Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Co vám tu chybí? Nové tratě!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOVARICEK Miroslav napsal:
U nás v týmu jsme s Pikes Peakem měli taky trable včetně mě a nám pomohlo dát pryč dva soubory které se nainstalují s tratí do hlavního adresáře a to: antilag.cfg a d3d9.dll
Miro psal, že by to mělo pomoci s trháním hry, ale my měli opačné zkušenosti. Zkontroluj zda se Ti dané soubory nainstalovaly a poud ano, tak je zkus dát někam do zálohy.
Netvrdím, že to vyřeší tvé problémy, jen pokus omyl. Pokud to nepomůže tak si je můžeš dát zpět!


To som nevedel, že antilag robí problém. Mne to práve pomáha, hlavne na novších tratiach, ktoré sú náročnejšie na grafiku (Hrádky, Šumburk, Pikes Peak, Peyregrosse, Bergheim, Semetíny ...).
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 21, 2014 21:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro já nevím, jestli to dělá antilag, nebo ta knihovna, ale po odstranění těchto dvou u nás problémy přestaly.

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 21, 2014 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: RZ Odpovědět s citátem

...dalsí 4 nové do repertoáru...?
Ty sněhové bariery příjemně kopou....to zas bude řev... Laughing Laughing Laughing
Miro - veliké díky.... v Tvém podání mi případají lepší....ve Finsku s 20 st. mrazem...


Naposledy upravil VALEK Vlasta dne po prosinec 22, 2014 16:55, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po prosinec 22, 2014 15:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Re: RZ Odpovědět s citátem

VALEK Vlasta napsal:
...dalsí 4 nové do repertoáru...?
Ty sněhové bariery příjemně kopou....to zas bude řev... Laughing Laughing Laughing


Zatiaľ tieto verzie Blanare testujte, práve som nahodil na stiahnutie nové verzie na môj blog ( http://rbrtrack.blogspot.sk/ )
Vašek ich musí vymeniť, ale bude to asi až po sviatkoch !

Neviem, či sú realistické snehové bariéry na fínskych originálnych tratiach alebo "vypluhované" zamrznuté snehové bariéry ?

...a rev už je Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: po prosinec 22, 2014 16:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.youtube.com/watch?v=wr7UKB_c3jY
Tady video ze závodu s podobně vypadajícíma sněhovýma bariérama.Nevím,kolikrát se vyskytují v závodě normální bariéry a kolikrát ty polévané vodou a vyztužené betonem,ale já bych řekl,že ty na videu z Norské rally jsou daleko častější.Vůbec nemluvím o tom,že se Blanare téměř nedá projet na realistické poškození bez poškozeného podvozku a zábava je pak naprosto zbytečně tatam.Ještě doporučím se podívat na průjezd Latvali v čase 1:08 kdy se krásně zbrzdí o bariéru,která ho stejně jako to dělá snow mod téměř přetočí,ale on s tím přesně počítá a kontruje a krásně projíždí.Taky bych se zaměřil nato,že nikdo moc neřeší to,jestli mu prdelka uletí maličko mimo trať,vždyť je to sníh a toho se dá právě využít.Zkuste to na Blanare,podvozek na hadry a vy se tam při mírném škrtnutí bariéry rozskáčete jak hopik(skákačák).Nechci jezdit rally v korytu pro boby či saně.Trať se mi tedy líbí,má potenciál,ale fyzika bariér mi nedovolí si ji užít,sorry.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 22, 2014 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

na videu je práve naopak čo tvrdíš ! pri 3:04 Solberg na snow mode by skončil dlho vo snehu, ale tvrdá bariéra ho zachránila a išiel ďalej.... inak na videu skoro každý jazdí pekne a lýzajú iba čerstvý sneh, a hlbšie kde je tvrdí sneh ani nedostanú..... stím videom si ma nepresvečil ..... sorry, ale prestaň vrtať do toho čo je dobré !
Příspěvek Zaslal: út prosinec 23, 2014 6:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DUBOVAN Mario





Založen: 17. 12. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja nejdem nikoho presviedcat ale myslim ze bariery v snowmode su nastavene tak akurat ono zalezi aj od pocasia a teploty ale v reale tiez bariery zozeru auto a velmi lahko- https://www.youtube.com/watch?v=G7aNGRmlru4
https://www.youtube.com/watch?v=sn_5a-aRqMA
Příspěvek Zaslal: út prosinec 23, 2014 14:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, no já ty nový tratě ještě nejel, ale základ je ten, že prostě tohle je virtuální svět. Ač se bude dělat všechno možný i nemožný, stejně, pokud v tom autě nesedíte, necítíte co dělá, jak se chová, kam to ten auťák tahne. On i snow mod není ideální. Když se jede, prostě ani se nemusím těch mantinelů dotknout a vtahne mě to někdy do sněhu samo, musim jet preventivně jak po kolejích. Jak bych si dovolil nějaký parády, jako mistři na videích z youtubu, hned mě to vtahne do manťáků.Smile
Ale velký dík za každou novou trať, já tohle neumim a problémy se časem vyřeší.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: út prosinec 23, 2014 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáší Adame,v té rychlosti co vyletí Solberg v čase 3:04 by snow mod udělal něco hodně podobného,stává se mi to docela často v cííli Kaihuavary.Pokud si ale všimneš,Solberg se od té bariéry ani tak neodrazil,jako spíš vyhrabal,bariéru taky ale nějakým způsobem formoval a častečně se do ní zabořil a navíc vzhledem k NORMÁLNÍ SNĚHOVÉ BARIÉŘE odjel bez poškození.Pokud toto uděláš na Blanare,tak bukto přes bariéru přeskočíš,nebo se v mžiku odrazíš,klidně i hned na druhou stranu do bariéry a ještě zase zpět a k tomu budeš mít podvozek na hadry.A to,že neumíš jezdit na snowmodu,neumíš číst sníh a neumíš ty bariéry využít ve svůj prospěch a jen proto seš nadšený z bariér z betonu,které tě nikde nepustí,jako by nebylo každý rok na sněžných rally tolik momentů,kdy člověka sežere závěj a člověk se zahrabe (např. Kubica loni na Švédsku několikrát,Prokop,atd...) tak to je tvůj problém.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 23, 2014 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taký hlupociny môžeš písať iba ty, lebo možno v živote si nestretol so zamrznutími bariermi zakritým čerstvím snehom......
ale to je zas tvoj problém ! a kto vymislel ten idiot snow mod asi bol presne taký ako ty - ešte nevidel tvrdé bariéry !
Příspěvek Zaslal: út prosinec 23, 2014 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOPP Tomas





Založen: 14. 02. 2012
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se bude trať upravovat taky bych se přiklonil ke klasickému snowmodu. S Mirovo tvorbou jsem byl vždycky spokojený, nové Švýcarsko na asfaltu je pecka. Blanare vypadá taky hodně dobře ale v závodech asi nebude moc oblíbená kvůli toho poškození které tu popisoval Jan. Ale uvidíme, určitě to není konec světa Wink Hezké svátky.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 23, 2014 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A ty určitě víš, jak se chová sněhová bariera, že tu píšeš opět nějaká svá moudra... Mirovy tratě jsou celkem fajn, ale opravdu mi nepřijde, že by se mi na sněhu auto od bariér odráželo sem a tam... Wink

Samozřejmě, dokážu si představit tvrdou bariéru napluženou ze zmrzlého ledu, ale určitě né, po celé délce trati.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út prosinec 23, 2014 22:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMA Daniel





Založen: 16. 02. 2011
Příspěvky: 50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Blanare je opravdu pěkná trať... Hodně mi to připomínalo letošní Janner, charakter zkoušky by se tam určitě hodil... Jako velké plus se mi líbý tyčky podél tratí, kterých v rakousku bylo taky hodně, ale ta fyzika tomu fakt bere na kráse... Jestli ta fyzika má zůstat tak, bude lepší ze sněhu udělat hlínu, protože tady žádný měký sníh není... S trochou ůprav by to mohlo bejt třeba Prtugalsko... Tam sou občas taky bariery, ale pevné hliněné jako tady... jak říká Honza, tu trať si lze jen těžko užít, když každé škrtnutí o sníh je skoro jako facka od stromu... Dost mi to připomíná toto https://www.youtube.com/watch?v=j-Yf7Wq3hRI

_________________
//S4 B6 Avant 4.2 V8
Příspěvek Zaslal: st leden 14, 2015 8:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HANAK Tomas





Založen: 10. 10. 2011
Příspěvky: 7
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bude možnost při zakládání turnajů použít tratě Slovakia Ring 2014 a Ai-Petri?
Příspěvek Zaslal: so březen 21, 2015 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Uz jsou uvolnene k volnemu pouziti.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne březen 29, 2015 7:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 43, 44, 45  Další
Strana 33 z 45

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme