Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RBR Challenge Spring 2005
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musim se nekde vyplakat Smile Tak jsem se na Sampionat tesil doufaje ze urvu alespon jeden bodik, ale pro nedostatek casu jsem si neprojel seznamovaci jizdy a hned na prvni RZ jsem preslechl navigatora a misto prava jsem nasadil na levou. Skoro jsem to ustal, ale skoncil jsem v hlubokem prikopu. Chvilku jsem se hrabal ven a potom jsem se musel nechat vytlacit. To me zdeptalo a na treti jsem udelal podobnou ftipnou chybku, ale to uz bylo v lese. Jsem hrozne zklamany.

Omlouvam se za nediskuzni prispevek Smile
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2005 9:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Z toho si nic nedelej! Smile) Ja jsem to taky posral, ale na Steelyho by to asi nedalo, protoze jedinou RZ kterou jsem zajel bez vetsi chyby, jsem dostal 7 sekund, ale jinak des a hruza. V1Rz jsem dl nastaveni na skolu v 2rz jsem jel asi 100m prikopem a v 3rz tak ta me vytocila asi nejvic, tam udelal sve diferencial a moje blbost to jsem tech 7 sekund ztratil Smile) Ale dulezite je jak ty rikas dojet na bodech nez nedojet vubec.
Me stve ze na Rally Japan budu mit tak 2 hodiny na odjeti, to asi moc nenatrenuju. Ale ono to nejak dopadne, jenom dojet.
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2005 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: ::Styl jazdy:: Odpovědět s citátem

Idea To sa stava snad kazdemu... Mad Mne sa to zo zaciatku stavalo pravidelne.Casom clovek minimalizuje smyky a havarie, aj napriek tomu ze slape ako to len ide.Ale aj tak sa sem tam stane, ze clovek strati koncentraciu a uz je mimo trate aj na mieste, na kt. bezne nema problem.. Rolling Eyes A potom je to uz len na psychike jedinca.Napr. u mna je to tak, ze bud prejdem trate bez chybky, alebo sa dostanem do smyku ci dam auto na strechu.
V tom pripade hra psychika dolezitu rolu, a malokedy sa dokazem nadalej koncentrovat na trat bez toho, aby som tak povediac dohnal to co som stratil a stale na to myslel.Len velmi vynimocny jazdci su schopni zvladnut podobne situacie bez stresu a bez dalsich nasledovnych chyb.A ja k nim zatial zrjeme zdaleka nepatrim.Ale treba len jazdit a jazdit a jazdit... Razz Rolling Eyes Cool Laughing
Rally Japan bude fakt velka fuska, hlavne ked zaprsi..:(Ble...Smile
Twisted Evil Evil or Very Mad Exclamation

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2005 20:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz me na tom vadi, ze v anglii jsem veril v nejake body, ale v nastavajicich podnicich uz to tak ruzove nevidim Sad a trenovat neni kdy.
Příspěvek Zaslal: pá duben 22, 2005 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Nocni Japonsko Odpovědět s citátem

Tak ted se mi ulevilo. Myslel jsem, ze turnaj je jen do nedel 9:00 a ze budu muset jet ted. Cool Ale vzhledem k casum co jsem videl to vyjde ve dne nastejno, ne-li hur. Ted bych mozna jel uvolneneji Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne duben 24, 2005 5:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jo to si vstavl tak brzo?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne duben 24, 2005 7:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mikeee napsal:
Ty jo to si vstavl tak brzo?


Uz jsem nemohl dospat Laughing Ne, v sobotu jsem nebyl doma a v pet jsem se teprve vratil z flamu s ne uplne jistou rukou. Ale protoze japonsko je pro me tezke (vyzaduje znalost trati, protoze neni vydet do zatacek a hodne jich tam utahuje a ja nevim o kolik). A navic hned na prvni RZ jsem trochu zabloudil v lese a dost dlouho jsem se vymotaval a Taner jsem jeste nikdy nezajel pod rekord trate, tak jsem to klidne mohl jet rano a alespon bych mel vymluvu Smile
Příspěvek Zaslal: ne duben 24, 2005 22:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Lechky Off-topic Odpovědět s citátem

Tak jsem dojel, ale dopadl jsem hur nez jsem cekal Sad Nedalo mi to a nasel jsem stary rally v japonsku, kde jsem po dvou prujezdech (12 RZ)ztratil na Skorpiona jen 40 vterin a on ten kluk se zlepsil, nekde i o 20 vterin a ja jsem zajel plus/minus stejne. Ono uz jeho zlepseni ve skole o dve vteriny bylo varovani. Budu muset na sobe zapracovat. Uz se tesim, az Wally zavede tablo "Jezdec mesice" s fotkou a tu si potom dam jako vzor na volant Laughing
Příspěvek Zaslal: st duben 27, 2005 10:54
Návrat nahoru
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale to jste nejeli zamokra, ne? Když mi tu fotku ten dotyčný pošle, tak jí klidně dam na první stranu Smile
Příspěvek Zaslal: st duben 27, 2005 14:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se jen zeptat jak se chystate potrestat toho GeorGa jestli se chystate.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: pá duben 29, 2005 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Ale to jste nejeli zamokra, ne? Když mi tu fotku ten dotyčný pošle, tak jí klidně dam na první stranu Smile


6x mokro a 6x sucho a vzal jsem ty spravne casy Smile

Skorpiku, tak kde je ta fotka Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá duben 29, 2005 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mikeee: GeorgG se trestat nebude, protože mi poslal celkem přesvědčivý Replay (přesto, že se na mě moh vybodnout), který dokazuje, že to zajet umí. Sám jsem to zkusil s jeho nastavením a tomu jeho času se docela přiblížil, bohužel jsem byl třikrát někde v lese. Pokud ten Georgovo Replay NoikerII za mokra chcete vidět, stáhněte ho tady. Jo a ještě k tomu GeorgG dodal toto:

citace:

Tak jsem udělal jeden záznam, kterej je sice trošku pomalejší o necelých 11s (furt 14s před druhým FOG>Steely), ale stav kdy jsem jel Rally Japan byl trošku specifickej, jezdil jsem skoro celej den a znáš to, když se do toho dostaneš tak to pluje někdy úplně samo.
Jiří Graz - GeorgG

Záznam:(obsahuje dvě chybky drivera - proto ten horší čas)
Jedu to na notebooku ACER TravelMate 8006LMI, IPM2G 2MB L2 CACHE, a grafika je Mobility Radeon 9700 128VRAM, s volantem MOMO, kterej má driver lgs460enu.exe


Takže se mu tímto omlouvám z nařčení, a dodávám, kdo umí, ten umí...
Příspěvek Zaslal: ne květen 01, 2005 9:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: netrenuju Odpovědět s citátem

tak to já ty země vůbec netrenuju. Nelíbí se mi to, že člověk ví třeba 14 dnů dopředu co se pojede a s jakým počasím. To pak drtí jen ty tratě a hotovo. Mohlo by být spíš zveřejněno kdy se pojede, ale tratě s počasím až třeba hodinu před. To by bylo lepší myslím.
Příspěvek Zaslal: čt květen 05, 2005 14:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To by se mi taky libilo, jako RBR-Online a treba i RZ z ruznych Rally.
Příspěvek Zaslal: čt květen 05, 2005 17:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na příští pohár máme od našeho partnera pro nejlepšího českého jezdce slíbeny nějaké drobnosti viz http://nhl.onlinegames.cz/index.php?action=read_article&id=288 tak koukejte trénovat! Příští pohár už bude mix RZ s maskovanými názvy RZ a zavedeme nějaká ta pravidla. Když se bude do budoucna víc jezdit, možná budeme mít k dispozici i nějaké lepší ceny Smile


PS: Jinak kdyby se někdo divil, proč Steely skončil v USA hned v první RZ, tak to napálil do stromu - viz http://www.friendly-online-gamers.net/forum/index.php?showtopic=3327&st=15 . I mistr tesař se utne. Teď to čeká na Skorpiona Smile
Příspěvek Zaslal: po květen 09, 2005 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme