O reset již nemá v tuto chvíli cenu žádat, jednak nevím jestli by byl schválen a jednak už dnes nemám čas to odjet. Chtěl jsem se s týmem Lucifer Rally Team rozloučit dojetím do cíle, ale bohužel, ale na druhou stranu se těším, až poslední závod odjedu v novém týmu Kizz-me WRT v novém autě Ford Fiesta S1600 a mé účinkování bude lepší než dnes.

Jinak děkuji pěkně za pekelně náročnou skladbu, ale je to zajímavější, než jezdění po dálnicích, aspoň se nad jízdou musí trošku popřemýšlet a zvážit, kdy na to šlápnout a kdy ubrat.

_________________
Image
http://www.zk-rallyefoto.cz - fotky z rally
http://www.hellspy.cz/?hd=1713956 - super stahování souborů a filmů
Příspěvek Zaslal: so duben 06, 2013 20:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Neviditelná překážka :) Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=aWnCKJF8tFY

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so duben 06, 2013 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KLÍMA Zdeněk: o reset si klidně zažádej. Padlo to dřív, než jsi odstartoval, tak není problém.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so duben 06, 2013 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z KCM rally odesílejte RZ1 Falstone 2 a RZ13 Oslí-Strýčkovy. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 10. 4. ve 23:59.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne duben 07, 2013 22:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se zase zamyslel na svým výsledkem. Asfalty neumím a pokud jsou tam zařazeny i tratě typu Šumburk, Semetín a podobné, kde dostávám přes dvě minuty, když se snažím, tak ani nezávodím a jen se tak svezu. Na rovinkách, kde ostatní jedou na šestku, se šinu opatrně 95 km/h na čtverku. Bojím se na těch uskákaných tratích, že mi to z ničehož nic odskočí mimo. Další důvod je, že v té zeleni ani není vidět, kam ta trať vede a kde jsou zatáčky, ale to jsem odbočil. Zkrátka jedu pomalu, postupně zvyšuju svou ztrátu na prvního, kdy jsem začátkem sezóny jezdil pod dvacet minut a teď už se blížím ke třiceti a přes to dojíždím na bodech. Teď kokrétně s rekordní ztrátou dvanáctý za naprosto nezasloužených dvanáct bodů.

Na minulé šotolinové soutěží jsem naopak jel s nasazenín, z mého pohledu i rychle a po první etapě jsem byl mimo body a v druhé etapě, kde jsem zase jel rychle, skákal přes horizonty naslepo do zatáček a dost si to užíval, jsem dojel s devíti minutami šestnáctý.

Takže 5 vyjetých bodů, verzus 12 nezasloužených. A takto boduji na asfaltových podnicích.

Není to bajka, takže v tom nehledejte ponaučení, ani nijaký moudrý závěr. Jen mi žena říkala, ,že jsem dlouho nic nenapsal do fóra, tak to já vlastně kvůli ní.....

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po duben 08, 2013 13:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobré čtení Hroudo Very Happy .Nevím,o jakých nezasloužených bodech píšeš,však si na trati trpěl o dost déle,než většina Very Happy .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po duben 08, 2013 18:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Shrnutí z KCM rally klasicky u nás na webu Smile . http://iridium.blog.cz/

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po duben 08, 2013 23:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Bodování Odpovědět s citátem

Ahoj,
stejně jako Hrouda, přidávám se s tím, že se mi bodování nelíbí. Původní účel tohoto experimentu nebyl splněný. Při úplném výpadku je ztráta na nejbližšího soupeře stejně propastná, (tzn. to neřeší situaci, aby členové špičky mohli bourat a neztráceli příliš mnoho bodů) podivnosti typu KOZA Ludvík na 12. místě (nebo Hrouda, to je jedno) po totální údržbě a na 21. místě bez bodu po pěkném výkonu se dějí dále a Martin Ptáček, jeden z nějvětších loňských prosazovatelů, také letos TR nevyhraje. Tzn, 20 bodovaných míst dle mého nepřináší nic, kromě toho, že svátční jezdci nemají motivaci jet. A myslím, že velikost motivace svátečních jezdců nikoho ze špičky trápit nemusí, páč třeba já nemohu například Martina Ptáčka, Ludvíka Kalu, pana Spišáka či kohokoliv ze špičky dohnat ani kdyby zastavili na minutu před stopkou a šli si zapálit.



Myslím, že je to škoda... Jel jsem letos 4 podniky a můj bodový stav absolutně neodpovídal snaze. Při 30 pozicích šlo už něco řešit. Jelo více lidí, v mé "neoficiální výkonové třídě" už šlo závodit o 25. místo, nebo 21. místo. Místo pod dvacítku už bylo úspěchem. Jinak řečeno, byla to zábava. Letos sednu, dojedu a čekám, kdo vypadne.

To není dobré a je to škoda..
Příspěvek Zaslal: út duben 09, 2013 10:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme