Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Co vám tu chybí? Nové tratě!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, už jsem to tu jednou psal, ale žádná odezva na to. Pořád u mě přetrvává problém s tratí Northumbria. Asfaltová verze funguje normálně ale u šotolinové se načte 5 čtverečků a pak mi to hodí runtime error. Zkoušel jsem přeinstalovat, ale nepomáhá... Setkal se s tím už někdo popř ví někdo co s tím?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 24, 2014 16:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zkoušel jsi v shakeu i s jinýma autama ? Jednou se mi to stalo a musel jsem jet jiným autem. (tuším, že šlo o M.Lancer05) Tak jsem vzal Nko a trať se mi v poho načetla napoprvé, třeba Myšáky nebere Smile

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: út únor 25, 2014 11:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jsem více aut, ale stále nic ://

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st únor 26, 2014 19:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

5 čtverečků = problém s texturami. Nemáš náhodou rozbalenou trať ve složce?
Příspěvek Zaslal: st únor 26, 2014 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak je to myšleno rozbalenou trať ve složce, ale nejspíš ne. Nikdy jsem s žádnou tratí problém neměl. Vždy jsem stáhl instalátor, nainstaloval a vše mi jelo v pohodě. Možná kdyby třeba byl někdo tak ochotný a uploadnul někam ten soubor s texturama? Question

EDIT: Problém vyřešen, dělal jsem sice reinstall, ale kontroloval jsem po smazání jen track.ini a tracksettings.ini, ale čistě v maps jestli mi zůstaly nějaké soubory jsem se nedíval... Samozřejmě že po odinstalování tam pár souborů zůstalo, tak jsem smazal, nahrál znovu a šlape to jak hodinky! Díky všem za rady!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 27, 2014 16:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ve složce Maps ve hře rozbalenou trať - nějak takhle http://imagelink.cz/?v=mapsrbr.png
Pokud tam máš složky s číslem 599, tak je smaž a vyzkoušej znovu.

EDIT: uzavřít to editem, to je věc... Rolling Eyes No, hlavně že už ti to šlape.
Příspěvek Zaslal: čt únor 27, 2014 18:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mato22





Založen: 14. 01. 2013
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na Akagi a Shomaru (i otočenky)lze při vytvoření turnaje nastavit tohle počasí:
dopoledne, průzračno, jasno
Ale tahle kombinace všem padá.

Dávejte proto vždy jen:
ráno, průzračno, jasno
-------------------------------------------
A ještě jedna chyba:
na Puy du Lac chybí v souboru track-1012_O.rbz textury na povrchy dry a damp. Můžete si je dokopírovat ze souboru track-1012_M.rbz .
Jinak při špatném počasí jde jet bez padání jen na mokrém povrchu!!!

Dík
Zdar
Příspěvek Zaslal: po březen 10, 2014 11:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mato22





Založen: 14. 01. 2013
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
pár postřehů k nově přidaným tratím:

Hyppyjulma:
- rozpis je z Autiovaary (odebral jsem všechny cuty), ale určitě ho nějakej šikula brzy předělá
- přibylo asi 5000 stromů, teď už nevím, měl jsem na vybranou buď víc stromů co nejvíc k silnici, nebo protikatovací šutry v příkopech jako na Humalamaki, kde mě hrozně iritujou Smile Vybral jsem si stromy. Příkopem můžete trochu katovat, stromy jsou až za ním. A myslím, že jízdě nepřekážejí (na Monteku občas jo)
- berte to, že je to jen předělávka sněhové trati, šířka tratě je stejná Smile
- asfaltovou verzi jsem přidal, protože profil tratě je celkově plochý, žádné větší díry, hrboly apod.( při srovnání s Northumbrií Tarmac je to okruh F1 Smile )

Northumbria 1.1:
v nové verzi jsou tyto změny:
-upravené textury na vlhké trati
-upravený rozpis
-snížení náročnosti na HW ve středním úseku trati
-přidáno nastavení quasi-night (norain_clear) pro tmu na pluginu

Stále zůstává, že pro správné zobrazení musíte mít High detaily, na Low se vám ztratí půda pod nohama, což je škoda.

Ale můžu potěšit jezdce s pomalým kompem, že Mirovo Pikes Peak jede v pohodě i na Low detaily.

Ode mne se můžete těšit na Kolmejärveä (předělávka Kaihuavaary ) . Jestli teda ten název zůstane - pořád má někdo připomínky Smile
Trať je skoro hotová, přibylo 15000 stromů a je v podobném designa jako Hyppyjulma Smile
Příspěvek Zaslal: čt červenec 24, 2014 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud mate zajem, Miro dal Pikes Peak na public testovani: http://rbrtrack.blogspot.sk

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 06, 2014 22:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PREROVSKY Martin





Založen: 02. 02. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pikes peak super! Skvělá RZ, jen mám 2 negativní poznatky...RZ se trhá - domnívám se, že na 2GB grafice, 4 jádru procesoru a 8GB RAM bych problémy neměl mít, samozřejmě může být chyba někde v ovladačích apod. O trhání píšou v komentářích i další jezdci ale zdaleka ne většina, podařilo se to někomu vyřešit ? Další problém jsou zvuky, na asfaltu mi blbnou a dle zvuku jsem pořád ve smyku. Oba problémy mohou být lokální na mém PC, tak předem říkám, že se nechci autora dotknout, ale problém vyřešit. Smile
Příspěvek Zaslal: út září 09, 2014 9:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, mi beta verze nesekala (PC z roku 2006), k finální verzi se vyjádřit nemůžu.
Co se týče pískání gum na asfaltu, tak zkus si pohrát s ovladačem NVIDIA dle screenu: https://db.tt/9kDeaEZ6
Pokud ti to nepomůže, vrať si to zpět. Nevím proč má na to vliv grafický ovladač, ale dost lidem to opravdu pomohlo.

PS: Rady a doporučení pana Adama ignoruj, on opravdu neví o čem mluví.
Příspěvek Zaslal: út září 09, 2014 17:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PREROVSKY Martin napsal:
Pikes peak super! Skvělá RZ, jen mám 2 negativní poznatky...RZ se trhá - domnívám se, že na 2GB grafice, 4 jádru procesoru a 8GB RAM bych problémy neměl mít, samozřejmě může být chyba někde v ovladačích apod. O trhání píšou v komentářích i další jezdci ale zdaleka ne většina, podařilo se to někomu vyřešit ? Další problém jsou zvuky, na asfaltu mi blbnou a dle zvuku jsem pořád ve smyku. Oba problémy mohou být lokální na mém PC, tak předem říkám, že se nechci autora dotknout, ale problém vyřešit. Smile


Mám 2 jadrový procesor, 4 GB RAM a grafika nVidia 1MB a WIN 7 64bit.
Všetko ide bez problémov. Beta verzia a finálna je rovnaká. Jediná zmena je vo výmene kolízií stromov. V inštalačke je aj Antilag, ktorý by mal pomôcť pri sekaní hry. Skontroluj, či sú v adresári RBR (antilag.cfg a d3d9.dll ).
Grafika a ovládače - skús updatovať a nastav defaultné hodnoty. Nie vždy pomôže novší ovládač.

Čo sa týka pískania gúm, tak chyba väčšinou v audio - Surfaces. Ak máš originál audio, tak skús vymeniť.
Příspěvek Zaslal: út září 09, 2014 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PREROVSKY Martin





Založen: 02. 02. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok. Díky moc za rady. Zkusím to a dám vědět jak jsem pořídil Very Happy
Příspěvek Zaslal: st září 10, 2014 16:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ohodnotenie nových Rz:
Maton1 + 2 - mám problém s fyzikou : auto v zatáčkach sa chová ako lade - odleti zadok a som v rokline, poprípde stojim smerom späť....

GB sprint Extreme - po cieli som dostal DNF neviem prečo ....

Hangueu - ok

Škola cz v 1.2 - nepustí ma na Rz z dôvodu: nesprávné textúry !!! tiež neviem prečo.....
Příspěvek Zaslal: so září 20, 2014 23:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V instalaku k Hagenau se mi povedlo udelat jednu chybku - pokud tu trat vyberete v shake, tak vam RBR padne do Windowsu. Nechce se mi kvuli tomu delat novou verzi instalaku, jedine kdybyste moc chteli Wink Ale da se to opravit pomerne jednoduse - staci otevrit v notepadu soubor Maps\Tracks.ini , najit sekci [Map534] a pridat na konec sekce radek "Key=x".

Prislusna sekce pak vypada takhle:

[Map534]
TrackName="Maps\track-534"
Particles="Maps\ps_british"
StageName="Haugenau 2012"
Surface=0
Length=5.7
SplashScreen="Textures\Splash\534_Haugenau.dds"
Key=x

Pochopitelne, jako vzdycky doporucuju si ten soubor zazalohovat, nez se pustite do rucnich uprav.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne září 21, 2014 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 43, 44, 45  Další
Strana 30 z 45

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme