Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Co vám tu chybí? Nová auta!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 26, 27, 28  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Uplne hned ji nesmazu, kvuli tomu, ze dobihaji stare turnaje. Cca za tyden/dva 3.0 zakazu, do te doby muzete zakladat turnaje jen s 3.1, ne?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2015 20:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Kuba





Založen: 15. 05. 2015
Příspěvky: 4
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš jsem myslel jestli by šlo už zakázat zakládání turnajů se starší verzi ... páč je mi jasné že ještě 3,0 verze probýhá v turnajích , no to můžeme ... ale myslím že není moc fér jezdit turnaje se dvouma fyzikama .. když ta nová se zdá že auta méně drží ( zejména na asfaltu ) i na časech je to celkem vidět .. proto si myslím že by bylo fajn aby už nešli zakládat turnaje a po týdnu to smazat .. jen můj názor ...
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2015 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem to tak myslel. Že turnaje dobíhají chápu. Ale i teď jde nastavit turnaj s NGP fyzikou 3.0 a 3.1. Tak bych fyziku 3.0 zrušil při zakládání turnajů a za pár týdnu bych ji zrušit úplně a vymazal ze sekce Download (+ i verzi 2.4).

Správně by se mělo jezdit vždy jen na jedné fyzice. Nejlépe na nejnovější. Teď si nejsem úplně jistý, ale ještě před updatem na 3.1 šli založit turnaje jak s fyzikou 2.4 tak s 3.0. To si pak jezdec mohl vybrat která fyzika je rychlejší a s tou pak jet turnaj. Což podle mě není fér. Takže jsem pro, aby se jezdilo jen na jedné fyzice (nepočítám období kdy se přechází na novější verzi).
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2015 21:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

2.4 uz je ted zakazana a za tyden za dva zakazu i 3.0 - staci tak?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2015 23:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak myslíš ale po pravdě nechápu jak chceš nechat dojet fyziku 3.0, když je pořád možné založit turnaj s fyzikou 3.0. Sice můžeš napsat aby jsme zakládali turnaje jen s fyzikou 3.1 ale určitě se najdou někteří, kteří založí turnaj i na staré fyzice. Takže se může stát, že fyzika 3.0 uvidíme na některých turnajích ještě hodně dlouho. Proto ti píšu (a psal to i Kuba) aby si zrušil možnost založit turnaj na fyzice 3.0. Takže nikdo nebude mít možnost založit turnaj ještě se starou fyzikou a díky tomu za jeden, dva týdny už nebudou založeny turnaje na staré fyzice. To je celé.

A co jsem pochopil u Hoffiho, jemu vadí, že je možné nastavit turnaj, kde může být jak fyzika 3.0, tak fyzika 3.1 dohromady. A jestli verze 3.1 klouže víc, tak ty jezdci kteří mají starší verzi fyziky 3.0 jsou ve výhodě a můžou zajíždět rychlejší časy. Proto taky psal, aby při zakládání nového turnaje byla možnost nastavit pouze fyziku 3.1.

A jen pro pořádek. Nechat dojet starou fyziku chápu tak, že není možné založit nový turnaj na staré fyzice a jen se čeká, až se dojedou stávající turnaje. Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2015 23:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne-e. Predstav si, ze organizujes soukromy pohar, a nechces ze dne na den zmenit fyziku. Pro tyhle ucely nechavam DOCASNE povolenou 3.0, prave proto, aby si pripadne jeste nekdo mohl zalozit turnaj jen s 3.0.

Ale privedli jste me na napad, muzu zkusit napsat, aby se dala vybrat jen jedna fyzika na turnaj - bud 3.0, nebo 3.1, ale ne oboje najednou. Mrknu na to, nemelo by to byt az tak tezke.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2015 9:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A koukam ze nam dneska vysla Skoda Fabia R5, vecer ji sem nahodim.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2015 9:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HANAK Tomas





Založen: 10. 10. 2011
Příspěvky: 7
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáte někdo ještě Fiestu R5 na NGP 3.0, omylem jsem to vymazal a potřebuju dojet ještě jeden závod RBR Planet.
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2015 21:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFFMANN Kuba





Založen: 15. 05. 2015
Příspěvky: 4
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku mohl bys prosim tě dát i nový model DS3 WRC 2015 co jsem ti posílal PMkou ? Smile a přidat ho jako další auto ? děkuju
odkaz ke stažení yadi.sk/d/fhIggEFmfujdy
Příspěvek Zaslal: út červenec 28, 2015 9:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEST Karel





Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 31
Bydliště: Kout na šumavě

Příspěvek Předmět: Fabia R5 Odpovědět s citátem

To je hezký,ale zase tam chybí soubor Cars ini.
Pro nás pc laiky.
Příspěvek Zaslal: út červenec 28, 2015 17:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BIDA Zdenek





Založen: 20. 04. 2014
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: další auta Odpovědět s citátem

A kdy budou další auta? Mám zaregistrováno spoustu turnajů s Fabií R2 a nemůžu je jet. Když už se něco dělá tak by to mělo fungovat všechno a ne jen tak polovičatě. vím, že je toho spousta a není to tak jednoduché, ale myslím, že v tom nejsem sám.

_________________
Zdenek Bida
Příspěvek Zaslal: út červenec 28, 2015 19:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOPP Tomas





Založen: 14. 02. 2012
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sice to sem nepatří ale - Na pluginu teď prakticky nejde dojet závod. Píše to Nenastoupil na RZ7 (příklad) když závod je poskládaný ze 6ti RZ. Co to?
Příspěvek Zaslal: út červenec 28, 2015 19:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: další auta Odpovědět s citátem

BIDA Zdenek napsal:
A kdy budou další auta? Mám zaregistrováno spoustu turnajů s Fabií R2 a nemůžu je jet. Když už se něco dělá tak by to mělo fungovat všechno a ne jen tak polovičatě. vím, že je toho spousta a není to tak jednoduché, ale myslím, že v tom nejsem sám.

Na Fabii R2 jsem nesahal, takze budto nefungovala i driv, nebo funguje. Muze to prosim nekdo jiny vyzkouset? Diky.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út červenec 28, 2015 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vaclav s fyzikou má to niečo spoločné alebo nie neviem ale je z chýb viac odkedy sa jede 3.1......

na stránke nefungujú statistiky : posledný 5 turnaj na mojom profile už stojí 3 dni pritom jazdím danne 2 - 3 turnaj ( to isté plati asi pre všetkých ktorím som pozeral profil a pritom jazdili )

ďalsia vec že hocikedy zamrzne hra a buď treba reštartovať pc, alebo jednoducho len vyhodí do windows ( na fyzike 3.0 nič také som nemal, prehodil som zase na 3.1 a zase som vyletel zo závodu )
Příspěvek Zaslal: út červenec 28, 2015 22:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LESSUS Tomas napsal:
Sice to sem nepatří ale - Na pluginu teď prakticky nejde dojet závod. Píše to Nenastoupil na RZ7 (příklad) když závod je poskládaný ze 6ti RZ. Co to?

Chjo. Chyba disku a poskodilo to tabulku s rekordama. Proto se po dojeti turnaje spravne neuzavrel turnaj. Vysledky sice jsou, ale jestli se budou spravne pridelovat pohraky, to je ve hvezdach. No uvidime. Kazdopadne od tedka uz by melo byt vsechno OK.

P.S. Tak snad se mi povedlo opravit i vysledky. Posledni odjete turnaje jezdcu ale opravovat nebudu, sice by to asi nejak slo, ale nemam na to uz dneska silu.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út červenec 28, 2015 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 26, 27, 28  Další
Strana 12 z 28

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme