Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Větší část jezdců Odpovědět s citátem

Kubo co to je větší část jezdců Smile ty jsi se všech ptal Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 14:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě hlasovat nejde taky.
Napíšu tedy taky svůj názor.Nové fyziky mám projeté poměrně dobře.Asi by možná bylo ještě maličko co vylepšovat,už v tomto stavu ale ujely o kilometry daleko stávajícím arkád fyzikám,které mě díky poznání fyzik od Waltera spíše prudí a pokud se na nich pojede TR,pojedu ho jen kvůli týmu a protože mám TR rád.Kdo ještě nové fyziky nezkoušel a má strach,že si bude muset dlouho zvykat,ten se dle mě bát nemusí.Ani to,že jsou realističtějšá neznamená,že to bude těžší,dle mě je to spíš naopak.
Nevím,jak to mají ostatní,co RBR už nějaký pátek hrají,ale já jsem u RBR hlavně proto,že z dostupných věcí je to pořád nejrealističtější rally a dost často jsem nazýval nové Dirty,WRCečka trapnýma arkádama,které mi nic neříkají.Teď je možnost tady dát prostor někomu,kdo tomu rozumí a je schopen udělat nej fyziky,co kdy byly a defenzivní postoj některých opravdu nechápu.Celé RBR a plugin stagnuje,snad dva roky tady není caradmin,nové auta nikde a my tady budeme hudrovat?A není vina Waltra,že už se fyziky na pluginu dávno netestují.
Takže za mě,pokud by to šlo,co nejdřivě nahodit,otestovat a pak se uvidí.Pokud to bude běhat všem a bude se to líbit,nahodil bych to klidně i běhěm rozjeté sezóny.Není problém za dvě hodiny testování si nato zvyknout.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 16:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Můj názor... Odpovědět s citátem

Můj osobní názor je ten počkat s novými fyzikami až skončí tento pohár. A to hned z několika důvodů. Za prvé týmy a jezdci se už připravují na novou sezónu. Vybírají si auta a skupiny, které chtějí jet. Kdyby vyšli nové fyziky tak není zaručené, že zůstanou stejné skupiny a stejné auta. Takže kluci by zase museli testovat nové auta s novými fyzikami a zjistit která skupina by jim vyhovovala. Tím pádem pro týmy další starost.

Další věc je ta že se nejedná jen o změnu fyziky auta ale i o změnu fyziky pneumatik a povrchu, jestli se nepletu. To znamená že nové fyziky by museli být pro všechny skupiny které taky na pluginu jsou. A nejsem si jistý, že všechny jsou hotové. A pokud by chtěli udělat nové fyziky jen pro Team Rally tak by jezdci museli mít ve hře 2 fyziky aby mohli jezdit jak Team Rally, tak obyčejné turnaje. A tím se zase dostáváme do problému jak by mohli testovat nové fyziky na RZ jako třeba Hrádek, Šumburk, Sosnová, atd…

Další věc je že při používání nových fyzik musíte používat i program RBR Physics Hack. Vím že se na tomto programu taky zapracovalo ale zatím není jisté že to bude fungovat všem. A kdyby se objevili problémy tak nejsem si jistý že by se to vyřešilo do prvního podniku Team Rally. Nemluvě o tom že by ten dotyčný neměl nic na testovaného.

Osobně jsem pro, aby fyziky byli spuštěny na pluginu až po sezóně. Do té doby se udělali fyziky i pro ostatní skupiny. O prázdninách by se vše otestovalo, popřípadě upravilo. Navíc díky novým fyzikám by se na pluginu mohli objevit i nová auta a nové skupiny. A tím bychom se zase dostali k tomu, že pokud by byl další ročník Team Rally, tak by se popřípadě mohli jet i nové kategorie (třeba nové WRC 1.6T nebo třeba RRC…).

Takže fyziky bych teď opravdu neřešil. Jsem spíše pro, aby Wally zapracoval na tratích. Na pluginu by byli tím pádem jak nové tak upravené verze tratí. Mohlo by se znovu otevřít fórum, atd… Už jen toto by RBR Czech pomohlo a příští rok i nové fyziky pro Team Rally 2014. Ale to už je téma pro jiné vlákno.

Tak tohle je můj názor. Někdo může souhlasit, někdo ne ale chtěl jsem říct co si myslím. Díky

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem nové fyziky nezkoušel, tak nesoudím jestli jsou OK, nebo ne. Budu rád, když by se podařilo to hned rozjet. Chtěl bych hlavně vědět, kolik a jakých fyzik je vůbec připraveno na nějaké to poslední testování. Na toto mi prozatím nikdo neodpověděl. Pro TR spuštění fyzik pro TR je taky podstatné, aby vůbec bylo na čem jezdit. Pokud existuje jen pár testovacích fyzik, je to málo.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 19:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, taky mi nejde hlasovat a proto napíšu sem.

Já osobně jsem proti, aby se jelo na nových fyzikách. Tohle mi přijde strašně narychlo a podle mě by s tím byly jen problémy. Jednomu by nefungovalo ono, druhému zas tamto a řešilo by se to celou sezonu a pak by se vlastně řeklo, že ta sezona byla o ničem, nic nefungovalo a jen by se tady někteří zase hádali... Další věc by byla, že by bylo všechno házeno na Michala jakožto ředitele... Že to měl zařídit, že to neměl dovolit atd...

Raději budu závodit na starších, ale funkčních věcech, než se pouštět do nějakých neozkoušených hurá akcí.

Pokud se vše do budoucna řádně otestuje a bude vše fungovat, bude to jedině dobře a nebudu mít problém s tím přejít na nové fyziky.

Toť můj skromný názor... Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 22:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě už není na co čekat. Jak píše Honza Resl. Nové fyziky jsou bomba, ale ne těžší. A opravdu neznám horší pocit než když havarujete jen proto, že vás fyzika někam vyšle...

Opravdu lidi nebuďte "ubulení" a alespoň to vyzkoušejte. A takový argument ve stylu, že by mohl Hack někomu padat... Bože, dyť jste měli snad půl roku na to si to zkusit, kdo to nezkusil tak ať se nediví.

Nevím, jak reálný je celý projekt dostat až na plugin (příjde mi, že někdo tady nějaké páčky to tam dostat hned má a jiný tu může brečet roky a plugin se ani nehne).

Mám tedy alespoň dva návrhy a rád bych, aby jste tomu věnovali pozornost:

1) Klidně bych kvůli novým fyzikám posunul TR či přímo vyškrtl první či i druhý závod z kalendáře. Ale kdo ví.
2) Zkusme alespoň vytvořit jednu novou skupinu, třeba ji pojmenujme WRC 1.6T, kde by byly nové WRC na nových fyzikách, které stejně existují, ale na pluginu nejsou. To by stačilo nachystat DS3, Fiestu, Mini. A z této skupiny ať se nominuje třeba jen jeden jezdec. Nebo třeba jeden normální WRC a jeden toto WRC.

Klidně ať jede ze začátku jen jedno auto, ale prostě pojďme do těch fyzik po hlavě. Podle mě už není na co čekat.

A nebo
3) ať ta změna příjde třeba v půlce sezóny a hotovo. Půlka na starých a půlka na nových. Když si to řekneme předem, tak si myslím, že to bude fér pro všechny.

Kdo to nezkusil, tak to prosím zkuste. Prostě nestujme na místě, když můžeme jít vpřed.

Edit: Asi jsem si uvědomil, že 2) není zrealizovatelná bez většího zásahu do pluginu.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 22:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Červenka Filip Odpovědět s citátem

To co jsi napsal je pravda.Kdo nezkusil tak nemůže kritizovat a ani nijak nezpochybnovat kvalitu nových fyzik.Já se něco na nich najezdil,nebo aspon v té míře co byly poskytnuty pro veřejnost a musím napsat ze je to sto a jedna.Jako nikdy to nebude realita a pocit z ostré jízdy (akcelerace,brždění atd.... to nikdy u pc nezažijete ale je to krok vpřed.Za sebe a je to jen můj názor,můžu říct,že mám určité zkušenosti se závoděním a musím říct ,že nepřejít na nové fyziky by byl hřích.Tímto chci poděkovat Walterovi za všechnu snahu co pro RBR dělá,a snad se to někdy rozjede........

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so srpen 03, 2013 23:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no som zvedavý čo z toho bude ..... keď fyziky sú hotové na všetke autá tak kde sú downloady aby si mohol testovať každý? vyskúšal by som 1600-ky, ale na plugine zatiaľ žiadne nové fyziky nie sú...... keď sú inde aspoň vložte sem linky, aby mohol už fakt každý vyskúšať.....

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: ne srpen 04, 2013 1:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Řekl bych že zatím nikdo nezpochybňoval, že by jízda na nové fyzice nebyla lepší. Bohužel nám zatím nikdo nenapsal kolik je toho vlastně hotovo. Buď to Walter nebo jeho mluvčí Japan nečte, nebo se obávám že je toho tak málo, že to sem ani nepíšou. Pokud se tuto informaci nedozvíme, obávám se že nemáme o čem diskutovat.
Tak pánové, díky za rychlou odpověď!

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne srpen 04, 2013 17:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Japan je nejak mimo a ja prekontrolovavam, ktere fyziky jsou pripravene.
Příspěvek Zaslal: ne srpen 04, 2013 19:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KANDLER Jan





Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 196
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvek Předmět: Fyziky Odpovědět s citátem

Jen tak ze zvědavosti jaké všechny třídy aut máte otestovány?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne srpen 04, 2013 20:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kompletne otestovane jsou WRC 1.6T, S2000, N4.
Příspěvek Zaslal: ne srpen 04, 2013 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je málo bych řekl , z pěti tříd jed 3 třídy bude dosti velký problém už kvůli nominací páč bych z nich vypadlo dost lidí

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne srpen 04, 2013 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toto je fórum pouze pro TR, proto jsem odstranil anglicky psané příspěvky. Pokračovat prosím pouze v češtině.

Odstranil jsem hlasovací otázku, protože už ztrácela smysl.

Na jaké vozy z uvedených tříd jsou fyziky hotové?

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po srpen 05, 2013 9:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

walter> kolik aut v každé třídě je hotovo? Mě osobně nové fyziky nevadí, zvyknu si, ale pokud to není odzkoušené, tak bych je nenasazoval... Ví někdo, jak se auta a pneu budou chovat po 3 RZtách na SnowFrance? Asi těžko, když se to testuje jen v shaku že. ( jen příklad Wink )

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: po srpen 05, 2013 12:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme