Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Totální destabilizace RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

takže říkáte nejdříve ze všeho zkusit všude natvrdo nastavit kompatibilitu xp (i na win7 ?) a vše dát spouštět jako správce? no to je asi nejméně invazivní metoda co můžu odzkoušet.. dnes to bohužel nejspíš nestihnu vyzkoušet ale zítra to spáchám a poreferuju. díky

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: pá leden 10, 2014 9:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kompatiblitu nepoužívam ( Win 7 64bit ), ale môže pomôcť.
Na češtinu som našiel a otestoval registračný súbor pre Win 7 64 bit. Stačí dvojklikom potvrdiť zápis do registra.

http://www.mediafire.com/download/vv8hc2aakjvggl1/RBR_64bitWindows7%20čeština.zip

Možno pre český dabing ešte súbor misc.rbz. Prekopírovať do adrresára RBR. Pôvodný zálohuj !

http://www.mediafire.com/download/d0o8nvfiyd9xaac/misc.rbz

Ešte ma napadlo pri tom padaní, že sa doinštaloval tu z downloadu:
Real_CZ_Pacenotes_v2.2 od Tomáša Mikla. Viem, že to viacerým pomohlo Wink
Příspěvek Zaslal: pá leden 10, 2014 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak abych to tady nějak uzavřel.. tak jak se hra sama destabilizovala tak se nějakým zázrakem zase stabilizovala.. jinými slovy: vyzkoušel jsem všechny rady v tomhle vláknu - reinstally, nastavení kompatibility, odebírání zbytečných modifikací apod. žádný výsledek, hra stále padala. Najednou jednoho krásného dne asi po 14 dnech trápení hra, padat přestala a dokonce i s těmi "problémovými" texturamy na IF rally.. takže abych to shrnul.. vubec nevím co se sakra stalo!!! a jak se to zase spravilo ale nyní vše funguje opět bez problémů.. Díky moc všem co se snažili poradit a do budoucna doufám, že když už se něco takového stane mě nebo snad někomu jinému, tak se snad najde i příčina a jasné řešení.. takhle je to zase jen jeden z dalších "výkyvů nálad" RBR.. Confused

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: st únor 05, 2014 8:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Při TR mi spadl celí počítač do modré obrazovky s tímto popisem - http://kocour00.rajce.idnes.cz/nastenka#P1110861.jpg
už mi to dělalo,tak jsem přeinstaloval WIN XP a i hru jsem několikrát přeinstaloval,ale hra stále takhle někdy spadne.při ničem jiným nespadne,jen při RBR. Kdyby měl někdo nějaký nápad co s tím,tak budu moc rád za nějakou radu. Jinak mam procesor i7, 8 pamět, nvidia GTX275, Ve správci zařízení vše OK Děkuji Vašek
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 19:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

super,tak ted to samé na 1 rz Škodacupu,já to snad vyhodim z okna Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: ne leden 18, 2015 21:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zkus se probrat tímhle http://www.solvusoft.com/cs/files/bsod-chyba-modr%C3%A1-obrazovka/sys/windows/microsoft/msdn-disc-0948/kmixer-sys/

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: po leden 19, 2015 16:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Jakub Smekal





Založen: 14. 10. 2014
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: pada Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:
Jak to zde říká Michal.....musíš si zatrhnout kompatibila Windows XP (Service Pack 3) a máš po problémech na 99%.


tak kompatibilitu jsem zatrhl snad na vsem a stejne po prvnil LOADINGu mi spadne...
Příspěvek Zaslal: pá srpen 14, 2015 21:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANICEK Milos





Založen: 03. 04. 2009
Příspěvky: 49
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
po delší době jsem si na instaloval RBR. Bez problému mi jede při spuštění skrze RichardBurnsRally_NoSSE, ovšem nefunguje plugin, při spuštění přes RichardBurnsRally_SSE to spadne při prvním načítání. Dokázal by mi někdo poradit, jak rozjet SSE, nebo nejlépe plugin na NoSSE?
Příspěvek Zaslal: čt březen 17, 2016 10:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel, plugin NoSSE nepodporuje.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 18, 2016 8:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím a píšu sem, protože je to tu všude pozamykáno. Jen chci poděkovat Vašku Korálovi, že se tady o to vše (očividně) stará, protože to, jakou zábavu plugin a celý ekosystém okolo nabízí, je absolutně bezkonkurenční a nemá to podle mě srovnání.
Chci se taky zeptat, jestli plánujete ještě nějaké změny v samotném pluginu, např. přidání dalších funkcionalit.
Každopádně ještě jednou díky za tu všechnu práci a doufám, že s tím jen tak neseknete!
Jinak jsem kodér a mám celkově nějaké ty zkušenosti s webem (je to moje práce), tak kdybyste potřebovali něco upravit, můžeme se domluvit.

Ať se daří!

Wink
Příspěvek Zaslal: út březen 29, 2016 19:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ADAM Tomas





Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 274
Bydliště: moldava nad bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

bolo by čo robiť, pridať, prepísať, upraviť a zmazať niektoré veci čo Václav nemá v pláne možno z časových dôvodov, ale aby niekomu dovolil urobiť tieto zmeny, nato reálnu šancu nevidím......
Příspěvek Zaslal: út březen 29, 2016 22:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pokud se tomu nadále bude věnovat a všechno bude fungovat (jakože žádný zásadní problém nevidím), tak to asi nevadí. Ale rozhodně je tu velký potenciál na vylepšení, stejně jako celé RBR má stále potenciál, což jde vidět hlavně na tratích V. Šourka, jejichž detailnost a celkový realistický dojem se nedá srovnat s žádným Dirt: Rally. Věřím, že kdyby se založil nějaký KickStarter s výrobou kvalitních tratí, vylepšení pluginu atd a bylo to kvalitně prezentované, mohlo by se vše pohnout ještě dál.
Ale tak jako tak, jakožto docela nováček v téhle komunitě, jsem fakt nadšený, jak je vše propracované a kolik práce tu spousta lidí odvedlo.
Shocked
Příspěvek Zaslal: st březen 30, 2016 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZMOLIK Petr





Založen: 30. 07. 2006
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim chlapy poradi me nekdo? rbr me zacalo padat tak jsem udelal novou instalaci a je to snad horsi pada me to pri nacitani hry kdyz se hra nacte tak me to treba spadne pri nacitani rz nebo kdyz se vracim do menu tak to taky spadne uz jsem stoho cely nasrany a nevym co stim porad te prosim dik
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2016 9:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KADERABEK Jan





Založen: 12. 01. 2016
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čao, máš v pluginech FixUp a Z.dll?

_________________
New stage - Zlín SS1
Please support the development!

[url=]http://www.jankaderabek.com[/url]
Příspěvek Zaslal: st listopad 02, 2016 15:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZMOLIK Petr





Založen: 30. 07. 2006
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

cau jj mam me to spadne i pri nacitani zakladnich rz v offline
Příspěvek Zaslal: pá listopad 04, 2016 17:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme