Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2013
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Team Rally 2013 Odpovědět s citátem

Blíží se nám start dalšího ročníku Team Rally. Všeobecná diskuse na téma TR bude probíhat v tomto vlákně. Postupně budu do tohoto příspěvku přidávat nové informace.

- zahájili jsme práce na úpravě webu pro sezónu 2013´

- v pravidlech (která ještě nemusejí být konečná) došlo ke snížení poplatku za registraci do TR na 200,- Kč

- doplnil jsem i kalendář pro sezónu
(chtěl jsem docílit klidnějšího průběhu vánočních svátků, tak jsem použil netradiční řešení v podobě zkrácení pauzy mezi dvěma závody -2x- na jeden týden)

- tímto se dá oficielně zahájit přihlašování a registrace pro sezónu 2013


Naposledy upravil SENK Michal dne po srpen 05, 2013 9:54, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: út červenec 16, 2013 7:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prvních pět jezdců je již ve startovní listině.
Kdyby měl někdo zájem aktualizovat svou fotku na webu TR, zašlete mi fotku i s identifikačními údaji mailem a já ji vyměním. Vzhledem k tomu že většina fotek už může být i starší dvou let, tak by drobná aktualizace neškodila. Smile

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt srpen 01, 2013 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim, bylo by mozne udelat mezi jezdci TR anketu zjistujici kdo by radeji jel na novych fyzikach a kdo na starych?

Je asi jeden mesic na to, aby se nove fyziky otestovaly do kompletni podoby. Stihnout by to nemel byt problem, pokud se prihlasi lide, kteri vyzkousi, ze jim vse funguje jak ma. To je opravdu dulezite, protoze me z ruznych duvodu v tuhle chvili odpadli skoro vsichni testeri.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 01, 2013 23:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anketu klidně udělat můžeme, ale jeden měsíc na to rozhodně není. Maximálně tak 14-20 dní. Sezónu je nutné nastavit s předstihem a je nutné vědět s čím se vlastně pojede.
Waltře, napiš prosím, kolik je reálně hotových fyzik ve všech možných skupinách. Obavám se že na to spuštění už nezbývá dostatek času. Pokusím se tady tu anketu nastavit, i když na to není čas. Než by anketa mohla mít dostatek hlasujících, aby to mělo nějakou váhu, bude muset být již rozhodnuto.

Anketa je nastavena, pokud má někdo návrh na editaci možných odpovědí, sem s ním! Anketa je omezena na 14 dní. Omlouvám se za chybu v diakritice, není na mé straně.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá srpen 02, 2013 8:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HORESOVSKY Jakub





Založen: 03. 06. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Milovice nad Labem

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak jsou na tom ostatní, ale mě hlasovat nejde :/

PS: Díky Michale
Příspěvek Zaslal: pá srpen 02, 2013 18:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mi nejde hlasování , ale teď k těm fyzikám , jaká je představa ? Které auta by mohla být a které skupiny , fyziky nesleduju ale chodím na RBR + a nevšiml bych si že by tam byla nějaká A8 či S1600 , převážně WRC a S2000 Smile tak nevím jestli to stihnete Very Happy ale lidi to asi budou žrát no Smile a budou to chtít ( můj názor )

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 02, 2013 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vaší práce si vážím a nejsem proti zavedení nových fyzik. Jen mám pocit, že už na tom děláte přes rok a stále to není dotaženo a jak už psal Hoffi nademnou zatím jsem nezaznamenal jiné auto než S2000, N4 a nové WRC. A najednou chcete během měsíce otestovat a vydat všechny fyziky? Předpokládám, že to souvisí s tím, že Vašek Korál je schopný a ochotný pustit nové fyziky na plugin, nebo se mýlím? Nesleduji Vaši práci detailně a tak mě zajímá, zda je ještě stále nutné spouštět nějaký hack aby fyziky fungovaly? Pokud ano a není to odzkoušené v turnajích (což z pochopitelných důvodů doteď nešlo), tak se mi zdá nešťastné hned na nich spustit TR! Dal bych nové fyziky na plugin jako testovací a pukud se to pořádně otestuje a nebudou s tím problémy, tak ok ať se na nich jezdí. Do té doby je to dle mého názoru předčasné a uspěchané!

P.S. Vyjadřuji pouze svůj názor a nikomu ho nevnucuji, tak doufám, že mě tu hned neukamenujete.

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: pá srpen 02, 2013 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro v tomhle stojím za tebou. Já jsem známej kritikou na nové fyziky. Ne snad proto že bych si nepřál změnu, ale zdálo se mi ukvapené měnit to na něco co neni odzkoušené. Do dneška jsem si od Waltera nevšiml kompletního seznamu všech aut, finálově dořešenejch,.. a aby napsal: KLUCI tady to mám, hotový sakum prdum, cca asi 100 aut se kterýma se tu dá jezdit.. Nic vám nebude padat, každá fyzika auta je doladěná. Je čas měnit plugin.

PS: Nebo tu bude nějaká skupina jedit přes "nějaký" hacky? Ostatní ne? Budou 2 skupiny v každý třídě? Myslim že za mě jasně ne.- i bez hlasování.......
Příspěvek Zaslal: pá srpen 02, 2013 21:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím proč Vám hlasování nejde. Mě se hlasovat podařilo a nejsem sám. Už máme dva hlasy na poslední variantě.
Souhlasím samozřejmě s výše uvedenými názory a s nasazením nových fyzik to nevidím reálně. Určitě by nějaká ta novinka závodění v TR oživila, ale měla být připravena výrazně dřív.
Pokud se během příštího týdne nedozvíme skutečnou rozpracovanost fyzik a počet již hotových aut, uzavřeme tuto debatu a budeme se soustředit na rozjezd sezóny na stávajících fyzikách a autech.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 8:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Hlasováni Odpovědět s citátem

Také mi nejde hlasovat

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 10:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Také mi nejde hlasovat (mimo jiné, tam mám problém se zobrazením všech znaků správně). Každopádně u mě jasně poslední možnost a klidně by stačil i týden před startem. Ale bohužel to taky nevidím moc reálně. Co by se mi ale asi líbilo by bylo, kdyby se ty fyziky spustili i na pluginu. Už jsem s nimi cosi odjel a jeví se mi jako naprosto revoluční. Jen by mě zajímalo chování auta třeba na takovém Semetíně a Šumburku či jiných uskákaných českých asfaltech. Třeba na Hrádkách a spol. je za vlhka takový ten černý asfalt zrádný a to by mě zajímalo jak se tak chová nová fyzika.

Kdyby se to nepodařilo rozjet do TR, tak bych navrhoval co nejdřív rozjet fyziky na pluginu a klidně založit speciální šampionát pro ně. Myslím si, Waltere, že tak získáš nejlepší a největší možný test... Myslím, že i účast by byla dobrá, protože to je dle mě dobrý magnet.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 10:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O online test novych fyzik na pluginu jsem zadal uz pred delsi dobou. Nejak se to ale nepovedlo vyjednat.
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 12:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že asi můžu mluvit za větší část TR jezdců , neřešme teď test , ale řešme na jak moc je to vážné první závod jet na nových fyzikách , jde o to které třídy máš a která auta Smile nejdřív se musí vyřešit to jestli jsou vůbec auta aby se to mohlo rozjet , pokuď nejsou tak je to asi zatím zbytečné řešit

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 12:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlasovat mi též nejde. Tak se vyjádřím takto. Byl bych pro to, aby se tento ročník TR odjel na současných fyzikách a zároveň aby se tvůrci fyzik společně s vedením pluginu dohodli na důkladném online testování všech tříd aut a povrchů. Takto se mi zdá trošku nereálné aby se to stihlo během dvou týdnů dořešit.

Osobně si raději počkám na kvalitní "produkt" a zároveň s tím, že během jízdy mě to nebude vyhazovat třeba do win a podobné problémy, které by bránili dojetí do cíle závodů.

_________________
Image
http://www.zk-rallyefoto.cz - fotky z rally
http://www.hellspy.cz/?hd=1713956 - super stahování souborů a filmů
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 13:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aby nekdo nebyl v omylu, nove fyziky jsou otestovane celkem dukladne, akorat ne online na pluginu. Zkvalitnovany byly cely rok.
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme