Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Design vysledku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SUDICKY Mira napsal:
to si sice rozumíme a omlouvám se za OT, ale odpověď jsem se nedozvěděl...a psát to znova, když nevím, kam, nebudu...a až mě zase příště něco napadne...tak si to raději nechám pro sebe, abych to náhodou nenapsal někam jinam, než úředníci povolii (dost mi to připomíná jednání na českých úřadech...máte špatně vyplněnou žádost, tak nazdar, napsat znova a na konec fronty...) to to nešlo celé přesunout tam, kam to tedy, podle Tebe, Václave patří ? Zřejmě to patří do rekordů a ranků a nebo, do "co bych chtěl na RBR zlepšit" a nebo snad úplně něka, jinam ??? Kdo se v tom má tady vyznat, ještě jednou sry za OT ...

No jo, nekam presunout jsem to mohl, omlouvam se. Vecer jsem toho mel uz nejak plny brejle... a nasrali me v jinym threadu Sad Jinak, rekordy a ranky jsou tady vicemene trpene, ja osobne bych je s velkou chuti zrusil uplne... to mi ale neprojde, tak aspon na nich nic nedelam a ani neplanuju Razz

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 11, 2013 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Smile díkes...já jsem si říkal, že jsi asi přepracovaný, nebo že Tě už někdo trochu vytočil ...jelikož to občas dost často mám stejně Smile jinak u mě firefox to pobírá dobře rozliš. 1280*1024...jen když někdo jede se subaru I. N14 URT a napíše comment, tak to URT sahá trošku do toho C .

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: pá říjen 11, 2013 15:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Další nápad z eWRC.cz. Ale tohle se spíše hodit k podnikům typu TR. Co za každou etapou dát kompletní výsledky jen té dané etapy? Takže když někdo v TR odstoupí v 1.etapě tak dostane SR. A pak odjede 2.etapu. A díky tomu by se pak mohl kouknout jak se mu dařilo ve 2.etapě, tedy bez SR. Je to jen nápad ale proč se nepodělit? Very Happy

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: pá říjen 11, 2013 18:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Napad hezky, ale realizace by byla hodne obtizna. Tohle urcite nebude Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 11, 2013 21:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Vašku
nešlo by do downloadu tratí přidat i číslo jednotlivé RZ ,myslím že by to ulehčilo hodně lidem hledání která trať jim vlastně chybí díky

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so listopad 02, 2013 14:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel, neslo, v DB neni propojene cislo trati s downloadem. Musel bych to psat rucne do popisu, coz je moc prace Wink Jednodussi je mrknout se sem: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtJIdIvKNrpddDZnRTZLNWgwcjR1MzJKa3cxTnNmOEE&usp=sharing#gid=0

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so listopad 02, 2013 15:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme