Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

SUPERALLY v TR 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SABADOS Anton





Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 163

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

neviem jak ostatní z nášho týmu, ale ak nebude SR vôbec,tak ja do TR nepôjdem.... 50/50 ak nebude SR v2. etape, a 90% že pôjdem keď bude SR v 1. a v 2. etape..... 100% ak jazdci s SR nebudú môcť predbehnúť jazdca bez SR..... Jo a ešte jedna vec : Státus na pádu po ciely " Nedorazil do časové kontroly " je obrovská volovina ..... ( som po ciely, ale som nedorazil do časovej kontroly - má to zmysel? nie nemá ) a nato nebol dovolený reset iba s replayom, veď na taký státus nie je replay !!!!! to vyzerá tak že treba poslať to čo neni.... zaujímavé.....

Takže okrem SR sú tu ešte veci na riešenie....

skrátka keď budú pravidlá hotové sa uvidím či pôjdem alebo nie......

_________________
Thunder Cup 2 - http://thunder-cup-2.webnode.sk/
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 20:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ať tak nebo tak, nejlepší by bylo upravit SR tak, aby jezdec co se vybourá tak automaticky skončí až za jezdci co poctivě dojedou.

Když dostanu penalizaci za nedojetí tak přeci nemůžu bojovat o zlato jako třeba Spišáci (fakt sorry že si vás beru jako příklad) a to nezmění ani fakt že jsou nejrychlejší. Prostě RZtu nedojeli.

Tady se nesmyslně přičítají minuty. Nezálezí že celá trať je kolikrát časově delší než penalizace když se na ní vybourám. Proto taky kolikrát ten bordel ve výsledkové listině.
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 21:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě k SR , myslím že je blbost ( nic proti pomalejším jezdcům ) ale když budu mít SR třeba 5 10 minut a pak pojedu abych to dohnal a měl co nejvíc bodů pro tým a pak na pravidlo že všichni co nemají SR pudou přede mě doplatím a můžu se v druhé etapě snažit kvůli bodům budou pak zbytečné a pak je vlastně se SR zbytečné jezdit Smile páč vlastně všichni bez SR půjdou přede mě a pak se nemusím snažit nějak tlačit abych dohnal body , tak že za mě bud bez SR což se může líbit i pomalejším páč ti rychlí se vyhází a nemaj druhou šanci tudíš pak jsou větší šance těch pomalejších na body a nebo nechat SR jako tomu bylo do teď první se SR druhou bez ale jak dojedeš tak dojedeš nic takového že někdo bez SR a i tak je za tebou pude před tebe , to prostě pak ani tu druhou etapu nemusíš jezdit i když chceš kvůli týmu abys nějaké body urval

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 23:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdysi jak si pamatuji když jsem začal jezdit TR09. Musel jsem jet rychle, bez chyb a bez SR. Pak jsem měl šanci že nějaký bodík pro tým urvu. A jak vypadala TR11? I ten kdo měl z 1.etapy SR 45min tak skončil na slušném místě a získal docela pěkný balík bodů. Tohle je podle mě špatně! Proto jsem pro uplné zrušení SR. Jak sám Kuba říkal, šanci mají i pomalejší. A bude to férové pro ostatní. Záleží už jen na tobě zda pojedeš rychle nebo pojedeš spíše na jistotu. Každý má na výběr.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 23:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAJEK Michal





Založen: 08. 09. 2012
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOFFMANN Jakub napsal:
Ještě k SR , myslím že je blbost ( nic proti pomalejším jezdcům ) ale když budu mít SR třeba 5 10 minut a pak pojedu abych to dohnal a měl co nejvíc bodů pro tým a pak na pravidlo že všichni co nemají SR pudou přede mě doplatím a můžu se v druhé etapě snažit kvůli bodům budou pak zbytečné a pak je vlastně se SR zbytečné jezdit Smile páč vlastně všichni bez SR půjdou přede mě a pak se nemusím snažit nějak tlačit abych dohnal body , tak že za mě bud bez SR což se může líbit i pomalejším páč ti rychlí se vyhází a nemaj druhou šanci tudíš pak jsou větší šance těch pomalejších na body a nebo nechat SR jako tomu bylo do teď první se SR druhou bez ale jak dojedeš tak dojedeš nic takového že někdo bez SR a i tak je za tebou pude před tebe , to prostě pak ani tu druhou etapu nemusíš jezdit i když chceš kvůli týmu abys nějaké body urval


Sorry za OT, ale chlape, tak dlouhou větu už jsem hodně dlouho neviděl Very Happy,
ale musel jsem si to přečíst 3x než jsem to pochopil, sem tam nějaké tečka a velke pismeno místo slovíčka ,,pak" by neuškodilo a bylo by to i přehlednější. Very Happy
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 23:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale to je právě proto spravedlnější. když se někam hrnu, rozvěsim to tak mě všichni předjedou ne?, Čekám až mě po závodě odtahnou a už nemám na body ani náhodou nárok. Ty chceš pak bojovat o zlato. Proč? Za to že tě všichni předjeli? Jakej náskok chceš ukrajovat? Z nedojeté RZty? Nebo se jen neoprávněně domáháš bodů díky 6 minutové a naprosto nedostatečné penalizaci?

(Ví někdo jak dlouho trvá odtah realně nabouraného auta v realném závodě?) 6 minut? O co chceš pak Hoffi bojovat. O Čest?
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 23:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAJEK Michal





Založen: 08. 09. 2012
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nevim o čem tady pořad diskutujeme, pokud se chceme co nejvíce přiblížit realne rally tak to se SR pujde asi těžko, když v realu rozsekaš auto tak končíš. a je to tvoje mínus že jsi tlačil na pilu a přecenil schopnosti svoje nebo auta. chlapy uvědomte si že spravný a vyježděný jezdec nikdy nejede na 100% celou soutež, ví kde ma zabrat a kde zvolnit. a stejně by to mělo být i tady. pokud chci riskovat tak mužu ale s tím vědomím že to někde obrátím a končím, a nebo jet hlavou, takticky a dojet podle sveho umění na nějakém místě. otom jsou přece zavody, a ne o tom že 1 E napalím a když to holt nevyjde je tam přece ta SR.
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 23:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KALA Ludvik napsal:
Ale to je právě proto spravedlnější. když se někam hrnu, rozvěsim to tak mě všichni předjedou ne?, Čekám až mě po závodě odtahnou a už nemám na body ani náhodou nárok. Ty chceš pak bojovat o zlato. Proč? Za to že tě všichni předjeli? Jakej náskok chceš ukrajovat? Z nedojeté RZty? Nebo se jen neoprávněně domáháš bodů díky 6 minutové a naprosto nedostatečné penalizaci?

(Ví někdo jak dlouho trvá odtah realně nabouraného auta v realném závodě?) 6 minut? O co chceš pak Hoffi bojovat. O Čest?


Jenže Kuba nepsal že pak bude bojovat o zlato ale treba o to 10.místo. Záleží jak velkou má SR. Dostane náhradní čas s penalizaci. Tak jak v reálu. Navíc tady SR nefunguje tak že havaruješ a hned další RZ jedeš. Jedeš 2.etapu a to je další den. A neříkej že to do té doby nestihnou. Auto se odtahne až všichni projedou danou RZ. Ostatní zavodníci pokračují v soutěži a jeho auto je na cestě do servisu. Tam ho klidně přes noc opraví a další den je připravené do 2.etapy. A taky to nemusí být havárie ala Colin McRae... Klidně stačí že odejde palivové čerpadlo třeba...

Michal má naprostou pravdu, o tom rally je!!!

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: st srpen 14, 2013 23:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I v reálu se SR bojuje na mezích bodech Smile viz Loeb se SR v Polsku Ogier letos také Smile , prostě dostaneš + 5 minut na prvního v rz a co , to že pk někoho stahuješ i se SR už není můj problém , já jsem pro zrušení SR úplně protože pak nikdo nebude mít druhou šanci , a bude to fér i pro ty pomalejší že pak už nebudou před nima někdo se SR

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 0:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michal napsal: otom jsou přece zavody, a ne o tom že 1 E napalím a když to holt nevyjde je tam přece ta SR.
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 0:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud je někdo pomalý že ho předjede i jezdec se SR. Tak promiň ale nevidím důvod proč by měl být i tak odsunutý dozadu... Tohle taky není fér...

Já jsem pro úplné zrušení SR. Je to podle mě nejvíce spravedlivé pro všechny.

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 0:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja osobně bych to nechal na pořadateli závodu! Tak jako v MS! Ať si každý pořadatel rally v letošní TR rozhodne či chce jed dle stávajícího pravidla SR a nebo mít svůj závod bez SR.

A bude to fér!

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 11:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

souhlas s Martinem a Hoffim ... nechte to tak, jak to je a furt se v tom nerejpejte...píše tady cca 10 lidí pořád dokola a zbytečně se zasírá forum, takhle by nám to asi Vašek neotevřel...třeba zdvojování některých příspěvků a psaní o tom, že někdo píše nepřehledně atd. ... to je přece úplně zbytečné ... jo a moc se mi líbí názor Kuby s tím opravením vozu do druhého dne, aspoň někdo u toho přemýšlí a nepíše hovadiny...sry za drsnější ton, ale čtu forum každý den a kdo se v tom má furt hrabat, někdy mi zůstává rozum stát, s čím vším někteří nepřijdou a nestydí se napsat do fora žblepty ...

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já su pro SR v obou etapách nebo úplné zrušení ...
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 18:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak píše plesma, buď SR v obou etapách, nebo vůbec. Dal se k tomu vyjadřovat nebudu Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: čt srpen 15, 2013 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme