Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RBR Challenge Spring 2005
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Komentáře Odpovědět s citátem

Prosím všechny, kdo trochu mluví anglicky, ať používají komentáře v alespoň v pohárových turnajích v angličtině. Je mi jasné, že nemohu všechny nutit, ale první jazyk by měl být v mezinárodních turnajích angličtina. Nebo napsat komentář nejdřív v angličtině a hned za to v češtině - znaků je tam dost (300).


Děkuji

PS: Dostal jsem totiž stížnost, že není rozumět všem hláškám Very Happy
Příspěvek Zaslal: po květen 16, 2005 12:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to fak neni, kdyz jsou psany v anglictine Smile Tohle forum jsem taky zanedbal Sad Jako jestli me ceka strom, tak se psychicky zhroutim! Ted se tu objevilo dost dobrych jezdcu, az z toho jde hlava kolem ale snad to nejak dotahnu, ale i druhe misto je hezke a z toho me uz nikdo nesesadi Smile

to Hrouda: jak jsme jeli to japonsko 12RZ, tak jsem nekde chyboval a pak na ten turnaj se to da jet pomerne bez chyby. Az na Francii, kde jsem jel jako prase jsem jel vsechno relativne na jistotu, ale ono co je to na jistotu, jistota je kdyz to proste nenaseres do stromu Smile Me jako fakt rozsekava, kdyz ted ctu ty prispevky, jako ze nekdo netrenuje a jizda byla pomal atd. Kdyz jedu turnaj, tak sem rozklepanej jako ratlik abych to neposral a moc naplno se jet neda, neni to RZ na rekord, abych to mohl opakovat.

ps. zkusim psat anglicky komentare, ale jestli se mi budete smat! Smile

Petr
Příspěvek Zaslal: po květen 16, 2005 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to abych si koupil česko/anglickej slovník, nebo si nechal přeložit nejpoužívanější fráze, protože anglicky znám jen sprostá slova:) Jinak ty komenty je dobrej nápad, mooc.

Luicus
Příspěvek Zaslal: út květen 17, 2005 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
to Hrouda: jak jsme jeli to japonsko 12RZ, tak jsem nekde chyboval a pak na ten turnaj se to da jet pomerne bez chyby. Az na Francii, kde jsem jel jako prase jsem jel vsechno relativne na jistotu, ale ono co je to na jistotu, jistota je kdyz to proste nenaseres do stromu Smile Me jako fakt rozsekava, kdyz ted ctu ty prispevky, jako ze nekdo netrenuje a jizda byla pomal atd. Kdyz jedu turnaj, tak sem rozklepanej jako ratlik abych to neposral a moc naplno se jet neda, neni to RZ na rekord, abych to mohl opakovat.
Petr


Jo to ja vim, zes chyboval, to bylo videt na casech, ve kterym merenym useku, jinak bych ti tak nestacil.

A s tim trenovanim, musis uznat, ze rychly trate, specielne USA, si musis predem parkrat projet (trenovat), pokud chces zajet rychle. Ten navigator neni uplne presny a bez znalosti kdy se kde drzet, jak moc ta zatacka zataci, kde je vymol atd. muzes jet bud pomaleji, nebo riskovat a skoncit mimo. Ja mam treba problem v japonsku, kdyz zatacka utahuje. Oni nereknou do kolika a za bujny porost neni vydet. Nekdo se ty trate nauci rychleji, nekdo potrebuje vic jezdeni (trenovani). Ja treba ani podle nazvu RZ nevim, kam ji zaradit a do nedavna jsem casto vzal sotolinovy nastaveni do francie a naopak. (ted uz na to mam papir Smile )
Nechapu, co ti vadi na tom, kdyz nekdo napise ze ntrenoval a proto jel pomaleji. Od toho je mimo jine toto forum, aby lidi komunikovali. Ja treba nemam rad Ameriku. Do her je propasovana jen kvuli prodejnosti her za oceanem, ale Svetovy Rally Sampionat, ani Colin ani Richard v USA nejezdili. A tak ji moc nejezdim, ale urcite, kdybych si ji pred turnajem projel (tve oblibene slovo natrenoval), tak bych potom vedel do ceho jdu a jel bych rychleji. Ale nemam ji rad a je mi jasny, ze bych stejne na bodovany mista vubec nemel, tak jsem to jel pomalu, rekreacne. A uz dost, zpatky k praci, at tu zase nejsem do noci.
Příspěvek Zaslal: čt květen 19, 2005 17:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S tim trenovanim jsme si nerozumeli. Mel jsem namysli spis ty co jako trenuji dost, (pak pisou ze netrenujou) a ze jedou pomalu. Jenom ve foru si tady dost prispevku odporuje.
Jako jak rikam, pokud by byl ten diktat dokonalej, tak by se dalo v pohode jet, ale ten diktat stoji za hovno! Pokud by ten diktat byl lepsi, nebylo by potreba tak trenovat. Je jasny, ze pokud pracujes, tak nemas tolik casu na to trenovat, ja to chapu
Příspěvek Zaslal: čt květen 19, 2005 19:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A proč někdo neudělá lepší noty? Pomocí RBRDLL? Já mam ty pozměněný, který jsou o mnoho lepší než originál, ale taky se najdou místa, kdy si zanadávam Smile
Příspěvek Zaslal: čt květen 19, 2005 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sem si treba noty predelal a uz schanim nejakyho co-drivera kterej by mi to diktoval chci to jeste posunout k realite takze to bude husty.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: pá květen 20, 2005 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Eště se chci zeptat proč neni poškození na realistic ale jenom na stredni.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: pá květen 20, 2005 9:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To abych si taky někdy udělal svoje noty. Ale ta lennost Sad S opravdickym co-driverem by to bylo super - aspoň bych měl koho mlátit Smile
S realistickým poškozením by mě asi nějaký lidi ukamenovali, protože maj v dlouhých RZtách s těsněním pod hlavou (kvůli brždění s plynem). Ale možná bude mít 1. liga od dalšího poháru realistický, co vy na to?


Naposledy upravil Wally dne pá květen 20, 2005 10:00, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: pá květen 20, 2005 9:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
To abych si taky někdy udělal svoje noty. Ale ta lennost Sad S opravdickym co-driverem by to bylo super - aspoň bych měl koho mlátit Smile
S realistickým poškozením by mě asi nějaký lidi ukamenovali, protože maj v dliuhých RZtách s těsněním pod hlavou (kvůli brždění s plynem). Ale možná bude mít 1. liga od dalšího poháru realistický, co vy na to?


Je jsem mel kdysi radost, ze se daji upravit noty, ale zahy jsem zjistil, ze na to nemam klavesnici Smile

A Realistiku si do prvni ligy klidne dejte, ale nas ostatni nechte taky jezdit. (ja jsem taky ten s tesnenim Sad )
Příspěvek Zaslal: pá květen 20, 2005 9:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U me to bylo naopak ja sem zacinal bez problemu s tesnenim ale potom to prislo v noikeru ale ted je to zas v pohode.

P.S :Dostal sem perfektni, aspon si to myslim, napad, slo by do pluginu pridelalt prejezdy mezi jednotlivejma RZ?Mohlo by se tam dodatecne opravovat a mel by si cas ve kterym by si musel stihnout prejezd napr 10min
kdo by to nestihl penalizace kdo by prekonal nejakou prumernou rychlost penalizace. co slo by to?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: pá květen 20, 2005 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

s těma přejezdame je to dobrej napad, ale nevim jestli je realizovatelnej.... ale byl bych příznivec...
Příspěvek Zaslal: so květen 21, 2005 9:54
Návrat nahoru
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolte mi pogratulovat Skorpionovy k vítězství v poháru, nějaké gratulace zanechal i FOG rally team na anglické části fóra, tak tam kdyžtak mrkněte:) Jinak doufám, že jste si závodů v poháru užili a po týdenní přestávce budeme pokračovat - tentokrát už podle mnou sepsaných pravidel.
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 9:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Dovolte mi pogratulovat Skorpionovy k vítězství v poháru


Take se pripojuji. Gratuluji Skorpionovi k mistrovi i jeho tymu a i ostatatnim, kteri zaznamenali nejaky uspech v nabite konkurenci.
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 13:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Komentáře Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Prosím všechny, kdo trochu mluví anglicky, ať používají komentáře v alespoň v pohárových turnajích v angličtině. Je mi jasné, že nemohu všechny nutit, ale první jazyk by měl být v mezinárodních turnajích angličtina. Nebo napsat komentář nejdřív v angličtině a hned za to v češtině - znaků je tam dost (300).


Děkuji

PS: Dostal jsem totiž stížnost, že není rozumět všem hláškám Very Happy


Tak jsem si myslel, ze se anglictine jeste nejaky rok vyhnu. No svet se otevira.
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 13:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme